Luz de Maria, 14 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

_______________________________________________________________

ПОСЛАННЯ ГОСПОДНЯ НАШОГО ІСУСА ХРИСТА ДО ЙОГО УЛЮБЛЕНОЇ ДОЧКИ ЛУЗ ДЕ МАРІЇ

14 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

[Див. веб-сайт: https://www.revelacionesmarianas.com/english.htm]

Мої любі Люди, Я благословляю вас Своєю Любов’ю.

Мої любі діти:

МОЯ ЛЮБОВ ПОКРИВАЄ ВСЕ ЛЮДСТВО…

Усі Мої діти охоплені Моєю Любов’ю, і з любові Я дозволяю кожному з вас мати доступ до Моєї Любові або відкинути її відповідно до вашої вільної волі. Ось чому одні люди приймають Мою Любов, а інші не приймають Мою Любов; тим не менш, Я шукаю їх всюди, щоб вони навернулися до Мене.

Людство піде настільки далеко від Мене, що Моя Церква, здавалося б, не визнає Мене, приймаючи дії та справи, які не походять з Моєї волі.

Людство хоче мати бога, який дозволить йому працювати і діяти так, як йому заманеться, І ЦЕ НЕ Я. Ви повинні жити в Моїй Волі і бути воїнами Моєї Божественної Любові.

Народе мій, живіть у Моїм безмежному Милосерді, будучи створіннями, які виконують Мою Волю і люблять Мою Пресвяту Матір.

ТЕЗА МОЄЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ ПЕРЕД КОЖНОЮ ОСОБОЮ: Я СПРАВЕДЛИВИЙ СУДДЯ . (Іс. 11:3-4; 1 Кор. 4:5)

Мій любий Народе, це покоління стане свідком великого спустошення, якого ви ще не відчували; Тому я знову і знову закликаю вас до навернення.

Мої діти не можуть продовжувати залишатися тими самими, хто судить своїх братів і сестер (Якова 5:9) , такими ж нерозумними людьми, тими самими людьми, які свідомо продовжують бути глухими, сліпими та німими, працюючи та діючи як фарисеї.

Моліться, люди Мої, моліться: потрібна спільна молитва. Живіть у внутрішній молитві відповідно до Мого способу роботи та дій, зосереджуючись на Мені та на своїх стосунках зі Мною.

Моліться, народе мій, моліться, моліться: настане велика темрява, війна буде приходити від однієї миті до наступної, не очікуючи її, як спалах блискавки, і буде велика темрява.

Моліться, Народе Мій, моліться: велике замішання (1) виливається на Моє Містичне Тіло; підтримувати свій пошук святого життя.

Моліться, Мій Народе, моліться за Чилі, Центральну Америку та Мексику: вони будуть потрясені.

Моліться, Мій Народе, моліться за Японію, Китай і Близький Схід, моліться за Англію та Сполучені Штати: війна наближається, і хвороба прийде знову.

Мої любі люди:

ТІ, ХТО ПРАГНУТЬ ЗМІНИТИСЯ І БУТИ КРАЩИМ, МОЇ ДІТИ НЕ БУДУТЬ РОЗЧАРОВАНІ: ВОНИ ОТРИМАЮТЬ СВОЮ НАГОРОДУ. ДОРОГІ ДІТИ, Я НЕ БУДУ ВАС ОБМАНУВАТИ: «Я ВАШ БОГ» (Ів. 8:58) І ЗАЛИШУСЯ З ВАМИ.

Настав час мовчати і присвятити себе життю згідно з Моєю Волею.

Я благословляю вас Своєю Любов’ю, Я благословляю вас Своєю Волею.

Твій Ісус

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

ВІТУЙ МАРІЄ ПРЕСЯСТА, БЕЗ ГРІХА ЗАЧАТА

(1) Про велике замішання людини:

Перегляньте посилання: https://www.revelacionesmarianas.com/en/CONFUSION.html

КОМЕНТАР ЛУЗ ДЕ МАРІЯ

Брати та сестри:

Наш Господь Ісус Христос наполягає на нашій духовній підготовці та наверненні у світлі цього моменту, коли ми як людство опинились у небезпеці – у небезпеці, як каже нам Господь, не лише через війну, але також через природні події, які постійно відбуваються в тій чи іншій країні.

Ми були покликані усвідомити, де ми знаходимося, не тільки як людство, але як діти Божі, які в якийсь момент повинні будуть бути засуджені перед Престолом Трійці.

Ми повинні розпочати це навернення тут і зараз, тому що тільки Бог знає день і годину, коли ми будемо покликані.

Наш Господь нагадує нам про велике спустошення, яке буде на Землі; однак це стосується не лише фізичного стану, але й спустошення, в якому зараз живе людство. Потім він каже нам, що настане велика темрява, коли страх охопить людей, і вони підуть у темряву, якщо не матимуть світла Святого Духа, щоб зберегти свою довіру до Христа. Тому, брати і сестри, будьмо посланцями миру.

Амінь.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнська and tagged . Bookmark the permalink.