ПОСЛАННЯ ІСУСА ХРИСТА ДО ЛОРЕНИ

_______________________________________________________________

16 СІЧНЯ 2023 РОКУ

ПРОРОЦТВО ВІДПОВНИТЬСЯ ДЕ МІЙ НАСТУПНИК БУДЕ ВБИТИЙ ТА МУЧЕНИЦТВО

Мені потрібні мої друзі кінця часів поруч, я, ваш Цар і Господь Ісус Христос, перебуваю в агонії, і мене розіп’яли, і мої апостоли залишили мене в спокої. ОДИН є Мій Улюблений Учень Іван, який представляє Мій Вірний Залишок, він біля Підніжжя Хреста супроводжує Мене разом із Моєю Матір’ю.

У «Агонії» я відчуваю зневагу до людської істоти та відчуваю неспокій і темряву цієї темної години для світу, коли супротивник приходить, щоб проголосити своє панування зла та збоченості над світом, ми вже на порозі живучи мерзотою спустошення.

Коли людина загибелі візьме контроль над світом, і мене більше НЕ буде в Освяченні, цей Господар буде лише шматком хлібав руках ворога, де мене більше НЕ буде.

Ось чому Я закликаю Моїх Друзів Кінця Часів бути Моїми Іоаннами та Моїми Маріями, щоб підготувати їхні серця, оскільки незабаром Я оселюся в них, і вони будуть Моїми Живими Наметами, що випромінюють Моє Світло.

Сонце потьмяніє і Темрява покриє Земну кулю, скоро Рим загине іМій вірний наступник буде замучений, він НЕ мертвий, але він живий і йому доведеться зазнати кривавої смерті, щоб Моя Церква могла зробити наступний крок до ОНОВЛЕННЯ.

Після його знищення він підніметься з попелу, щоб засяяти Бідний і Смиренний на Нових Небесах і Нових Землях, не все виконано, Я покладу КІНЕЦЬ Царюванню Злочестя, яке триватиме короткий час, і Сонце буде підніматися і сяяти, як ніколи раніше.

Святий престол Петра нібито залишився вакантним, і стерв’ятники в Римі вірять, що вони мають Мій народ у своїй владі, але Світло ще не засяяло на Обрії, наступник мій, Петро Римлянин, хто прийде, щоб дати мир і безпеку Вірному Останку.

Не все втрачено і тоді, коли найгустіша темрява вкриває Землю і Встановлено Abomination of Desolation у Моїй Церкві два Мої Оливкові Дерева, Енох та Ілля, Представники Мого Народу, вийдуть воювати як те, чим вони є, Представники Моєї Церкви.

І вони будуть носити Ім’я Бога, вбудоване в їхній розум і серце, все написано, і пророцтва сповняться, тому що в Моєму Слові ВСЕ Розкрито, і Я відкриваю це Моїм Друзям, щоб вони могли зрозуміти все, що збирається станеться і може піднятися до Ковчега Спасіння.

Залишилося кілька днів Миру, скористайтеся ним для вашої духовної та матеріальної підготовки, НЕ БІЙТЕСЯ, Мої Ангели тим, хто був вірним, проведуть вас до Безпечної Гавані, до місць збереження, створених Моїми Ангелами, які будуть Безпечні та освячені місця, куди ворог НЕ зможе увійти, тому що Моя Воля пануватиме замість Волі Людської, яка загине перед Силою та Славою Моєї Величності.

Рим буде повалено, іПророцтво виповниться там, де Мій наступник буде вбитий і замучений, тоді напад прийде на Північну Америку, що призведе до спалаху світової війни, після смерті Мого наступника ВСЕ почнеться.

Будьте уважні до Ознак Часу, що все виконується, Я правитиму вічно, і Моє Царство прийде, щоб дати людині його Нагороду, здобуту завдяки Очищенню та Очищенню, оскільки Я Акрізолюю своїх друзів у БІЛІ, так що вони перетворені, може потрапити на Нове Небо та Нову Землю.

Сьогодні я називаю святого Михайла Ангелом-Охоронцем Мого Вірного Останку, щоб ви могли бути особливим чином захищені від усього, що має прийти, підніміть свої очі до Неба і викличте Милосердя та Милосердя до Мого Батька, щоб Його справедливий гнів впав з меншою суворістю.

Шофар знову пролунав, і його можна почути на кінцях світу, а Хрести Моїх Друзів Кінця Часів підбадьорюють Грішні Душі, а Вогні Моїх Друзів освітлюють їхніх інших братів, і вони несуть їх із радістю, тому що в їх вони будуть розіп’яті, щоб воскреснути і заслужити Славу Раю.

Дотримуйтесь Моїх Кроків, і ви побачите, що посеред Смутку та Зла панує Моя Воля, освітлюючи темряву, Мої Друзі Кінця Часів навчилися жити за Мною Божественною Волею, і потроху вони освітлюють Сферу з їхніми Хрестами Кольорів, які освітлюють їхніх інших братів.

Загадка Мого Хреста вирішується, коли Мої Друзі Кінця Часів навчаються жити за Божественною Волею, приймають Хрест і стають іншими Христами, приносячи Царство Моєї Божественної Волі на Землю, FIAT VOLUNTAS TUA, щоб відродитися в Ера Третього Fiat, яку я прийшов, щоб потроху встановити, щоб людський рід міг бути Оновлений і Перетворений.

Сьогодні Мої Друзі Кінця Часів є Стовпами Мого Нового Творіння, тому що вони вели своє життя, щоб наслідувати Мої та слідувати за Моїми, будучи носіями Славетних Хрестів, Хрестів, які Сяють і затьмарюють темряву, Хрестів, які об’єднують один за одним, поступово мало, призводять до того, що Добро зростає і затьмарює Зло.

Перемога Добра над Злом почалася, і це питання Часу, приєднання більшої кількості душ і Правління Євхаристійних Сердець засяє на Землі.

Мої друзі кінця часів, заспівайте пісню війни і будьте готові битися за Мене, віддати ВСЕ для Мене, так само як Я віддав ВСЕ для вас, це час для війни, для боротьби, бо після бурі, настане спокій і засяє сонце.

Мої Друзі Кінця Часів, будьте готові до Битви, яку очолюватиме Святий Архангел Михаїл і командуватиме Моя Матір.

Перемога за вами!

Все написано, тому час битви, боріться ВСІМ серцем і Перемога буде за нами.

Люди Божі, наберіться мужності я скоро!!!

Мараната

Мій Дух буде вести вас і наповнюватиме вас Ним.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.