Petrus Romanus, 1 בדצמבר 2022

_______________________________________________________________

ישוע מברך אותנו ומחייך וכך גם אמנו המבורכת:

אדוננו: “בשם האב ובשם הבן ורוח הקודש”.

ויליאם: למרי יש זר של ורדים צהובים בשערה ויש צלבים יפים על כל עלה כותרת של ורד. גבירתנו מברכת גם אותנו:

גבירתנו: “בשם האב והבן ורוח הקודש. אָמֵן.”

ויליאם: ישו, לפתע, נושא בידיו חרב לבנה יפה וישוע מהנהן והוא אומר:

אדוננו: “זו החרב שלך, בני.”

ויליאם: סנט רפאל וגבריאל הקדוש עומדים מאחוריהם ובסנט מייקל הוא מלפנים. ישוע ניגש ואומר:

אדוננו: “אני מברך אותך בני: בשם האב ובשם הבן ורוח הקודש”.

“סלע לבן אהוב שלי, אני מברך אותך ומקדם אותך הביתה, הבית החלקי שאליו שובצת. הניצחון הוא שלך, בני הקדוש, אבל רק ניצחון קטן מאוד. אין ספק שהרשויות שינו את הכללים והתקנות לגבי עצמך, אבל זה בא לטובתנו. אז תהיה רגוע, בני, ואני מברך אותך הביתה. אל תפחד, ילדתי, כי שהייתך תהיה קצרה מאוד, כי תידרש בביתך, בקרוב מאוד. הרשויות יהיו המומה ממה שגן עדן מתכנן”.

“בני הקדוש, היום היא תחילתה של הכנסייה. הכנסייה עוברת משפט גדול, אבל המבחנים שמגיעים, בקרוב מאוד, יעלו על המבחנים שבהם אתם נמצאים היום. העולם החמיר בשנים עשר החודשים האחרונים, בזמן שהיית סגור, אבל הגעת להרבה נשמות, בן יקר ורבים יבואו להבין ולהאמין בקריאה שיש לך.”

” אוסטרליה היא מדינה ששכחה את אלוהים. יש רק מעט נשמות שמזהות את הישות העליונה של האלוהות ובגלל זה אוסטרליה תקבל עוד ייסורים גדולים, הרבה יותר גרועים ממה שהיה קודם לכן.”

“הבני אדם מאמינים שהם יכולים לחיות בלי אלוהים, אבל אני אומר לכם בחגיגיות ביותר שזה לא כך. כאשר העונש יגיע על אוסטרליה , העם האוסטרלי יתחיל לחשוב, בזהירות רבה, כי ילדיי, הזמן קצר מאוד, למרות שהאנושות מאמינה שהדברים יישארו כפי שהם, אבל יש הרבה ייסורים שמגיעים על העולם השנה הקרובה והארת המצפון תהפוך בקרוב לזמין לאנושות, בגלל החטא הגדול של האדם”.

“העולם כפי שאתה רואה אותו מוסווה, כי האמת הוסרה והרשע והשלטונות שלו שולטים בעולם – אבל לא כולו – כי אני אתן לדברים להימשך עד לרגע שבו האנושות תתעורר ממנו. השינה שלהם.”

” סין , למרות שדוברת שלום, מתכוננת למלחמה הגדולה, כי שלל החיילים שלה יהיו מוכנים להעניש את כל הגלובוס. אירופה , מרכז הנצרות, כמעט קרסה, כי האמונה הוסרה מילדינו, שם רק המאמינים יבינו וידעו לאן העולם הולך”.

” בריטניה תעבור ניסויים כבדים בחודשים הקרובים והחלוקה בצרפת תגיע, במהירות רבה ותביא לפילוגים בגרמניה, ספרד והולנד , כי הילדים שלנו לא מקשיבים לתחינה שלנו”.

המזרח התיכון יצוץ לאחר גביע העולם בכדורגל ויביא פילוגים ופחדים בלב ילדינו, כי ישראל מתכוננת למלחמה גרעינית, בקרוב מאוד. האירועים באוקראינה נמשכים, אבל הרבה נסתר מהאדם, כי אוקראינה היא רק הסוואה לרוסיה , כי רוסיה וסין הן אויבות האמת. רוסיה תפלוש בקרוב למדינות רבות נוספות ותביא את מלחמת העולם השלישית במידה רבה”.

