Luz de Maria, 15 СЕРПНЯ 2022 РОКУ

_______________________________________________________________

ПОСЛАННЯ СВЯТОГО АРХАНГЕЛА МИХАЙЛА ДО ЛУЗ ДЕ МАРІЇ

15 СЕРПНЯ 2022 РОКУ

[Див. веб-сайт: https://www.revelacionesmarianas.com/english.htm ]

Люди нашого Царя і Господа Ісуса Христа:

ЯК КНЯЗЬ НЕБЕСНОГО ВІЙСЬКА ТА ЗАХИСНИК МІСТИЧНОГО ТІЛА ХРИСТА, Я НЕСУ ВАМ ЦЕ ПРАВДИВНЕ І ПЕВНЕ СЛОВО.

Цей народ благословенний тим, що має таку піднесену Царицю, дану і прийняту як Мати біля підніжжя Хреста. (Ів. 19:26).

ЦЕРКВА НА ЗЕМЛІ ВІДЗНАЧАЄ ЦЕ СВЯТО УСПІННЯ НАШОЇ ЦАРИЦІ І МАТЕРІ З ПОГОГОЮ І ЛЮБОВ’Ю. НА НЕБІ ЗВІТ МАРІЯ ЧУЄТЬСЯ СКРІЗЬ ЯК ЗНАК ЛЮБОВІ, НА ЯКУ ЗАСЛУЖИЛА ТА, КОРОЛЕВА І МАТЬ НЕБА І ЗЕМЛІ.

Вона є Матір’ю нашого Царя і Господа Ісуса Христа, Царицею і Матір’ю людства, Вона, яка є Скинією Свого Сина на землі та Священною Плодючістю. БОЖЕСТВЕНИЙ ЗАМІС ПОСТАНОВИВ, ЩОБ СВЯТЕ ТІЛО МАТЕРІ СЛОВА БУЛО ВЗНЕСЕНО НА НЕБО В РУКАХ АНГЕЛІВ, ЩОБ ЗЕМНІ РЕЧІ НЕ ДОТОРКНУЛИСЯ ЇЇ НАВІТЬ В ОСТАННЯ МОМЕНТІВ ЇЇ ЗЕМНОГО ЖИТТЯ.

Люди нашого Царя і Господа Ісуса Христа:

Це любляче підкорення, це постійне «так» Волі Отця – це те, що повинні мати людські створіння як синівські душі цієї Пресвятої Матері, сяючи, як Вона, як проміння сонця, випромінюючи світло на своїх братів і сестер, викорінюючи темряву, яка наступає на людство в міру наближення зла, передчуваючи прихід Антихриста. І з цим приходом ви побачите конфлікт у всіх аспектах людського життя: боротьбу, яка є головним чином духовною, хоча ті, хто є найбільш невіруючими, заперечують це. (Еф. 6.12)

ЯК ПОСЛАНЕЦЬ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ Я ПІДТВЕРДЖУЮ, ЩО ЦЯ ВІЙНА Є ДУХОВНОЮ, НАВІТЬ ЯКЩО ЇЇ МАСКУЮТЬ ПІД РІЗНИМИ ОБЛИЧКАМИ.

Люди нашого Царя і Господа Ісуса Христа, зло не може вижити, коли протистоїть світлу, тому, коли ми наближаємося до кульмінації Великого Очищення, боротьба ведеться між добром і злом, світлом проти темряви. Це Божественне Світло , яке поширюється на людей, оскільки Божественне Сонце освітлює все Творіння. Це світло, яке завжди перемагає, хоча негідне людство має очиститися, перш ніж досягне повноти Божественного Світла.

РОЗМІРНІШЕ, ЛЮДЯНОСТЬ, ПЕРЕД ТИМИ, ХТО БИЧУЄ ВАШИХ БРАТІВ І СЕСТР! Не будь байдужим до болю ближнього. Сила, яку зло дало деяким могутнім, які вже давно підкорилися його злим щупальцям, розриває Містичне Тіло на частини, змушуючи його страждати від зради деяких слабких членів Містичного Тіла Нашого Царя і Господа Ісуса Христа і спричиняючи до нього нових самотніх мучеників, які не були покинуті Христом, Головою Містичного Тіла.

Скільки вірних знарядь матиме Церква у вирішальний момент очищення?

Люди Нашого Царя і Господа Ісуса Христа, діти Нашої Цариці і Матері: спланувавши цей час, який переживає людство, масонські лідери не заспокояться, поки їм не вдасться залучити все більше і більше країн до цієї війни; вони вискочать перед очима людства.

Моліться, народе Божий, моліться за Латинську Америку : зброя йде, народи будуть запалені.

Моліться, Народе Божий, моліться: ви й надалі дивуватиметеся могутності природи .

Моліться, Народе Божий, моліться: потрясіння землі буде посилюватися і людство страждатиме.

Моліться, Народе Божий, моліться: Пам’ятник волі впаде в море.

