עזוב את הרחוב מוקדם בלילה

_______________________________________________________________

_______________________________________________________________

15 בפברואר 2017

פנייה דחופה של מרים, המקדשת לילדי אלוהים

אין להישאר ברחוב עד השעות הקטנות של הלילה.

“שלום אדוני יהיה אתכם, ילדי לבי קטנים.

ילדים קטנים, הקרבות בין טוב לרע עומדים להיכנס לעולמכם בקרוב.

כוחות הרשע נעקרים מהמקומות השמימיים ובקרוב מאוד, הקרבות יתבצעו על פני כדור הארץ.

הרשע והחטא של אנשי סוף הימים הללו הם מקור הכוח לשדים; זו הסיבה שהכוחות המרושעים האלה יורדים לכדור הארץ כדי לחזק את עצמם ולהתחיל את הארמגדון הגדול.

תיזהר מאוד, ילדים קטנים, כי כבר יש בעולמך הרבה נשמות אחוזות על ידי השדים; זכור שבשום פנים ואופן אסור לך לעסוק במחלוקות ומריבות עם אחיך בעלי דיבוק, כי המריבה אינה עם בשר ודם, אלא עם הכוחות והנסיכות, עם הרוחות הרעות השוכנות בשמים; כי יש להם פיקוד, כוח ושליטה בעולם האפל הזה.

כוחן של הישויות הרוחניות המתגלמות הללו הוא עצום והדרך היחידה להתגבר עליהן היא באמצעות תפילה לוחמת; על ידי הפעלת כוחה של רוח הקודש של אלוהים וכוח הדם היקר והפצעים של בני האהוב.

הרוחות הרעות שוטטות כבר בשעות הקטנות של הלילה, מחפשות את גופות הנשמות המרוחקות מאלוהים כדי להחזיק אותן. אל תשהו, ילדיי הקטנים, ברחוב עד השעות הקטנות של הלילה, כדי לא להביא על עצמכם הפתעות לא נעימות.

צבאות הרשע יתקפו אותך מכל עבר, במיוחד דרך הדלתות הרוחניות שנפתחו בחטאים שלא הודאו ולא התחרטו. בכל תחומי חייך תתקלו בהתקפות מהרע; האויבים הגרועים ביותר יהיו קרובי משפחה שלך. העולם עומד להיכנס למחלוקות ולמלחמות ודם בני אדם ישפך בעמים רבים.

מוחותיהם של גברים הולכים להיות שדה קרב ובתוכם, המאבקים החזקים ביותר למען החופש שלך יילחמו. ילדים קטנים, הביאו כל חשיבה שבויה לכדי ציות לישוע המשיח (2 לקורינתים י’: 5).

קדשו את עצמכם כל יום לדמו של בני והרחבו את ההקדשה הזו לקרוביכם. יהי רצון שהחיים החומריים והרוחניים שלכם יהיו חתומים בדם בני, כמו גם בנפשכם ובחושיכם.

בספר התפילות והמחרוזות הקטן של הרועה הטוב שניתן לכלי חנוך שלנו, תמצאו תפילות ומחרוזות שישרתו אתכם לקרב הרוחני של כל יום; התפלל אותם יחד עם תפילות השריון הרוחני, כדי שתוכל להדוף את ההתקפות שהשדים ישלחו אותך כדי לגזול ממך את שלוותך ואת נשמתך.

עם אלוהים, אתם הצבא המיליטנטי שלי; היו מוכנים וצייתו לכל ההוראות שאנו שולחים לכם באמצעות שליחינו של אחרית הימים הללו, כדי שתוכלו להגן על עצמכם מפני התקפות צבאות הרשע.

הישאר ערני, עירני וערני, הרחיק בכל עת את ההתקפות נגד המוח שלך. זכור כי יריבי מכיר אותך ויודע את חולשותיך; מסיבה זו, הוא יתקוף את דעתך כדי להיות מסוגל לשלוט בכל הווייתך ובכך, להיות מסוגל לשלוט עליך ולגרום לך לאבד את נשמתך.

לפיכך, ילדי תמיד נושאים בידיכם את כוח המחרוזת הקדושה שלי ומתפללים אותו בוקר ולילה כדי שתהיו מוגנים. קדשו את עצמכם לשני הלבבות שלנו בהקדם האפשרי והאריכו את הקדשה זו לקרוביכם.

לבשו את השריון הרוחני בוקר ולילה וצייתו לכל ההוראות שלנו כדי שתוכלו להישאר מנצחים.

שהשלום של אדוני יישאר בך.

אמא שלך, מרי המקדשת, אוהבת אותך.

תן למסרים שלי להיות ידועים לכל האנושות, ילדים קטנים של לבי.”

מקור: mensajesdelbuenpastor

_______________________________________________________________

This entry was posted in עברית and tagged . Bookmark the permalink.