Богоматір і найближче майбутнє

________________________________________________________________

Витяг з послання до Яскравої Зірки та Світлячки

Віфлеємська Kаплицяethlehem

4 Агосто 2022

БОГОМАТІР: “В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Я вітаю вас Яскравою Зіркою Божої Любові і прошу вас залишатися в мирі, бо зараз у світі розвивається багато чого. О, мій сину, обраного випробовують на всіх рівнях, на них нападають з усіх боків, бо злий знає, що його час дуже короткий. Бо все, що Бог обіцяв Своїм малюкам, ось-ось розгорнеться перед самими вашими очима. Це має бути великою втіхою для вас, Діти Мої, знати, що ви залишаєтеся вірними до кінця. О, діти Мої, я так люблю вас за втіху, яку ви принесли Моєму Серцю за ці роки. Я люблю вас, діти, і я прийшов сьогодні ввечері, щоб принести вам багато благодатей за вашу вірність”.

“О діти мої, світ зараз у такому стані, але всі країни світу, їхні економіки висять на волосині. Це буде як доміно, Діти Мої, коли вони почнуть падати. Будьте в мирі, Діти Мої, бо Я дав вам багато обіцянь, які Я виконаю. Багато що розгорнеться в найближчі кілька місяців. О, мої діти, їжі стане мало, зараз саме час взяти за все, що вам потрібно. Бо це не тільки їжа, без якої ви будете без. Візьміть до уваги речі, які вам знадобляться в найближчі кілька місяців. Бо тоді у світі з’явиться ще одна хвороба, і вони знову закриють ваш світ, щоб виконати свій власний порядок денний».

“О діти Мої, ми, небесні, сумуємо щодня, коли бачимо великі плани зла, які вони ось-ось втілять у життя. Моліться Моїм дітям, це найважливіше зараз, мирські речі більше не повинні мати значення, бо година під рукою, і спасіння душ – це єдине, що ви повинні турбуватися про Моїх дітей. Будь ласка, допоможіть своїй Матері в цю останню годину врятувати якомога більше дітей. Кожну дрібницю, яку ви мені пропонуєте, я вкладаю через Моє Непорочне Серце і приношу Отцеві. Я дякую вам, Діти Мої, дякую вам за всі ваші молитви, ваші страждання, ваші жертви. Я люблю вас, Мої діти, і прошу вас продовжувати шлях, на який вас встановив Ваш Бог”.

________________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.