Послання на Попільну середу 2023 року

_______________________________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ ОТРИМАНО ПОПІЛЬНОЇ СЕРЕДИ

22 лютого 2023 р

З’явився Хрест. Св. Петро і Св. Павло стоять обабіч Хреста, а над Хрестом – сім архангелів. Хрест відкривається, і прекрасне яскраве світло йде від Хреста і утворює вулицю.

Йдуть архангели, а в центрі – святий Михаїл. Архангели по три з кожного боку. Св. Петро і Св. Павло виходять вперед, а Хрест відкривається. Ісус і Марія приходять через Хрест.

Пресвята Трійця — Отець і Святий Дух витають над Ісусом і Марією. Святий Йосип також є з Нашою Пресвятою Матір’ю. Здається, вони одягнені в єврейський одяг. Вони виходять вперед. Ісус виходить вперед. В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа +.

Ісус: «Я вітаю всіх Моїх дітей по всьому світу».

«Сьогодні велике свято двох великих апостолів Святої Матері Церкви – святих Петра і Павла».

«Як ви знаєте, як ви відчуваєте і як бачите, людство йде все далі і далі в темряву, забуваючи, що таке людство, забуваючи Мене, свого Творця і Спасителя. Як сумно бачити багатьох дітей, які забули Мене і залишили Мене осторонь, шукаючи світу та його спокус, замість того, щоб шукати Мене та Спасіння».

«Лідери світу не знають справжньої правди, тому що те, що людство бачить по телевізору, є лише частиною правди, тому що більша її частина прихована від людини, і саме тому людство продовжує йти далі по дорозі до прірви».

«Мої діти, Мої діти, що я маю зробити з людством, щоб пробудити його від сну? Я, Моя Пресвята Матір, ангели і святі доставили світові тисячі і тисячі послань за останні сто років або близько того, але людство нерозумне – воно відкладає дари Неба вбік і вибирає те, що забирає їх у себе. Я — від Істини».

«Мої діти, оскільки ви не слухаєтеся Наших Голосів, ви не залишаєте Мені іншого виходу, окрім як послати людству жахливе Попередження – Попередження, яке прийде з Неба – Вогонь з Неба. І цей вогонь очистить людство і, сподіваюся, відкриє серця, які закрилися для Мого Покликання».

«Це Попередження побачать усі діти. Це буде не лише в одній країні, але кожна нація потрапить під це ярмо, і це буде свідком усіх. Це буде цього року. Це лише одне з покарань для світу, але буде ще багато інших, які досягнуть багатьох народів землі. Будуть виверження вулканів і великі хвилювання. Народи будуть шоковані крайнощами покарань, які прийдуть».

«Європа буде втягнута у війну, як і Азія. Також Канада та Австралія будуть несподівано втягнуті у війну, тому що Китай вторгнеться в багато країн через свою велику армію з 200 мільйонів чоловіків і жінок».

«Росія також буде причиною знищення людини, але Росія буде здивована, дізнавшись, що Китай нападе на неї. Тому європейські народи повинні готуватися вздовж границь російського народу . Країни, які будуть атаковані, будуть ті країни, які знаходяться поблизу. Франція буде знерухомлена, більше за рахунок себе, а не країн, які її атакують».

«Революція вразить Францію, і Мій великий солдат і монарх прийде захистити правду нації».

«Моліться, дорогі діти, тому що Близький Схід готовий спалахнути і буде використана атомна зброя. Людство вірить, що ця зброя не буде використана, але Росія і Китай мають інші проекти, і Америка буде захоплена Китаєм і Росією».

Каліфорнія дуже скоро затоне в морі, і незабаром багато людей помруть і прийдуть на свій суд, тому що людство забуло, для чого вони були створеніЦе так сумно, мої дорогі діти».

«Ліван колись знову стане країною конфлікту, але пізніше Сен-Шарбель врятує цю націю».

«Моліться, дорогі діти, за африканські народи. Вони хоч і бідні, але воюватимуть один з одним зброєю».

«Моліться, дорогі діти, за Південну Америку, тому що багато народів забули Мене, і вони заплатять ціну».

«Що я можу сказати нашим дітям? Мій Небесний Батько і Наш Дух прагнуть врятувати Наших дітей, і Моя Пресвята Мати, яка має Місію і ходить по всьому світу, продовжуватиме йти до багатьох країн, щоб врятувати наших дітей, але Наші діти забули Нас. Тому я благаю вас, о діти, візьміть Намистинки Любові Моєї Пресвятої Матері і щиро моліться ними, щоб Милосердя було даровано людству».

«Цей рік — рік великого покарання . Це станеться незабаром, а після цього, якщо людство буде спати, тоді на світ прийдуть Велике Попередження і кара».

«Моліться за Франциска, тому що він прагне поїхати до Росії, але є помилкові наміри. Йому потрібні ваші молитви, дорогі діти».

«Я люблю вас, Мої дорогі діти, і благословляю вас у цей святковий день. Сьогодні дуже важливе свято».

«Я люблю вас, дорогі діти, благословляю вас і даю вам сили. Не забувайте молитися під час Великого посту і просити Мого Отця Небесного про Милосердя, щоб Святий Дух зійшов на людство і зміцнив його».

«Я благословляю вас, Мої діти. Во Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь +».

«Благословляю вас. Во Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь +».

Наша Свята Мати крокує вперед. Вона виглядає гарно з сумною посмішкою.

Богородиця: «Вітаю вас. Во Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь +».

«Як ти знаєш, Мій Божественний Господи, Ісус Христос дав людству вказівки, які їм потрібні, тому що світ занурюється в темряву. Людство забуло свого Бога. Настав час для людства прокинутися, тому що Вічний Батько збирається розбудити людство шоком, щоб воно усвідомило, що Бог є Богом».

«Я не буду говорити дуже багато сьогодні, тому що Мій Син сказав людству те, що потрібно. Усе кардинально зміниться».

І Ісус, і Марія дивляться навколо. Святий Йосиф там з Ангелами та Архангелами.

“Час дуже короткий для людства, тому Мої діти, вам потрібно серйозно подумати про все, що ви робите, і Ми дуже любимо вас. Во Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь +».

«Іди з миром моїм».

І Ісус, і Марія ковзають назад до Святого Хреста.

Ангели співали, коли Ісус, Марія і Свята Трійця поверталися до Білого Хреста.

Во Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь +.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Українська and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.