Залиште вулицю рано ввечері

_______________________________________________________________

_______________________________________________________________

15 лютого 2017 року

Термінове звернення Марії, Освятительниці до дітей Божих

Не залишайтеся на вулиці до самої ночі.

«Мир мого Господа нехай буде з вами, діти Мого Серця.

Маленькі діти, битви між добром і злом незабаром увійдуть у ваш світ.

Сили зла витісняються з піднебесних куточків і зовсім скоро битви розгорнуться на Землі.

Злочестивість і гріх людей цих останніх часів є джерелом сили для демонів; ось чому ці злі сили спускаються на Землю, щоб зміцнитися і почати Великий Армагедон.

Будьте дуже обережні, діти, тому що у вашому світі вже є багато душ, одержимих демонами; пам’ятайте, що за жодних обставин не вступайте в суперечки та сварки зі своїми одержимими братами, бо сварка відбувається не з плоттю та кров’ю, а з владою та начальствами, зі злими духами, які живуть у небесних місцях; тому що вони мають командування, владу та панування над цим темним світом.

Сила цих втілених духовних сутностей величезна, і єдиний спосіб подолати їх – це бойова молитва; прикликаючи силу Святого Духа Бога і силу Дорогоцінної Крові і Ран Мого Улюбленого Сина.

Злі духи вже нишпорять у світлі години ночі, шукаючи тіла душ, далеких від Бога, щоб заволодіти ними. Не залишайтеся, Мої маленькі діти, на вулиці до самої ночі, щоб не накликати на себе неприємних сюрпризів.

Армії зла атакуватимуть вас з усіх боків, особливо через духовні двері, відкриті невизнаними та нерозкаяними гріхами. У всіх сферах вашого життя ви будете стикатися з нападами лукавого; найгіршими ворогами будуть ваші рідні. Світ вступить у суперечки та війни, і кров людей проллється в багатьох країнах.

Уми людей стануть полем битви, і всередині них точитимуться найсильніші бої за вашу свободу. Дітоньки, приведіть кожне поневолене мислення до послуху Ісусу Христу (2 Коринтянам 10:5).

Щодня присвячуйте себе Крові Мого Сина і поширюйте це посвячення на своїх родичів. Нехай ваше матеріальне і духовне життя буде запечатано Кров’ю Мого Сина, а також ваш розум і почуття.

У маленькій книжці молитов і вервиць Доброго Пастиря, переданій нашому інструменту Еноху, ви знайдете молитви і вервиці, які будуть служити вам у духовній боротьбі кожного дня; моліться ними разом з молитвами Духовної Озброєння, щоб ви могли відбити напади, які посилатимуть вам демони, щоб позбавити вас вашого спокою та вашої душі.

Люди Божі, ви Моя войовнича армія; будьте готові та виконуйте всі інструкції, які ми надсилаємо вам через наших посланців цих останніх часів, щоб ви могли захиститися від нападів сил зла.

Залишайтеся пильними, пильними та пильними, завжди відбиваючи напади на ваш розум. Пам’ятайте, що мій супротивник знає вас і знає ваші слабкості; з цієї причини він нападе на ваш розум, щоб мати можливість контролювати всю вашу істоту і, таким чином, мати можливість панувати над вами і змусити вас втратити свою душу.

Таким чином, Мої діти завжди носіть у своїх руках силу Моєї Святої Розарію і моліться Нею вранці та ввечері, щоб ви були захищені. Посвятіться якнайшвидше нашим Двом Серцям і поширте це посвячення на своїх рідних.

Одягайте духовну броню вранці та ввечері та виконуйте всі наші вказівки, щоб залишатися переможцем.

Нехай мир Мого Господа перебуває в вас.

Твоя Мати, Марія Освятительниця, любить тебе.

Нехай Мої послання будуть відомі всьому людству, діти Мого Серця».

Джерело: mensajesdelbuenpastor

_______________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.