Luz de Maria, 9 Bересня 2022 р

_______________________________________________________________

ПОСЛАННЯ ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ ДО ЛУЗ ДЕ МАРІЇ

9 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ

[Див. веб-сайт: https://www.revelacionesmarianas.com/index.htm ]

Любі діти:

Я ХОВАЮ ТЕБЕ В КОЖНОМУ УДАРІ МОГО СЕРЦЯ.

ПРИЙМІТЬ МОЄ БЛАГОСЛОВЕННЯ РАЗОМ З МОЄЮ ПОСТІЙНОЮ ДОПОМОГОЮ ДЛЯ ПОТРЕБ КОЖНОГО З ВАС І ТЕГО, З ЧИМ ВИ СТРАКАЄТЕСЯ НА СВОЇЙ ЩОДЕННІЙ ХОДІ.

Ви є людьми, яких я прийняв біля підніжжя Хреста слави і величі. Деякі з тих дітей пішли і відходять від цього народу, якого дав Мені Мій Син: вони живуть у розпусті та приєдналися до орд диявола. Мій Божественний Син страждає через це, і Я закликаю їх до навернення.

діти:

ЕЛІТА НАБІРАЄ СИЛИ! Зміни не змусять себе чекати; вони поширюються по всьому людству і не служать ні благу Моїх дітей, ні благу їх духовного життя.

діти:

ЗАКЛИКАЮ ВАС БУТИ БОЛЬШИМИ! Залишайтеся в істинному Учительстві , щоб ви не віддалилися від Мого Сина. Не відступайте від Заповідей і будьте дітьми, які дотримуються Закону Божого.

Мої діти:

ЗАЛИШАЙТЕСЯ В ГОТОВІ! Будьте напоготові в усіх відношеннях, оскільки на Землі є кілька осередків збройних конфліктів, які переходитимуть від слів до справ. Людство живе в небезпеці через сучасне озброєння та невідому людству зброю.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ В ГОТОВІ!   Подивіться вгору: наближається небесне тіло.

Моліться, Мої діти, моліться за Китай і Тайвань.

Моліться, діти Мої, моліться за Росію і Україну; моліться, діти – треба.

Моліться, Мої діти, моліться за Сполучені Штати: природа змусить їх страждати раніше за людей.

Моліться, Мої діти, моліться за Аргентину, комунізм увійшов у цю націю.

НАРОД МОГО СИНА НЕ ЗНАЄ, ЩО З НАВЕРНЕННЯМ ТА МОЛИТВОЮ ПЕРЕГРАЮЮТЬСЯ ВЕЛИКІ БИТВИ (Мт.7:7-11; Юдит 9:11-14). Посередня Віра деяких Моїх дітей заважає їм відкрити свої серця Моєму Сину.

У цей момент Я знаходжу людей, які є справжніми притулками для розради для Мого Сина перед обличчям святотатства, образ і актів презирства, вчинених проти Мого Сина.

Мої діти:

Ви шукаєте притулки? Ви хочете знайти фізичний притулок у найважчі часи?

По-перше, будьте притулком, де Мій Син відпочиває і знаходить задоволення в цей час і в часи прийдешні. Будь любов’ю. Будьте виконавцями волі Божої.

Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ І ЗАХИЩАЮ.

НЕ БІЙТЕСЯ, ДІТИ, НЕ БІЙТЕСЯ. Я З КОЖНИМ З ВАС.

благословляю вас.

Мати Марія

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

КОМЕНТАР ЛУЗ ДЕ МАРІЯ

Брати та сестри:

Наша Благословенна Мати, Священна Скинія Її Божественного Сина, запевняє нас у Його Любові та Його Захисті.

Вона попереджає нас про зловживання сучасною зброєю та те, що ми все ще не можемо уявити, що людина створила, щоб чинити зло собі подібним. Це важко сприйняти, брати і сестри: ми стикаємось із зловживанням наукою, яке збирається розчавити саму людину.

Це не те, що легко засвоїти, тому наша Мати закликає нас до навернення, до молитви серцем і докладати зусиль, щоб наша віра постійно зростала. Давайте прагнути бути маленьким притулком, де наш любий Господь може знайти притулок і зможе знайти дитину, яка принесе Йому задоволення.

Амінь.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.