“אני מבקש מכל הילדים המתוקים להכיר באמת באיזה עולם מפוצל אתם חיים. יש הרבה מדינות שמתכוננות לסכסוך. בדרום אפריקה ובדרום אמריקה , מדינות רבות יפקפקו בשלטון מדינותיהן. אמריקה תיענש יותר, שכן קו החוף של קליפורניה יזדעזע ובתוך זמן קצר יוסר וישקע בים”.

” האסטרואיד המרחף מחוץ לאזור העולם הידוע, הוכר על ידי הרשויות ובגלל זה הם ירו באוויר – פירושו להשמיד את האסטרואיד. אבל מעט הם מבינים שאני שולט בהכל, לא האדם”.

“בשנה הבאה השמש תגרום לבעיות רבות לעולם שאינו מאמין בי יותר וזה יגרום להרס רבות על כדור הארץ. אני מתחנן בפניכם, ילדים יקרים שלי, תקשיבו למה שיש לי לומר. תן להיום להיות תחילתה של חזרה לפולחן האלוהי ולאהבה לאבי הנצחי ולאמי האהובה. אני אוהב אתכם, ילדים מתוקים, ואני מברך אתכם: בשם האב והבן ורוח הקודש. אָמֵן.”

“ילדי האוקיינוס ​​השקט האהובים, אני אומר לכם עכשיו שיש להזהיר את האיים שאיים רבים ישקעו מתחת לאוקיינוס ​​הגדול, כאזהרה שבואי קרובה מאוד לעולם. אני מבקש מכל הילדים להכיר את האמת ולפעול לפי ההנחיות שאני נותן לכם. ראשית, כל ילדיי חייבים לוותר על עצמם ולבקש סליחה ושנית, ילדיי חייבים לחיות חיים קדושים . הזמן של העולם עכשיו הוא קצר מאוד והאנושות חייבת להשתנות, כי בקרוב העולם יקבל רק אזהרות ספורות, כי העולם ייענש.”

” הרואים של העולם – ובמיוחד של מדינות האוקיינוס ​​השקט – חייבים לדבר ולהגן על האמת , כי הזמן הוא מאוד רציני עכשיו. אני מבקש מכל הילדים לקחת את אגלי האהבה, המחרוזת הקדושה של אמי המבורכת ביותר, ולהתפלל”.

“אתה, בני האהוב, נושאת צלב כבד מאוד במשך שנים עשר החודשים האחרונים. תהיה בשלום, כי האויב מנסה להסוות אותך, אבל אל תפחד, כי אתה תמיד מוגן ואל תפחד, כי אתה חופשי והחופש שלך יישאר. החופש שאני מדבר עליו, בני הקדוש, אתה יודע. כל מה שהבטחתי לך יינתן לך והכל בקרוב מאוד. תאזרי אומץ, כי אני ואמי הקדושה ביותר איתך תמיד. ואני מברך כל אחד מילדי המחוברים אליך. שלומי אני נותן להם ומברך את כולם: בשם האב והבן ורוח הקודש. אָמֵן.”

“הבן שלי. עכשיו אני הולך לבקש מאמי הקדושה לבוא ולדבר איתך ועם העולם”.

חלוק קטן: אמנו הקדושה צועדת קדימה והיא נראית מקסימה. גבירתנו פותחת את זרועותיה ואת הוורדים היפים שיש לה, היא מחלקת אותם. יש שתים עשרה מהם ולכל ורד יש שם.

גבירתנו: “אני מברך אותך בני: בשם האב ובשם הבן ורוח הקודש. אָמֵן.”

“הסלע הלבן הטהור האהוב שלי – סלע הישועה הנצחית לאנושות – אני יודע שסבלת הרבה, ילדתי, אבל אל תפחד כי המבחנים כמעט הסתיימו. הניצחון של לבי ללא רבב עבורך יגיע בקרוב, כי אתה תנצח בעבודות שאתה עושה, כי הדרך לניצחון הובטחה לך במשך שנים רבות, והניצחון בעניין בית המשפט שלך , ייפתר. בקרוב מאוד ויהיה לך ניצחון גדול. הניצחון שהיה לך בשבוע האחרון היה ניצחון שנקבע לך, למרות שהאויב ניסה להשתמש בזה כראיה נגדך, אבל דע, בני, שהניצחון שאני מדבר עליו הוא הניצחון של כל המקרה שלך, כי יראה שזה מפוברק והאשמת שווא והאשמת אותך .”

