Суворе попередження Америці

______________________________________________________________

U.S. states map

______________________________________________________________

Mary Refuge of Souls

October 3, 2020

Святий Архангел Михаїл

Ло і ось!

Я Архангел Михаїл, захисник і захисник віри Небесного Батька через Його Сина, Ісуса Христа, Викупителя Дітей Отця.

Уважно слухайте, бо я голосно передаю це Послання народу Сполучених Штатів Америки.

Проти вашої нації та вашого народу оголошено Глобальну війну; проти Білля про права і Конституції, яка була натхненна Самим Батьком з Небесних царств. Небесний Отець доручив мені як Архангелу Михаїлу виголосити вам це суворе попередження.

Ви перебуваєте під ударом з місць і князівств у найтемнішій з духовних сфер. Зокрема, серед людства ваш народ був виділений сатаною, а інші головні демони повинні бути знищені для досягнення злої мети – поневолення всього людства під його контролем.

Це остання битва, яку лукавому буде дозволено вести проти людства до того, як гнів Божий зійде на все зло у вашому світі, яке веде злий і його поплічники.

Це остання битва; це кінець. Небесний Батько переможе в Кінці!

Хай буде так! Слава Богу!

Однак у ці останні дні останнього часу злий зосереджує свою зброю, націлену на вас, народ Сполучених Штатів Америки, як на останніх захисників усього доброго у вашому світі.

Не помиліться! Ви перебуваєте в останній битві Добра проти Зла. Злий чітко бачить злий план, який він повинен здійснити, і багато хто з вас з молитвою розвинули проникливість, щоб визнати це зло від добра і визначити сатанинських поплічників, які намагаються контролювати вас.

До цього часу ви вже повинні мати проникливість, щоб розпізнати своїх лідерів, які виконують Божу роботу, на відміну від багатьох демонічних лідерів, які є поплічниками лукавого. Демонічні напади на національність і суверенітет Сполучених Штатів Америки йдуть зсередини – від ваших власних громадян, які присягнули на вірність злому, прийнявши анархізм, марксизм, соціалізм і комунізм, а також з-за меж вашої країни комуністичними диктатурами та їхніми глобалістськими партнерами, які пекельно прагнуть виконувати волю сатани через свої глобальні таємні та окультні суспільства, багато з яких були визначені вами.

Легко і легко визначити, хто вороги вашої національності та суверенітету знаходяться у ваших власних кордонах. Визначте своїх політичних лідерів та владних посередників, які організовують фінансування та підтримують анархістські, марксистські, комуністичні та соціалістичні утворення, і ви знаєте свого ворога за їхніми діями.

Визначте тих, хто розпалює хаос і плутанину – хвороби лукавого – і хто бунтує, грабує і нападає на вас – вони є поплічниками лукавого – багато з яких схожі на скажених овець, які сліпо вчиняють акти насильства. Це воля їхнього лідера в альтернативних злих царствах – самого сатани.

Ваша нація Сполучених Штатів Америки стоїть самотньо зараз на глобальній арені, бо злий тепер має контроль над темними комуністичними режимами, а також іншими режимами, контрольованими глобалістськими окультними суспільствами, які хапаються і ховаються в тиші, в той час як вони створюють видимість того, що вони є альтруїстичними лідерами, які врятують світ через свій демонічний Новий світовий порядок.

Нехай це буде сказано зараз! Цей Новий світовий порядок не від Небесного Батька і не від Його Сина, Ісуса Христа, Викупителя світу; ні про Твою Пресвяту Матір; ні всіх ангелів і святих.

Цей демонічний Новий світовий порядок є справою сатани, який протягом століть таємно і приховано розвивав свої плани через своїх боягузливих поплічників.

Але тепер настав час! Тепер настав час фінальної битви!

Ті з вас, хто наполегливо підтримує ваших лідерів, хто пов’язаний з цими демонічними глобалістами та їхнім Новим світовим порядком, ставлять ваше вічне і вічне майбутнє під велику небезпеку. Ви повинні припинити і відмовитися від підтримки цих демонічних поплічників зараз або ризикувати вічним прокляттям. Чи можу я зробити своє суворе попередження вам простішим і простішим?

Слідкуйте і підтримуйте своїх лідерів, які закликають цей Новий світовий порядок до демонічного плану, яким він є. Визначте та виставте будь-кого зі своїх світових лідерів, національних лідерів, владних посередників чи політиків, які дотримуються цього нового світового порядку – незалежно від їхньої політичної чи релігійної ідентичності. Жоден Папа, ні єпископ, ні священик не повинні мати права підтримувати сатану або його плани. Ви повинні їх викрити і перемогти. У фіналі ви переможете.

Однак тим часом хаос і сум’яття, які створив і прискорюється злий, триватимуть – якщо тільки Господні Могутні Молитовні Воїни, світські лідери, а також чоловіки і жінки зі сталі піднімуться зараз повністю і без запасу, щоб напасти і перемогти поплічників Сатани.

Це ваше останнє покликання до бою. Визнайте важливість цього моменту! Чи даю я собі абсолютно ясність? Не відхиляйте і не ігноруйте мої слова! На кону майбутнє людства!

Якщо ви зараз перемогли, сатана та його поплічники будуть переможені раніше, ніж пізніше, але не без роботи тих з вас, хто чує і вірить у наші “Послання з небес” вам, народ Сполучених Штатів Америки.

Встаньте і візьміться за зброю зараз – і духовно, і світсько. Приєднуйтесь до Небесного Батька; Його Син, ваш Викупитель, Ісус Христос; Маріє, твоя Небесна Мати; і всім Ангелам і Святим, щоб започаткувати Батьковий план щодо “Нового Неба і Нової Землі”!

Це останній Бойовий дзвінок!

Хай буде так! Слава Богу!

______________________________________________________________

______________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.