Petrus Romanus, 19 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ

_______________________________________________________________

ПОСЛАННЯ БОГОРОДИЦІ ВІЛЬЯМУ КОСТЕЛЛІЯ

19 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ

Свято Богоматері Ла Салетт

ВІЛЬЯМ: Сьогодні королеву Єлизавету поховали – щоб відпочити її душею – її судили та врятували. Її душа в Чистилищі. Вона була доброю душею і померла на свято народження Пресвятої Богородиці. Наш Господь Ісус дуже полюбив її, давши публічний знак – веселку – щоб показати світові, що небо її благословило. Хай Бог благословить королеву Єлизавету!

Білий Хрест з’явився на Святих Землях і завібрував Променями Світла, що стріляли до мене. Зараз близько 16.36. Білий Хрест з’являється мені як відображення, і наша Свята Мати проходить через Святий Хрест, дуже блискуче, і Наша Свята Мати каже:

БОГОРОДИЦІ: «Мир вам, бо Я Пресвята Діва, Марія, Цариця Усіх Сердець, Яка є Матір’ю Мого Божественного Сина, Ісуса Христа. Будьте спокійні, оскільки я знаю, що вас зараз багато відволікає, але знайте, що я збережу Послання ясним і точним, тому зберігайте мир. Святий Михаїл, святий Гавриїл і святий Рафаїл з вами, щоб захистити Послання».

ВІЛЬЯМ: Діва Марія має титул Богоматері Понтменської. Святий Михайло стоїть наді мною, і я відчуваю його силу. Богоматір стає ближче до мого серця. Вона дає мені поцілунок, який вібрує на моєму тілі, і благословляє мене:

БОГОРОДИЦІ: «В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

«Вітаю тебе, Мій любий сину. Я покладаю на вас Хрест, який несу. Будь у мирі, бо цей Хрест укріпить тебе, щоб ти міг виконати святу волю Божу».

«Мої любі діти, незабаром вам буде дано Публічний знак, щоб ви побачили розкриття Плану Бога. Я благословляю вас, Мої діти, щоб ви підготували себе, тому що час миру у світі закінчився, і світ буде у повній війні. Діти мої, приготуйтеся, тому що вам буде дуже важко, і, як я вже багато разів заявляв, підготуйте ваші домогосподарства, зберігаючи банки з їжею, дистильованою водою та приготуйте ліки, наскільки це можливо».

«Франція, перша країна, яка буде покарана; країна переживе велике хвилювання. Країна піде в анархію і революцію. Саме на цьому етапі Великий Святий Монарх буде готовий вести Моїх дітей до Перемоги. Настав час нашим дітям подумати про себе та про те, чого Бог просить від вас, оскільки Франція переживатиме велике безладдя. Світ також пройде через Великі скорботи».

«Англія зазнає великих потрясінь, тому що Королівський дім зазнає великих змін, і Англія зазнає великого потрясіння. Моліться. Моліться, бо в кожній країні можуть бути проблеми».

«Європа має готуватися до Третьої світової війни з боку Росії та Китаю, тому що все, що ви бачите і чуєте, не є великою правдою, тому що Росія створює камуфляж, вводить Захід в оману, тому що Росія незабаром вторгнеться в Європу, починаючи з країни, що входили до складу СРСР. Російські країни, які вона контролювала після Другої світової війни».

«Не довіряйте більше Росії, тому що Україна – це тільки початок, тому що всі країни Балтії та Північні країни будуть захоплені. Я прошу всіх дітей молитися і жертвувати своє життя, щоб здійснилася Божественна свята воля».

«Сьогодні Моє Послання спрямоване до Моїх дітей Франції. Моліться до святих Франції, щоб вона повернулася до Мого Божественного Сина, Ісуса і до Мене. Мій Ісус і я дуже любимо тебе. Подумайте про всіх святих Франції, тому що це Моя Свята Воля, щоб у ці часи було створено ще багато, багато святих. Великий ідол Парижа буде знищено, як і Марсель. Моліться, любі діти, моліться своєму Ангелу, святій Амеронітіс, яка є вашим Ангелом Франції. Я вас дуже люблю і прошу про молитви».

ВІЛЬЯМ: Богородиця благословляє нас Святим Хрестом, який Вона тримала:

БОГОРОДИЦІ: «В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

«Мій любий сину Вільяме, це дуже коротке послання, але воно було в основному для Франції та для нашого Святого Монарха, який є твоєю допомогою та захистом».

ВІЛЬЯМ: Наша Свята Мати поцілувала мене і благословила:

БОГОРОДИЦІ: «В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

«Я прийду знову дуже скоро, тому що я так багато хочу вам сказати. Будь у мирі. Я люблю вас і благословляємо вас: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

ВІЛЬЯМ: Як говорить наша Свята Мати, любовні серця виходять від неї. +++

_______________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.