“כשהניצחון יגיע, לא ייקח הרבה זמן כאשר תיסע, שוב, לארץ שבה יוקם הוותיקן החדש . כל המאמצים הפרטיים שלך יתגשמו. אתה יודע למה אני מתכוון בני הקדוש.”

“ילדי העולם, במיוחד באוסטרליה ובאסיה , היו מוכנים, התפללו בקבוצות התפילה שלכם, כי אומות אסיה עומדות לסבול מאוד, בחודשים הקרובים, כי ילדיי חייבים להבין שהסוף מגיע. על העולם וזה אומר ייסורים גדולים , טיהור גדול וטיהור נשמות. ארצות רבות ישתנו וישתנו בגלל הים הכבד ואומות רבות יעברו מתחת למים ואפילו ביבשת זו, אוסטרליה, חלק גדול מאוסטרליה יהיה מתחת לים . לכן אני ממשיך להתחנן לילדינו להתפלל כל הזמן, כדי שתהיו מוכנים. אינדונזיה תאבד איים רבים ומדינות רבותאסיה תהיה במלחמה”.

” הודו האהובה שלי תתגייר לאמת, למרות שהרבה מאוד נשמות יאבדו בחודשים הקרובים. גם סין תסבול, אבל סין תביא את הנגע לאסיה מכיוון שסין נבחרה כמרוץ שישמש לריסוק מדינות רבות”.

“אני מתחנן בפניכם, ילדיי היקרים, להקשיב לתחינה שלנו. התפללו שהאסטרואיד שמרחף לא יהרוס הרבה מאוד חלקים בעולם. התפללו ילדיי. אני בא בחיפזון גדול אל הילדים שלנו, כי האנושות לא מבינה מה מגיע. השנה הבאה תהיה שנה גדולה של ייסורים ואירועים עולמיים רבים ישנו את האנושות לנצח.”

“אני מברך אתכם הילדים שלי ואני אוהב אתכם. אני מבקש מכם להתפלל עבור הכומר הקדוש שלנו, האפיפיור בנדיקטוס ולמען הכומר העתידי שלנו, האפיפיור פיטר השני – ויליאם שלי . אני אוהב אתכם ילדים יקרים שלי, ואני מברך אתכם”.

“הגנבה שישו שלי ואני לובשים, היא גנבת הניצחון שתבוא על כנסיית האם הקדושה, בקרוב מאוד. הישאר חזק, בני הקדוש. החרב שישוע מחזיק היא בשבילך, בני. את חרב הניצחון והשושנים יש לי, אני נותן לנשמות הנוגעות בדבר. תהיה רגוע בני. אני נותן לך הוראות לגבי הנשמות שהזכרתי. אני מברך אותך, בני: בשם האב ובשם הבן ורוח הקודש. אָמֵן.”

ויליאם: גם ישוע וגם מריה פונים קדימה והם נותנים את ברכתם:

אדוננו וגברתנו: “בשם האב ובשם הבן ורוח הקודש. אָמֵן.”

ויליאם: ישו שלי מקרב את נשמתי אליו; הוא מחבק גם אותי ואת גבירתנו והם לוקחים את החטיף הצהוב שלהם ושמים אותו מעלי. ישוע מוסר לי את החרב ואמנו המבורכת מושיטה לי את הוורדים.

אדוננו וגברתנו: “אנו מברכים אותך במתנות הללו, בן קדוש יקר, כדי לחזק אותך: בשם האב ובשם הבן ורוח הקודש אמן. הכל יהיה בסדר.”

ויליאם: בשם האב ובשם הבן ורוח הקודש. אָמֵן. גם ישו וגם מריה מסתובבים ונעים, במהירות רבה, לעבר הצלב הלבן, אבל הם רק חלקית בסביבה. הם עוברים לתוך הצלב הלבן ושלושת המלאכים עומדים לפני הצלב הלבן וצלב גדול גדול מגיע לקראתנו: בשם האב והבן ורוח הקודש. אָמֵן.

_______________________________________________________________

This entry was posted in עברית and tagged . Bookmark the permalink.