Luz de Maria, 10 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

________________________________________________________________

ПОСЛАННЯ СВ. АРХАНГЕЛ МИХАЙЛ ДО ЛУЗ ДЕ МАРІЯ

10 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

[Див. веб-сайт: https://www.revelacionesmarianas.com/english.htm]

Улюблені діти Пресвятої Трійці:

Я ЙДУ ДО ВАС, ЯК ПОСЛАНЕЦЬ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ…

Люди нашого Царя і Господа Ісуса Христа:

ЗРОСТАЙТЕ У ВІРІ; ЖИВИ ПІД ЗАХИСТОМ БОЖЕСТВЕННОЇ ВОЛІ.

ЧАСИ ІНТЕНСИВУЮТЬСЯ, ПРАЦІ ТА ДІЇ ТИХ, ХТО ХОДИТЬ У ТІНІ ВСЕВИШНЬОГО, ДАДУТЬ ПЛОДИ ВІЧНОГО ЖИТТЯ (Ів. 15:16 та Ів. 15:5), І ВОНИ ДІЛИТЬСЯ НИМИ ЗІ СВОЇМИ БРАТАМИ ТА СЕСТРАМИ.

У цей час люди проводять своє життя в такій глибокій духовній порожнечі, що весь брак братерства проектують на своїх братів. З кожним кроком вони заражають своїх братів тією холодністю, з якою більшість проживає своє життя.

Людське его не має бути викорінене, а трансформоване та злите з роботою та діями Нашого Царя та Господа Ісуса Христа, щоб усі люди жили з глибокою любов’ю та розділяли благословення бути дітьми Божими.

Це покоління, відвернувшись від Пресвятої Трійці і шукаючи Божественного Світла хибними шляхами, кинулося в небезпечні води, де вони не можуть плавати, тільки триматися на воді, тому що вода гнила.

Я бачу, як багато людства біжить за Антихристом через те, що не знають Нашого Царя і Господа Ісуса Христа, ігнорують той факт, що Наш Цар і Господь Ісус Христос творив чудеса і не хвалилися цим, а навпаки, швидко пішли.

Що відрізняється від Антихриста, так це те, що він оголосить про передбачувані «чудеса», які він буде робити. Ви добре знаєте, що це будуть не чудеса, а діла зла: він скористається демонами, щоб ніби воскресити когось із мертвих. ТОМУ ВАЖЛИВО ВИ ПІЗНАТИ НАШОГО ЦАРА І ГОСПОДА ІСУСА ХРИСТА ПРЯМО ЗІ СВЯТОГО ПИСАННЯ: ТАК ВИ ВПІЗНАЄТЕ ЙОГО І НЕ БУДЕТЕ ОБМАНУТИСЯ.

Захистіть свій розум, продовжуйте, не забруднюючи його і не вносячи в нього шкідливі речі світу…

Ідіть до Нашої Королеви і Матері, яка веде вас до Свого Божественного Сина в ці часи такого неспокою.

Цей народ Пресвятої Трійці нерозумний: він знає, що миру не буде. За фальшивими мирними угодами стоїть підготовка збільшення озброєнь для взаємного знищення.

Люди Пресвятої Трійці, пророцтва збуваються одне за одним.


Дивіться ви, хто вірує, хто має віру, хто боїться Бога: події не чекатимуть…

Люди Божі, через те, що ви вирішили відійти далі від Божественної Любові, і в поєднанні зі знаком минулого кривавого місяця, вам оголошується ця кара: мерзенне спустошення Церкви Нашого Царя і Господа Ісуса Христа.

СПУЩЕННЯ ДУШІ НАСТАЛО В ЦІЙ ЧАС, КОЛИ ВИНІМАЮТЬ ПРЕСВЯТУ ТРІЙЦЮ З МІСЦЬ, ПРЕДНАЗНАЧЕНИХ ДЛЯ МОЛИТВ І ПОКЛОНІНЬ, КОЛИ ВИНІМАЮТЬ З НИХ НАШУ ЦАРИЦУ І МАТЬ.

Це маленьке застереження перед великою і остаточною профанацією…

Люди нашого Царя і Господа Ісуса Христа:

СТАВТЕСЯ ДО ЦЬОГО ПОВІДОМЛЕННЯ З НАЛЕЖНОЮ СЕРЙОЗНОСТЮ! …

Збільшуйте свою віру, будучи хранителями Закону Божого, Таїнств і пізнання Того, Хто приніс Себе в жертву на Хресті заради спасіння людства.

ПОМІРКУЙТЕ НАД ЦИМ ЗАКЛИКОМ: НЕ СТАВТЕСЯ ЙОГО легковажно! …

У Любові Нашого Царя і Господа Ісуса Христа, я благословляю вас, я освітлюю ваш шлях, я захищаю і захищаю вас.

Св. Архистратига Михаїла

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

КОМЕНТАР ЛУЗ ДЕ МАРІЯ

Брати та сестри:

У цей благословенний день, коли ми отримуємо цей заклик до кожного з наших сердець, ми приєднуємося як народ Божий, щоб знати, відшкодовувати та молитися, як це сповіщає святий Архангел Михаїл. 

Перші слова святого Архистратига Михаїла є яскравим нагадуванням про належні дії та вчинки дитини Божої. Далі він зосереджується на людській реальності, де Бога все більше усувають із громадських місць, а ораторії закриваються, бо сама людина прокладає шлях для Антихриста. 

Брати і сестри, нам потрібно знати Господа нашого Ісуса Христа і звертатися безпосередньо до Святого Письма, зокрема, до читання Святого Євангелія, щоб людство не пішло за Антихристом, який з великими злими чудесами творитиме всілякі «чудеса» або чуда й оманливі ознаки, як сповіщає святий апостол Павло у своєму посланні до солунських християн (2 Фес. 2, 9). Велика різниця між нашим Господом і Богом Ісусом Христом і антихристом полягає в Господньому смиренні. Гнобитель не буде смиренним і буде хизуватися своєю владою, використовуючи фальшиві жести смирення.

Це останнє повне затемнення 8 листопада 2022 року також символізувало точку найбільшого відходу людства від Божественної Любові та Нашої Пресвятої Матері. Цей знак викликає кару, яка не є тією, яка відбудеться після Чуда, а попередню кару, плід людської гордині та гидоти запустіння Церкви перед лицем відмови людини від Бога.

Продовжуймо молитися, щоб ще можна було стримати лавину, яка внесе великі зміни в життя Церкви, які відкриють двері для спустошення, пророкованого Даниїлом щодо публічного скасування вічної Жертви.

Пророк Даниїл розповідає нам про Святиню та гидоту спустошення (Мф. 24:15). Св. Матвій 24:22 також говорить нам: «і якби той час не скоротився, ніхто б не вийшов живим; але Бог скоротить його через Своїх обраних». 

Святий Архангел Михаїл говорить нам про дуже важкий період для народу Божого, коли переслідування, блюзнірства, святотатство та самотність будуть тривати, і саме тоді віра повинна буде ще більше перемагати, щоб залишатися твердими. в Триєдиному Богові.

Ми повинні пам’ятати, що людські чесноти повинні супроводжувати втілені чесноти: їх не можна імпровізувати з дня на день. Ось чому саме зараз, у теперішній момент, нашим обов’язком є ​​виховувати себе в чесноті, щоб наша свобода волі була сильною, коли прийдуть більші потрясіння, які потрясуть нашу реальність або наше найближче оточення, де ми все ще можемо жити дуже безтурботно.

Амінь.

________________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.