Petrus Romanus, 13 Cерпня 2022 р

_______________________________________________________________

НАШ ГОСПОДЬ«Я вітаю тебе, Мій улюблений Вільяме, і Я благословляю тебе: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Не бійся, тому що твоє серце відкрите для Мого Указу, і ти найбільше подобаєшся Мені. Не бійся, сину Мій, тому що тобі залишилося зовсім небагато часу залишатися у в’язниці».

ВІЛЬЯМ: Ісус одягнений у біле, над Ним висить червона мантія.

НАШ ГОСПОДЬ«Вітаю тебе, мій милий сину, чекаючи твого звільнення з в’язниці, але знай, мій святий сину, це буде дуже скоро».

«Мої любі діти, сьогодні велике триденне свято, коли Моя Свята Мати Марія залишилася на Землі, щоб очікувати Її Непорочного приходу до Своєї Долі, Її Корони, даної Їй 15 серпня. Протягом цього часу Трьох Днів кожна душа, яка пройшла повз [за завісу], спасається як нагорода через свято Моєї Пресвятої Матері».

«Мої любі діти, це дуже серйозний час в історії людства, тому що людство не усвідомлює, наскільки серйозним є час. Залишилося лише кілька років, і людство має звернутися до Мого Божественного Отця, Який чекає на Своїх дітей, щоб відвернутися від свого егоїстичного життя і звернутися до Бога і попросити в Нього прощення, тому що їхній гріх приведе їх до вічного прокляття. Мої діти, Мої діти: Я благаю вас відвернутися від своїх злих шляхів багатьох гріхів. Я продовжуватиму пропонувати Своє життя за вас, але ви повинні змінитися зараз, будь ласка. Я тебе дуже сильно люблю».

“На людство прийде інша хвороба, щоб повернути вас до Мого Отця. Країни Південної Америки та країни Африки: Я та Моя Пресвята Матір закликали всіх Моїх дітей змінити своє життя, повернувшись до Істини та невпинно молитися за ваших братів і сестер, тому що багато ваших країн стануть комуністичними і завдасть великого знищення вашим народам».

Південна Африка буде покарана, а Нігерія та всі країни на півночі вже втратили свою віру, оскільки багато країн перетворили свою віру на мусульманську. Там буде війна, яка дуже скоро розгориться. Смуга Гази та Ізраїль спалахнуть до Великої війни, яка запалить країни Ірану та Лівану, які підуть до Іспанії, приносячи великі труднощі та розділення, Мої діти”.

«Моліться Святий Розарій і Віночок Божого Милосердя, бо це дуже важливо».

«Сонце продовжуватиме збільшувати велике тепло для Моїх дітей, тому що Моє Святе Творіння діє, щоб показати людству, що вони дуже ображають Бога».

«Моліться за Францію, бо вона готова змінити свій шлях, залишаючи шлях до країни, яка більше не вірить у Мене. Я закликаю Мого Святого Монарха внести зміни у Францію, тому що вона незабаром капітулює в Громадянській війні, і Він повинен підготувати шлях для того, щоб Мой Святий Вікарій, Вільгельм, зайняв престол Петра IIПапа Бенедикт скоро буде взятий на небо. Я посилаю Свої Батьківські благословення йому і тобі, Мій святий сину».

«Нарешті, Я бажаю, щоб Мій народ на Тайвані звернувся до Мене, вашого Люблячого Спасителя, тому що незабаром ваша країна зазнає вторгнення, яке залучить багато країн і призведе до Великої війни в Тихоокеанському регіоні , яка залучить Австралію та США, але в наприкінці, воно переможе, тому що Я, Ісус Христос, Син Бога Живого, люблю тебе. Не бійтеся, діти Мої, але зверніться до Мене, тому що тільки Ісус буде вашою силою».

«Моя дитино, я можу так багато відкрити тобі про народи, але поки що я дам лише дрібниці для людства, але я прошу всіх Наших дітей відгукнутися, оскільки час спливає. Я люблю вас усіх».

ВІЛЬЯМ: Наша Свята Мати прибуває – Вона така мила поруч з Ісусом – Вона дивиться [на Нього] так ніжно. Богоматір одягнена в біле з червоною шаллю навколо Неї. З усією любов’ю вона каже:

БОГОРОДИЦІ«Вітаю тебе, Мій улюблений сину і діти. Я прийшов сьогодні лише для того, щоб підтримати Ісуса Його Божественними Словами, але я повернуся 15 числа, щоб передати вам глибше Послання для Моїх дітей».

“Мої діти; Мій Святий сину Мого Непорочного Серця, я знаю, що ти сумуєш, тому що ти все ще перебуваєш у в’язниці , але я запевняю тебе, як тобі сказав Мій Божественний Син, Ісус, ти дуже скоро будеш вільний. Я дуже люблю тебе, Мій майбутній Папа – і останній для Святої Матері-Церкви. Молися, Мій сину, за Вікарія, тому що його час дуже короткий. Моліться, Мої діти, тому що Церква збирається розділитися, дуже скоро у найбільшому розділенні Божих дітей, тому що розкол дуже близько, де люди розділяться, залишаючи церковну ієрархію в замішанні, а страх увійде в серця людства.»

«Моліться, діти Мої, тому що менше 5% світу слухають Боже Святе Слово. Мої діти, моліться – і це найважливіше, що ви повинні зробити зараз, тому що людство наближається до великого смутку і війни. Третя світова війна буде текти по всьому світу. Багато країн будуть у стані війни, у яку втягнеться ваша нація, Австралія. Уряд запізнився, щоб створити сили, які захистять вас. Не дивуйся, сину Мій, що ти будеш покликаний допомогти їм прийняти рішення, допомогти своїй нації».

«Дуже скоро Китай захопить багато країн. Будь ласка, прочитайте Апокаліпсис, він покаже вам, що має статися зі світом дуже скоро. Мої діти, я прошу всіх вас взяти до уваги те, що відбувається у вашому світі.

«Я люблю вас, милі діти, і прошу вас молитися – Я люблю вас, милі діти, і покладу Свою Святу Мантію на тих, хто звернувся до Мене та Мого Божественного Сина, Ісуса. Я даю вам Мій Захист і Я Благословляю вас: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

«Я люблю тебе, Мій святий сину. Наберіться сміливості, тому що все, що Ми говорили вам за останні 40 років, ви можете бути впевнені, що це здійсниться. Ти Мій дорогоцінний син, і все, що Я сказав тобі про приватні справи, виповниться дуже скоро. Я люблю тебе і побачимось 15 числа».

«Благословляю вас: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

ВІЛЬЯМ: Ісус посилає їхню любов і благословляє мене:

НАШ ГОСПОДЬ«В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

ВІЛЬЯМ: Ісус і Марія піднялися на небо з Білим Хрестом, залишивши велике світло.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.