Ми живемо в небезпечні часи

_______________________________________________________________

Повідомлення до Валентини Сідней Сір

22 вересня 2022 р

[Див. веб-сайт: http://valentina-sydneyseer.com.au/22-september-2022/]

Було близько четвертої третьої пополудні. Оскільки в мене було ще п’ятнадцять хвилин до того, як я помолюся Віночкою Божого Милосердя, я швидко вийшов на заднє подвір’я, щоб скинути трохи яблучної шкірки, і, зробивши це, зупинився, щоб вирвати невелику ділянку бур’янів у своєму саду.

Раптом наш Господь Ісус і Пречиста Марія прийшли і сказали: «Валентино, дочко наша, покинь усе, що робиш, і йди молися. Те, що ви робите, не є необхідним. Нам потрібні ваші молитви. Те, що ти робиш, швидко минає, і все це нічого не варте».

«Ми прийшли сказати вам, що небезпека війни настільки близька. Російський президент хоче почати небезпечну ядерну війну. Він сповнений рішучості почати війну і показати світові, наскільки він могутній. Він дуже ненадійна і зла людина”, – сказала вона.

«Усі нації з кожної країни збираються, щоб спробувати вирішити це питання та дійти згоди, але досягають дуже мало. Ми закликаємо вас, мої діти, молитися, і сказати всім нашим дітям, щоб зараз дуже молилися в цьому намірі».

«Можливо, Бог Отець заступиться і зупинить це, але це залежить від вас, мої діти, як ви відповісте своїми молитвами. Зараз не час ігнорувати те, що приходить до вас усіх».

«Ви живете в дуже важкий і небезпечний час. Попередьте наших дітей, якомога швидше, і, будь ласка, МОЛІТЬСЯ, мої діти, МОЛІТЬСЯ».

«Молитва є єдиним рішенням, яке може зупинити це».

Дякуємо Тобі, Пречиста Мати і Господе наш Ісусе. Будь ласка, допоможіть нам і захистіть нас.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.