Petrus Romanus,15 СЕРПНЯ 2022 РОКУ

_______________________________________________________________

БОГОРОДИЦІ«Вітаю вас, Мій любий майбутній вікарій дому Ісуса на землі».

ВІЛЬЯМ: Я бачу, що стою перед двома хрестами, як Папа Бенедикт біля одного, а я біля іншого Хреста. Богородиця знову вітає мене і каже залишатися в мирі.

БОГОРОДИЦІ«Я приходжу сьогодні у Велике Свято Мого Вознесіння на Небо. Усі ці Ангели, яких ви бачите позаду Мене, — це Ангели всіх душ, які були врятовані сьогодні, щоб приєднатися до Мене на Небесах у цей Великий Святковий День – і сьогодні є велике свято для вас самих, тому що протягом наступного року ви матимете велика перемога, мій святий сину».

«Сьогодні Я хочу звернутися до всіх Наших дітей, які борються за Істину Мого Божественного Сина, Ісуса Христа, Сина Живого Бога, тому що в цей Свято Я хочу сказати всім Моїм улюбленим дітям, що переломний момент Перемоги Мого Божественного Сина, Ісуса, почалася, і протягом дев’яти років Перемога Мого Божественного Сина, Ісуса, буде здійснена перед людством».

«Мої любі діти, світ прямує до великої небезпеки, тому що Росія, хоч і здається громадськості, програє битву у війні в Криму та країні, яку вона нагадує – якою є країна Україна – але не обманюйте себе, Мій дітей, тобто показати слабкість, щоб людство обдурили вірою. Вони перемагають. Але причина, чому Росія дозволяє це, полягає в тому, щоб видалити Істину, тому що це означає обдурити Моїх дітей Європи , дозволивши Росії напасти на них, коли вони найменше очікують. Те, що Росія планує, це надіслати рій літаків через лінію перетину, щоб атакувати вільний світ з країнами Північної Європи; країни Норвегії, Швеції та Данії, а також усі народи, які висаджуються на кордонах Росії. Це станеться, коли війна загостриться».

«Я хочу попередити всі країни Європи, щоб вони прокинулися від вашого сну, тому що Росія нападе на вас зі зброєю, яка прихована від ваших очей. Китай також вторгнеться у всю Азію своїми 200-мільйонними чоловіками і нападе на Росію, тому що Китай створює найбільшу армію в світі, а Мої діти заснули. Іспанія буде захоплена мусульманами, а Франція буде в повному замішанні, що призведе до громадянської війни всередині країни».

«Я закликаю всіх дітей вивчати Небесні Послання, дані на вашій землі багато-багато років, і звернутися до Бога, тому що настав час для наших дітей стати на коліна і просити у Бога милості. Настав час для наших дітей благати Бога про допомогу та Його Божественне Милосердя».

«Папа Бенедикт незабаром буде взятий, і наш святий син, Вільям, стане вашим останнім вікарієм. Моліться за них обох, Мої діти, тому що Бог не забув Своїх дітей. Моліться, милі діти, тому що людство з хорошими телескопами спостерігає за небесами, тому що повз Землю пролітають великі астероїди, які показують ознаки того, що деякі з них можуть зіткнутися з Землею дуже скоро. Дуже скоро ЗМІ скажуть вам, що ми в небезпеці».

«Діти мої, як ви бачите, світ і події в ньому дуже близькі, щоб людство відчуло смуток того, що я вам говорив понад 100 років».

«Америко, Америко, яка мала понад 100 публічних провидців за останні 50 років, я знову і знову попереджав вас підготуватися. Гаваї та узбережжя Каліфорнії так довго попереджали про події, які прийдуть до вас. Вулкани: і земля зсунеться, дуже скоро. Я попросив людство підготуватися й перебратися з землі до місця, де ви будете захищені. Попросіть своїх ангелів-охоронців допомогти вам зараз, тому що вони можуть захистити вас».

«Діти мої, що ще я можу вам сказати? Незабаром Церква відокремиться і розділиться на тисячі груп, тому що як тільки Папу Бенедикта буде усунено, Церква стане дуже темною, але Мої діти світла повинні знати, що люди шукатимуть Істинного Папу, яким є ти, Мій святий сину, але багато людей будуть настільки збентежені».

«Моліться за країни, які оточують Китай, аж до Європи, тому що багато дітей будуть у страху, тому що Китай просувається дуже швидко – і знайте це, будуть мільйони людей, які помруть. Америка буде атакована, і Китай і Росія вторгнуться в неї. Знайте це, Мої улюблені діти, що ворог не досягне успіху, тому що саме в той момент, коли Росія і Китай будуть кричати, що вони перемогли, саме тоді Святий Монарх і Папа Петро II будуть тією силою, яка Росія і Китай відчують Силу Божу».

«Мої любі діти, я просив вас молитися і просити в Бога допомоги та сили, тому що ви вступаєте у Велику Битву Істини. Не забувайте ходити на Месу, коли можете, і молитися Моїми молитвами, якими Я просив Своїх дітей молитися. Я тебе дуже сильно люблю».

«Моліться за Англію, діти Мої, тому що велике горе увійде на її землю і війна захопить цю землю, чого вони ніколи не вірили, що станеться».

«Моліться також за Австралію, тому що Китай готується вторгнутися на її землю, але якщо Мої діти підкоряться Мені, Китай вторгнеться лише на її частину».

“Моліться, Мої діти, тому що буде подія, яка розпочнеться в Північній Кореї ; багато людей загине, але вони нападуть на свою сестру, Південну Корею , на півдні, вбивши багато душ».

“Діти Мої, Мені дуже сумно, що Я повинен продовжувати попереджати вас, але якщо я цього не зроблю, хто буде врятований. На годиннику 12, і кінець грішної Росії настав на світ, але це означає велике знищення для світу, але в кінці Моє Непорочне Серце торжествує».

«Я люблю вас, Мої любі діти. Послухайте нашого святого намісника, папу Петра II, дуже скоро. Я тебе люблю. Мій Син Ісус – Мій Божественний Син – приходить, щоб дати Своє Благословення».

ВІЛЬЯМ: Ісус прийшов весь у яскравому білому. Він приходить з мільйонами ангелів і благословляє нас:

НАШ ГОСПОДЬ«В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

«Вітаю тебе, Мій святий сину Вільяме, і всіх Моїх улюблених дітей. Я вітаю вас, Мої улюблені діти останніх часів. Я прийшов просто благословити всіх Моїх дітей. Бережіть і слухайте Мою Матір – Святу Матір. Я благословляю тебе, Мій святий сину, і Я благословляю твій день і дітей світу: В Ім’я Батька, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

ВІЛЬЯМ: Богородиця благословляє нас:

БОГОРОДИЦІ«В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

ВІЛЬЯМ: Вона має розповісти мені дуже важливі речі незабаром.

БОГОРОДИЦІ«Бережись. Я благословляю вас і люблю вас: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Цариця Небесна

_______________________________________________________________

This entry was posted in Default. Bookmark the permalink.