השילוש הלא קדוש

_______________________________________________________________

השטן מזייף את השילוש הקדוש הכולל את האב, הבן ורוח הקודש. מקביליהם הם השטן, האנטיכריסט ונביא השקר בהתאמה. השילוש הקדוש מציג אינסוף אמת, אהבה וטוב, ואת השילוש הלא קדוש הונאה, שנאה ורוע טהור.

השטן ושליש מהמלאכים גורשו מגן עדן במהלך מרד לפני שהעולם התחיל. המלאך מיכאל ושאר המלאכים ילחמו עם השטן והשדים שלו ויוציאו אותם מגן עדן לנצח.

האנטיכריסט יתיימר לשליט שליו, אך יחסל את אלוהים בגלוי, יפר הסכם שלום עם היהודים, יתקוף אותם ואת מאמיני המשיח, יחלל את בית המקדש השלישי שנבנה מחדש בירושלים ויתבע לעבודה אישית בבית המקדש. טענה זו היא תועבת השממה.

נביא השקר ידבר באופן משכנע ומתעתע כדי להרחיק את בני האדם מאלוהים ולקדם פולחן לאנטיכריסט ולשטן. נביא השקר ייצור אותות ומופתים גדולים, כולל הורדת אש מהשמים. הוא יציב את דמותו של האנטיכריסט לעבודה בבית המקדש, יעניק חיים לצלם, ידרוש מכל האנשים לסגוד לדימוי ולערוף את ראשיהם של מי שמסרבים לעבוד אותו.

נביא השקר גם יחייב כל אדם לקבל את סימן החיה כדי להראות מסירות מוחלטת של אנטיכריסט והתנערות מאלוהים. הסימן יאפשר מסחר אך יגרום לאבדון נצחי. התנ”ך מזהיר שהסימן מרמז על קבלה של מערכת כלכלית ומערכת פולחן הדוחה את המשיח.

השטן הוא האנטי-אלוהים, החיה האנטי-משיח, ונביא השקר האנטי-רוח. השילוש הלא קדוש הזה ירדוף את המאמינים ויתעתע באנשים רבים למען קללה נצחית. השילוש הקדוש והגן עדן ינצחו!

_______________________________________________________________

This entry was posted in Default and tagged . Bookmark the permalink.