Petrus Romanus, 1 СІЧНЯ 2023

______________________________________________________________

І Ісус, і Марія переді мною всі в білому. 

ГОСПОДЬ НАШ: «Вітаю тебе, Мій улюблений Намісник Пресвятої Матері Церкви: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Богоматір приходить і мене так само вітає:

БОГОРОДИЦІ: «В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

НАШ ГОСПОДЬ: «Сьогодні велике свято не з однієї причини. Сьогодні свято Моєї Пресвятої Матері та свято відкриття себе як Мого останнього вікарія Церкви Пресвятої Матері».

«З Моєї Божественної волі Я взяв Папу Римського Бенедикта , щоб отримати його нагороду, і, в той же час, Я відкрив, що ти, Мій сину, буде призначений останнім вікарієм Пресвятої Матері Церкви. Хоча читачеві здається дивним, що Я вирішив зробити тебе Своїм Святим Намісником – Останнім Папою – у такий неадекватний спосіб, але з часом Моя Церква на Землі зрозуміє, чому це мало бути саме так».

«Сьогодні Велике Свято Моєї Пресвятої Матері. Той, який буде пов’язаний з тобою, Мій святий сину, тому що сьогодні я хочу попросити Церкву офіційно відкрити свято Посередниці Всіх Благодатей, Співвідкупниці та Заступництва, тому що сьогодні почнеться Перемога Моєї Матері, тому що Дні Темряви над людством справді почнуться. Це буде ваш Перший Догмат для Пресвятої Матері-Церкви, і люди в Моїм Домі зрозуміють, що Я обрав вас бути Моїм Святим Намісником для Пресвятої Матері-Церкви, яка принесе Перемогу Моєї Святої Матері для людства».

«Від тебе, Мій улюблений сину, вимагатиметься багато чого, щоб провести Церкву через її найважчий час, але як тільки вона буде очищена, тоді Перемога буде почута і лунатиме по всьому світу».

«Мій святий сину, наберися сміливості, бо багато чого буде видно цього року. Тому що цей рік є одним із великих випробувань для Моїх дітей, і саме ви будете направляти та зміцнювати їх. Не мине багато часу, коли світ дізнається, що ти — Останній Вікарій, і вони згуртуються навколо тебе. Тепер ви повільно підете вперед; зробити дороги прямими. Будьте спокійні, тому що я і Моя Свята Мати завжди поруч з вами».

«Сьогодні, у цей день Великого свята, я виконаю тобі будь-яке прохання, яке ти забажаєш. Благословляю вас і тих, хто є у Святій Матері Церкві: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Я дозволю Моїй Святій Матері говорити, тому що Вона прагне відкрити деякі Плани, щоб людство було підготовлене: В Ім’я Батька, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Наша Свята Мати підходить дуже близько, обіймає мене і цілує в голову.

БОГОРОДИЦІ: «Вітаю тебе, Мій Святий сину, Намісник Мого Святого Сина, Ісуса Христа на землі. Оскільки сьогодні дуже особливий день для світу, через День Моєї Церкви, а також через Догмат, який був проголошений тобою, Мій останній вікарій Святої Матері-Церкви».

«Людство не зрозуміє цей Дар, який Ісус, Мій Божественний Син, дав вам і Пресвятій Матері Церкві, але з часом людство зрозуміє саме Покликання, яке Я дав людству, тому що ви є Ангелом, який Я пообіцяв Пресвятій Матері Церква через Провидця Лус де Марія (Аргентина), якому Я говорив про того, кого Я посилаю, хто втішить Мою Церкву на Землі і хто подасть людству руку втішення та втішення, яке зараз потребує світ».

«Людство перебуває біля ніг великого горя, оскільки комета-астероїд неподалік від Землі, яка пройде повз земну атмосферу та спричинить великий страх і деякі руйнування, щоб пробудити людство, тому що електроніка світу буде зупинилися і спричинили багато проблем для людства».

«Я закликаю людство до глибокої молитви, тому що цей рік буде одним із дуже скорботних часів. Сину мій, дуже скоро ти отримаєш виправлення від суду, що дозволить тобі повернутися додому, і протягом дуже короткого часу твоя справа буде вивчена, а твої переконання скасовано, і ти будеш вільною людиною, отримавши чіткі вказівки, що не вчинив того сміття, яке влада накинула на вас двадцять років тому».

«Будуть дзвінки з Філіппін, що вони хочуть, щоб ви там були, і невдовзі ви поїдете туди та сформуєте Новий Ватикан, оскільки старий буде зруйнований Злим».

«Мої діти в замішанні щодо того, чому помер Бенедикт. По-перше, це була Свята Воля Мого Божественного Сина, а по-друге, це не змінює Пророцтв, тому що все буде виконано, тому що Папа втече з Риму. Є багато чого для розуміння, діти Мої, тому що пророцтва ще не закінчені».

«Буде багато-багато великих землетрусів , але найважливіший з них відбудеться в Каліфорнії, США, на Гаваях та в Індонезії , тому що Земля рухатиметься, любі діти. Тому я прошу Наших дітей відійти від узбережжя Америки, а жителів Гаваїв переселитися на материк, а індонезійців шукати вищих місць або переїхати в іншу землю, тому що у вас не так багато часу.

«Австралійці також повинні змінити своє життя, тому що цього року багато місць біля моря будуть затоплені великою кількістю води, тому що буде набагато більше дощів. Моліться, дорогі діти, Моєю Святою Вервицею та Віночкою Божественного Милосердя, тому що вам потрібно багато молитися».

«Минулого тижня, Мої діти, Джорджетт Харб прибула до Святої Землі, тому що Святий Шарбель надихнув її, але коли вона зрозуміє, що Я все ще Являюся Нашій Скелі, тоді вона прийде з багатьма паломниками».

«Моліться, Мої діти, за Європу, тому що незабаром вони зрозуміють, що їхні країни зазнали нападу. Франція сама вступить у війну і завдасть багато труднощів собі та приєднаним до неї країнам – у сусідніх країнах».

«Близький Схід готується напасти на Іспанію. Моліться, Мої дорогі діти. В Африці почнеться війна, тому що там гинуть люди. Моліться за Тайвань і Гонконг, тому що Китай дуже скоро зробить крок проти них обох і призведе до війни».

«Діти мої, війна — це кара за гріхи людини. Моліться, Мої діти, оскільки час спливає. Моліться за океанський лайнер, тому що один із них буде захоплений і багато хто загине. Моліться за США, бо там дуже скоро почнеться війна».

«Мої діти, я б хотів принести вам хороші новини, але час іде, і події повинні спіткати людство. Благословляю вас: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

«Що стосується вашого запитання: так, Нострадамус є справжнім провидцем, але його твори можна лише зрозуміти – зрозуміти деякі з них. Я благословляю всіх Моїх дітей: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. І Я благословляю тебе, Мій обраний Сину, Мій останній вікарій для Святої Матері-Церкви: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

«Не бійся, бо ти не повернешся на місце, а підеш вперед. Довірся Мені та Моїм Божественним Синам, Ісусу, тому що ти зараз Мій останній вікарій і Церква сильно потребує тебе. Благословляю вас: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

«Я люблю тебе: В Ім’я Батька, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Богоматір повертається до Свого Божественного Сина, Ісуса.

НАШ ГОСПОДЬ: «Так, сину мій, ти останній вікарій святої матері-церкви».

Ісус і Марія хрестяться і йдуть.

ГОСПОДЬ НАШ І БОГОРОДИЦІ: «В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

NB: Усі єпископи повинні повідомляти про будь-які порушення в їхніх єпархіях.

______________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.