Luz de Maria, 6 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

_______________________________________________________________

ПОСЛАННЯ ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ ДО ЛУЗ ДЕ МАРІЇ

6 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

[Див. веб-сайт: https://www.revelacionesmarianas.com/english.htm]

Улюблені діти Мого Непорочного Серця, Я благословляю вас Своєю Любов’ю.

Люди Мого Сина:

ЗАКЛИКАЮ ВАС БУТИ БРАТЕРСЬКИМИ, ЗБЕРІГАТИ ВІРУ, (Мт. 17:20-24), ДАВАТИ, ЩОБ ОТРИМАТИ, УВАЖНО ДИВИТИСЯ НА ЗНАКИ ТА СИГНАЛИ (Лк. 12:54-56), ЩОБ ЩОБ ВИ БУДЕТЕ ЛЮДЬМИ, ЯКІ МЕДИТУЮТЬ НАД ВСЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ.

Мій Син страждає через кожен вчинок і роботу, що суперечить Його Волі.

Настав час, коли Мої діти не бачать, не слухають і не проповідують: вони залишаються сліпими, глухими і німими, щоб догоджати тим, хто не є в спілкуванні з Божественною Волею.

Людство зводить з розуму шум того, що є світським і шкідливим для тіла й духу; ви не молитесь і відвернулися від Мого Сина. Ви — людство без Бога.

ЛЮДСТВО ПЕРЕХОДИТЬ У СЕРЬЗЬКІЙ НЕБЕЗПЕЦІ, А ВИ ЦЬОГО НЕ ПОБАЧАЄТЕ ; навпаки, ви постійно розважаєтеся, не думаючи про образи, якими раните Мого Сина.

Це покоління живе у такому великому гріху, більшому, ніж у Содому та Гоморрі (Бут. 19:1-30). У цей момент чашка майже порожня.

Я МАТИ І ВЧИТЕЛЬ: Я НЕ НОСІЙ СТРАХУ – НАВПАКИ, Я ХОЧУ, ЩОБ ВИ ГОТУВАЛИСЯ І НАВЕРТАЛИСЯ.

Людство живе в повному насильстві: ви порожні всередині, задовольняєте свої найнижчі інстинкти, і ви є легкою здобиччю для зла.

Мій Син любить вас, і ця Мати і Вчителька любить вас, тому Я приходжу, щоб закликати вас до духовної зміни та підготуватися до вгамування голоду та холоду. Тримайте вдома молитовники, духовні книги, які потрібно мати друкованими.

Ви ходите в темряві, тій самій темряві, яка досягне Землі і повністю її покриє; потім прийде Божественне Світло і освітить усе, що існує.

ЛЮБОВ БУДЕ В ТИХ ДІТЯХ, ЯКІ ПОКАЮТЬСЯ, І ВОНИ БУДУТЬ МОЄМУ СИНУ, МАЮЧИ НОВЕ ЖИТТЯ.

Люди Мого Сина:

ВІЙНА ПРОДОВЖУЄ ПОШИРЮВАТИСЯ! Рід людський йде безцільно, не бачачи, як інтереси окремої нації дихають вогнем, щоб конфлікти не припинялися.

Страждання людства посилюються: голод покаже людині своє обличчя і буде плач. Країнам знадобиться покров темряви, щоб їх не бачили вночі та щоб захистити свої народи.

НЕ БОЯЧИСЯ, ДІТИ МОЄГО НЕПОРОЧНОГО СЕРЦЯ, ПРОДОВЖУЙТЕ НЕУСТАННО ЗБІЛЬШУВАТИ СВОЮ ВІРУ, НАЛИЗУЮЧИСЯ ДО МОГО БОЖЕСТВЕННОГО СИНА, МОЛИТЬСЯ ДО СВЯТОГО АРХАНГЕЛА МИХАЙЛА ТА ЙОГО ЛЕГІОНІВ.

Будьте створіннями внутрішнього миру, без суперечок чи заздрості та без зарозумілості, пам’ятаючи, що розум без Бога не здобуває Небо, але мудрість, смиренність, лагідність, послух, любов до ближнього та витривалість.

Люди Мого Сина, моліться, моліться, моліться; земля прокинулася у своїх нутрощах, і все, що вона містить, підніметься назовні через вулкани.

Люди Мого Сина, моліться, моліться: Франція буде плакати, Англія увійде в хаос. Моліться, діти.

Люди Мого Сина, моліться, моліться – людський час не є Божим часом; поспішайте зі своїм наверненням. У мить ока ви опинитеся в хаосі.

Тебе любить Пресвята Трійця. Будьте людьми, які практикують молитву, милосердя, милосердя, братерство, смирення та віру, не забуваючи про Закон Божий, Діла Милосердя, Таїнства та Слово Святого Письма.

ЯК ТВОЯ МАТИ, Я ТЕБЕ БЕРЕЖУ І БЛАГОСЛОВЛЯЮ. ВАШІ МОЛИТВИ ТА ПОТРЕБИ Я З ЛЮБОВЮ ПРЕДСТАВЛЯЮ ПРЕСВЯТІЙ ТРОЙЦІ. ПРОДОВЖУЙ СВІЙ ШЛЯХ БЕЗ СТРАХУ

Діти Мого Непорочного Серця:

МАЙТЕ НА УМІ, ЩО В КІНЦІ МОЄ НЕПОРОЧНЕ СЕРЦЕ ПЕРЕМОЖЕ.

Я люблю вас, Люди Мого Сина, Я люблю вас. Я ношу вас у Своїй Утробі і захищаю вас. Не бійся, я з тобою.

Мати Марія

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА.

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА.

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА.

КОМЕНТАР ЛУЗ ДЕ МАРІЯ

Брати та сестри:

Наша Пресвята Мати, Мати і Вчителька Божого народу, гаряче закликає нас до навернення, тому що це момент, який був передбачений.

Вона наголошує на нашій потребі бути братерськими та скромними, нашій потребі не думати, що ми настільки розумні, що забуваємо Бога. Це не означає, що наша Мати зневажає розум, але що він відрізняється від мудрості, оскільки мудра людина веде свій розум до роздумів, не поспішаючи, тому що вони завжди шукають Божественної допомоги.

Наша Мати дає нам ключі для розпізнання моменту, в якому ми перебуваємо: «чаша майже порожня, насильство живе в людському роді»…

Між рядками Пресвята Мати повторює, що технологія зупиниться, і через це рекомендує мати молитовники, Святе Письмо та тексти, які кожна людина хоче мати друкованими.

Вона сповіщає нам про три дні темряви та людської дурості. Вона вказує нам на події, які є дуже близькими, щоб ми були уважними, з Христом як Господарем нашого життя і присвяченими Нашій Пресвятій Матері.

Амінь.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.