ДІТИ БОЖІ, Я ЗАКЛИКАЮ ВАС ВНУТРІШНО ПЕРЕВІРИТИ СЕБЕ.

Ви повинні бути братерськими – ви повинні не тільки поважати відмінності один одного, але бути смиренними, щоб прощати один одного день у день. Кожна людина повинна розпізнати свої слабкості через глибоку внутрішню роботу, і, просячи Божественної допомоги, ви подолаєте їх, якщо істота володіє смиренням.

Моліться, моліться, приймайте євхаристійну їжу і смиренно входьте в братерство, яким має бути для вас.

Ви – колона, що йде , діти Божі – колона, яка не зупиняється, але зміцнюється, щоб продовжувати, не хитаючись.

НАРОД НАШОЇ ЦАРИЦІ ТА МАТЕРІ НЕ ПОВИНЕН БОЯТИСЯ ТЕГО, ЩО БУЛО ОГОЛОШЕНО, АНІ ПРОГРЕСІЇ СПОВНЕННЯ ПРОРОЦТВ , але вони повинні боятися образити Пресвяту Трійцю, повинні боятися впасти в непослух щодо Божого Закону, повинні боятися суперництва і повинні боятися ображаючи своїх братів і сестер.

ПРОКИДАЙТЕСЯ, НЕ СПАТЬ! Образи зростають відповідно до збільшення браку милосердя до ближнього, а також через поступ зла.

ПРОКИНАЙТЕСЯ ВІД ЛЕТАРГІЇ, В ЯКІЙ ВИ ЖИВЕТЕ! Зло використовує тих, хто спить, щоб захопити їх і внести розбрат між Народом Божим.

Залишайтеся уважними до альянсів між країнами : це тривога для людства.

Улюблені діти нашого Царя та Господа Ісуса Христа, не чекайте, поки Небо відкриє вам деталі того, що воно дозволяє вам знати, щоб ви могли підготуватися, оскільки людство може впасти в хаос до того, як настане виконання пророцтв. Знаки та сигнали позначають темп того, що було оголошено.

БУДЬТЕ ГОТОВІ, НАВЕРНУЙТЕСЯ ТА ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ПОВАРІ!

ВИ — ДІТИ БОГА, І МОЇ ЛЕГІОНИ ЗАХИЩАЮТЬ ВАС: НЕ ВДАЙТЕСЯ ВІДЧАЮ.

Як мурахи збирають їжу на зиму , так і ви повинні збирати зиму. Якщо у вас недостатньо для зберігання, збільште свою віру, і Мої легіони забезпечать вас Божественним наказом.

Люди Священних Сердець, не бійтеся і будьте тверді у Вірі. Мої легіони захищають вас. Прийміть Моє благословення.

Св. Архангела Михаїла

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

КОМЕНТАР ЛУЗ ДЕ МАРІЯ

Брати і сестри по вірі,

У Книзі Приповістей , розділ 30, вірші з 2 по 5, я знаходжу Слово Боже для нас:

«Звісно, ​​я найдурніший із людей і не маю людського розуміння. Я мудрості не навчився, ані святого не пізнав. Хто піднявся на небо і зійшов? Хто зібрав вітер у долоні? Хто воду в одежу загорнув?»

«Хто встановив усі кінці землі? Як його звати чи ім’я його дитини? Напевно знаєш! Кожне слово Бога перевірено; Він — щит для тих, хто на Нього прибігає».

Святий Архангел Михаїл з любов’ю промовляє до нас і описує містичні події навколо Успіння Пресвятої Богородиці тілом і душею на небо. Згодом він закликає нас побачити реальність людської жорстокості та показує нам, як, будучи дітьми Божими та виконуючи те, що від нас вимагається, ми можемо стати відображенням Божої Любові, милосердя, прощення та багатьох божественних якостей. які ми ігноруємо, тим самим стаючи світлом для наших братів і сестер.

Ми переживаємо напружені часи, і до нас звертаються сильно, тому що ми знаємо, що Бог є любов, але тепер ця Божественна Любов просить людський рід відшкодування, щоб захистити його. Милосердя існує, якщо я повністю вірю в Боже Милосердя, але також і в обов’язки людства.

Св. Михаїл дає нам слова для глибшого роздуму; наприклад, він розповідає нам про маршову колону , де йдеться про те, що якщо ми розпорошуємось через особисті інтереси, ми стаємо слабкими як Божий народ. Він говорить нам про зиму: кілька Повідомлень закликають нас протягом багатьох років бути готовими до зимової погоди.

Брати і сестри, нас неодноразово закликали перевірити себе всередині, щоб зміцнитися в дусі. Війна не така, якою здається, брати і сестри; будучи Божим народом, війна є духовною від початку до кінця і буде продовжувати бути духовною.

Звернімо увагу на це: Антихрист хоче здобувати душі – не зброю, а душі … Антихрист буде переможений і врешті-решт Непорочне Серце Нашої Матері переможе.

Звернімо увагу, брати і сестри: навернення – це те, до чого ми покликані: навернення!

Амінь.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.