Тривога

______________________________________________________________

Окупанти знову активізувалися, через що у всіх областях нашої держави пролунала повітряна тривога. Не варто нехтувати безпекою у жодному разі, адже існує загроза життю.

______________________________________________________________

Тривога допомагає вам залишатися живим і комфортним. Якби вас не хвилювало й зовсім не хвилювало досягнення ваших бажань, ви терпіли б усілякі огидні речі, як-от відсутність досягнень, несхвалення з боку інших, небезпечні заняття, напади з боку інших і навіть спроби вбити вас.

Тривога – це набір дискомфортних почуттів і тенденцій, які спонукають вас знати про неприємні події, які можуть статися, і застерігають вас бути обережними.

Якби вам загрожувала втрата роботи та ви бажали її зберегти, ви б вжили певних дій: попрацювали більше, поговорили зі своїм босом, шукали іншу роботу, запросили друзів заступитися за вас, планували самозайнятість, здобули додаткову освіту або навчання. . .

Тривога виникає через те, що ви бажаєте чогось і ризикуєте цього не отримати, або не бажаєте чогось і ризикуєте це отримати. Існує багато видів і ступенів тривоги, і деякі з них нездорові.

Здорова тривога допомагає вам отримати більше того, чого ви бажаєте, і менше того, чого ви не бажаєте. Це дуже здорово, якщо ваша тривога допомагає вам дивитися, коли ви переходите вулицю, їздити з розумною швидкістю, уникати отруйної їжі та гуляти вночі в поганих районах.

Здорова тривога зберігає життя, але тривога може бути нездоровою. Хтось може дико перебігти вулицю, спіткнутися під час переходу, дивитися в неправильному напрямку, відмовитися переходити вулицю або вдатися до божевільної поведінки та потрапити в аварію.

Здорова і нездорова тривога

Здорова тривога передбачає обережність і пильність. Нездорова тривога включає в себе паніку, жах, жах, фобії, тремтіння, задуху, заціпеніння та інші психосоматичні симптоми, які попереджають про можливу небезпеку, але заважають впоратися з нею. Здорова тривога, як правило, базується на реалістичному або раціональному страху, що щось погане, навіть деструктивне може статися через неадекватну поведінку.

Реалістичні страхи попереджають вас про шкоду, якщо ви будете діяти певним чином, і застерігають вас уникати їх.

Багато страхів нереалістичні або ірраціональні. Припустімо, ви добре працюєте, отримуєте похвали та підвищення, але боїтеся бути звільненим, якщо одного разу запізнитеся на роботу або зробите незначну помилку. Ви перетворюєте неповнолітню на велику ймовірність. Нездорові та нереалістичні страхи часто призводять до нездорової тривоги. Люди можуть мати безпідставні страхи і жити через них жалюгідно.

Ви можете розрізнити здорову та нездорову тривогу, раціональні та ірраціональні страхи за допомогою ймовірності. Нереалістичні страхи перебільшені або надмірно узагальнені, і люди можуть бачити чорно-біле без сірого.

Нереалістичне занепокоєння здебільшого виникає через неправильне міркування. Паніка заважає діяти, наприклад, може заважати безпечно переходити вулицю або не давати якісно працювати.

Кожна людина схильна до реалістичного та нереалістичного страху, а також до здорової та нездорової тривоги.

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнський and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.