Luz de Maria, 29 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ

_______________________________________________________________

ПОСЛАННЯ ГОСПОДНЯ НАШОГО ІСУСА ХРИСТА ДО ЙОГО УЛЮБЛЕНОЇ ДОЧКИ ЛУЗ ДЕ МАРІЇ

29 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ

[Див. веб-сайт: https://www.revelacionesmarianas.com/english.htm]

Мій любий народ, народ Мого Священного Серця:

Я благословляю вас Вірою…
Я благословляю Вас Надією…
Я благословляю Вас Милосердям…

ВИ ЖИВЕТЕ В ДУХОВНІЙ ВІЙНІ: ВІЙНІ МІЖ ДОБРОМ І ЗЛОМ, ВІЙНІ ЗА ДУШІ, ЗА ВАШІ ДУШІ.

Ви є частиною людства та Історії спасіння, тому ви повинні усвідомлювати напружені часи, в які ви живете, і не дозволяти духовним змінам, які повинні переважати в цей час, залишитися непоміченими.

Важливо знати Старий Заповіт, щоб те, що зараз відбувається, не було для вас дивним. Усвідомте Чудо Любові Моєї Справжньої Присутності в Євхаристійній Страві та в Моїх Народах, яких Я захищаю.

Деякі з Моїх дітей володіють великими інтелектуальними здібностями, але вони не борються зі своїм особистим его, щоб перетворити себе на створінь віри, любові, доброти, спокою, розради та милосердя для своїх ближніх – настільки необхідних у цей критичний момент, коли ти знаходиш себе.

Клімат зберігає свої варіації та свою люту дію протягом усіх сезонів, що призведе до найжорстокішої зими.

Моліться діти, моліться за Росію, США, Україну та Китай.

Моліться, діти, моліться за Індію: вона постраждає від природи.

Моліться, діти, моліться: зброя зупинить людство.

Моліться, діти, моліться: вулкани посилюють свою активність.

Моліться, діти, моліться, Латинська Америка постраждає; Я страждаю за це. Захищайте віру, моліться серцем.

Мій народ, мій любий народ:

ВИ БУДЕТЕ ЗДИВОВАНІ РАПТОВИМ АКТОМ ВИКОРИСТАННЯ ЯДЕРНОЇ ЕНЕРГІЇ, ЯКИЙ ЗМОШУТЬ МЕНЕ ДІЯТИ СПРАВЕДЛИВО.

Я НЕ ДОЗВОЛЮ ЛЮДСЬКОМУ РОДУ ЗНИЩИТИ СЕБЕ АБО ТВОРІННЯ.

Прокинься, не спи! Прокиньтесь, Мої діти!

Моя Пресвята Мати зберігає вас у Своєму Непорочному Серці. Ця Мати, яка любить Своїх дітей, підбадьорює вас і захищає.

Народ мій: ВІРА, ВІРА, ВІРА!

Я ЗАЛИШАЮСЯ З ВАМИ, ВИЗВОЛЯЮ ВАС ВІД ЗЛОГО.
ВИ МАЄТЕ ДОЗВОЛИТИ МЕНІ ЦЕ ЗРОБИТИ: ПРОСИТЬ ПРО ЦЕ З ВІРОЮ.

Моліться, Мій народ повинен заступатися за людство.

Моя любов залишається в кожному з вас. Я тебе захищаю.

Твій Ісус

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

КОМЕНТАР ЛУЗ ДЕ МАРІЯ

Брати та сестри:

Наш Господь дає нам дуже важливу звістку; Він закликає нас до повної зміни життя, бути співчутливими, милосердними, бути любов’ю, розуміти, що ми самі іноді створюємо проблеми через те, що не змінюємося, не бачимо себе, тримаємося за свій сильний характер, наприклад, духовну зарозумілість, непрощення, заздрість, гордість, нав’язування себе іншим та інші вкорінені речі, які ми носимо в собі і не відпускаємо.

Нам необхідно терміново зрозуміти, що коли ми просимо нашого Господа допомогти нам стати кращими, внутрішня зміна включає нашу відповідальність і наше сумління, залежно від того, до якої міри ми беремо своє его і спрямовуємо його бути більш схожими на Христа, якою мірою ми докладаємо зусиль, щоб припинити нав’язувати себе іншим, якою мірою ми стаємо більш гнучкими у ставленні до наших братів і сестер. Не з точки зору погодження з гріхом і участі в гріху, але досягнення тієї інтеграції, яка веде нас до того, як жити разом і як бути братерськими по відношенню один до одного. Наскільки ми зрозуміємо, що наш Господь допомагає нам ставати кращими, але що відповідальність цілком лежить на нас, тому що ми є тими, хто має своє его, і ми повинні вести його до добра, до братерства.

Наш Господь Ісус Христос присутній у Своїм Тілі, Душі та Божественності у Святій Євхаристії, але чи розуміємо ми це нескінченне Чудо Любові? Чи готові ми цього не заперечувати? Бо Христос молиться за нас повсякчас, щоб ми не впали; решта наша відповідальність.

Люди Божі, ця війна між добром і злом, якої ми не бачимо, але яка є присутньою, закликає нас не втрачати наші душі, залишаючись у відволіканнях світу та прив’язаних до його насолод. Ось у чому полягає внутрішня зміна: навернення. Справа не в тому, щоб побачити, хто є більшим католиком, а в тому, щоб дедалі більше ставати Божими створіннями – більш людяними, більш братськими.

Якщо ми вивчали Старий Заповіт, ми пам’ятаємо, що країни, які брали участь у війні в цей час, а також інші країни, які ще не були залучені, були серед багатьох народів, які виступали проти Божого Плану, проти Новозавітного Послання про Господь наш Ісус Христос, який проповідував, як вести себе згідно з Божою волею.

Це історія спасіння: Народ Божий переживає те, що переживав у минулому – очевидно, по-іншому. Ми є Народом Божим, який йде своїм шляхом, тому ми також є частиною Історії спасіння.

Наш Господь Ісус Христос запевняє нас, що Він втрутиться, коли Його Воля вирішить, тому що Він не дозволить могутнім людям винищити решту людства чи покласти край Творінню.

Пресвята Трійця очікує від нас, щоб ми повернули землю, яку Бог заповідав нам, і щоб Божа Воля виповнилася так, як вона виконується на Небі. Ось чому Божественне втручання відбудеться в цьому поколінні, щоб очистити нас не водою, а вогнем. Ось чому вогонь Святого Духа оживляє нас і підтримуватиме горіння наших світильників, якщо ми це дозволимо.

Брати і сестри, не відступаймо від участі в язичницькому святі Хеллоуїн, але в цей день давайте виправимося і пам’ятаємо, що нам не потрібно притягувати різноманітні виклики темряви, які є на Землі.

Будьмо з’єднані з Господом нашим Ісусом Христом і з нашою Пресвятою Матір’ю, а замість цього будьмо світлом, щоб освітлювати там, де є темрява.

Амінь.

_______________________________________________________________


This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.