ההודעה של יום רביעי האפר של 2023

_______________________________________________________________

הודעה התקבלה אפר יום רביעי

22 בפברואר 2023

הצלב הופיע. פטרוס הקדוש וסנט פול עומדים בכל צד של הצלב ושבעת המלאכים נמצאים מעל הצלב. הצלב נפתח ואור בהיר ויפה מגיע מהצלב ויוצר רחוב.

המלאכים המלאכים מגיעים וסנט מייקל נמצא במרכז. המלאכים הם שלושה מכל צד. פטרוס הקדוש וסנט פול באים קדימה והצלב נפתח. ישוע ומריה עוברים דרך הצלב.

השילוש המבורך – אבא ורוח הקודש מרחפים מעל ישוע ומריה. ג’וזף הקדוש נמצא גם עם אימנו המבורכת. נראה שהם לבושים בבגדים עבריים. הם באים קדימה. ישוע בא קדימה. בשם האב ושל הבן ורוח הקודש +.

ישוע: “אני מברך את כל ילדיי בכל העולם.”

“היום הוא יום חג גדול של שניים מהשליחים הגדולים של כנסיית האם הקדושה – פטרוס הקדוש ופאולוס הקדוש.”

“כפי שאתה יודע, כפי שאתה מרגיש וכפי שאתה רואה, האנושות הולכת רחוק יותר לתוך החושך, שוכחת מהי האנושות, שוכחת אותי, הבורא והמושיע שלהם. כמה עצוב זה לראות ילדים רבים ששכחו אותי והניחו אותי בצד, מחפשים את העולם ואת הפיתויים שלו, במקום לחפש אותי ואת הישועה”.

“מנהיגי העולם אינם יודעים את האמת האמיתית כי מה שהאנושות רואה בטלוויזיה הוא רק חלק מהאמת כי רובה נסתר מהאדם – וזו הסיבה שהאנושות ממשיכה ללכת רחוק יותר במורד הדרך לעבר התהום.”

“ילדי, ילדיי, מה עליי לעשות לאנושות כדי להעיר אותו מתרדמתו? אני ואמי הקדושה ביותר והמלאכים והקדושים העברנו לעולם אלפי על אלפי מסרים במאה השנים האחרונות בערך – אבל האנושות טיפשה – הוא מניח את מתנות השמיים בצד ובוחר את הדברים שמרחיקים אותם מהם אני – מהאמת.”

“ילדי, מכיוון שלא תקשיבו לקולותינו, אינכם משאירים לי ברירה אלא לשלוח לאנושות אזהרה נוראה  אזהרה שתבוא מגן עדן – האש מהשמים. והאש הזו תטהר את האנושות, ובתקווה תפתח את הלבבות שסגרו את עצמם בפני הקריאה שלי.”

” אזהרה זו תהיה עדה על ידי כל הילדים. זה לא יהיה רק ​​במדינה אחת, אלא כל אומה תהיה תחת העול הזה וכולם יהיו עדים לכך. זה יגיע השנה. זו רק אחת העונשים לעולם, אבל יהיו עוד רבות שיגיעו לאומות רבות על פני כדור הארץ. יהיו התפרצויות געשיות והפרעות גדולות. העמים יהיו מזועזעים מהקצנה של העונשים שיבואו”.

” אירופה תיגרר למלחמה וכך גם אסיה . גם קנדה וגם אוסטרליה ייגררו למלחמה באופן בלתי צפוי כי סין תפלוש למדינות רבות בגלל הצבא הגדול שלהן של 200 מיליון גברים ונשים”.

” רוסיה תהיה גם הסיבה להשמדתו של האדם, אבל רוסיה תופתע לגלות שסין תתקוף אותה. מדינות אירופה חייבות להיערך לפיכך לאורך גבולות האומה הרוסית . המדינות שיותקפו יהיו המדינות הקרובות. צרפת תהיה משותקת, יותר מעצמה ולא מדינות שיתקפו אותה”.

“המהפכה תכה בצרפת , והחייל הגדול והמונרך שלי יבואו להגן על האמת של האומה.”

“תתפללו ילדים יקרים כי המזרח התיכון מוכן להתלקח ויעשה שימוש בנשק האטומי . האנושות מאמינה שלא ייעשה שימוש בנשק הזה, אבל לרוסיה ולסין יש עיצובים אחרים וסין ורוסיה תפלשו לאמריקה . “

” קליפורניה תשקע בים בקרוב מאוד ובתוך זמן קצר אנשים רבים ילכו לעולמם ויבואו לשיפוטם כי האנושות שכחה מדוע הם נוצרו. זה כל כך עצוב ילדים יקרים שלי.”

” לבנון שוב תהיה ארץ של סכסוך, אבל מאוחר יותר, סנט שרבל יציל את האומה הזו”.

“התפללו ילדים יקרים למען מדינות אפריקה . למרות שהם עניים – אבל הם ישתמשו בזרועותיהם כדי להילחם אחד בשני”.

“תתפללו ילדים יקרים למען דרום אמריקה , כי אומות רבות שכחו אותי והם ישלמו את המחיר.”

“מה אני יכול להגיד לילדים שלנו? אבי שבשמיים ורוחנו להוט להציל את ילדינו, ואמי הקדושה ביותר בעלת המשימה והולכת ברחבי העולם, תמשיך לנסוע למדינות רבות כדי להציל את ילדינו, אך ילדינו שכחו אותנו. לכן, אני מתחנן בפניכם, הו ילדים, קחו את אגלי האהבה של אמי הקדושה ביותר והתפללו אותם ברצינות כדי שיינתן רחמים לאנושות.”

“השנה היא שנת העונש הגדול . זה יקרה תוך זמן קצר, ואחרי זה, אם האנושות תישאר ישן, אז האזהרה והייסורים הגדולים יבואו לעולם”.

“התפלל עבור פרנסיס כי הוא מבקש לנסוע לרוסיה , אבל יש כוונות שווא. הוא צריך את התפילות שלכם ילדים יקרים”.

“אני אוהב אתכם ילדיי היקרים, ואני מברך אתכם ביום החג הזה. היום הוא יום חג חשוב מאוד”.

“אני אוהב אתכם ילדים יקרים, ואני מברך אתכם ונותן לכם כוח. זכור להתפלל בזמן התענית ולבקש מאבי שבשמים רחמים כדי שרוח הקודש תרד על האנושות ותחזק אותם”.

“אני מברך אתכם ילדיי. בשם האב ובשם הבן ורוח הקודש. אמן +.”

“אני מברך אותך. בשם האב ובשם הבן ורוח הקודש. אמן +.”

אמנו הקדושה צועדת קדימה. היא נראית יפה עם חיוך עצוב.

אם האלוהים: “אני מברכת אותך. בשם האב ובשם הבן ורוח הקודש. אמן +.”

“כפי שאתה יודע, אדוני האלוהי, ישוע המשיח נתן לאנושות את הכיוונים שהם צריכים כי העולם הולך רחוק יותר לתוך החושך. האנושות שכחה את אלוהים. הגיע הזמן שהאנושות תתעורר כי האב הנצחי הולך להעיר את האנושות בהלם כדי שהם יבינו שאלוהים הוא אלוהים.”

“אני לא אדבר הרבה היום כי בני אמר לאנושות מה נדרש. דברים הולכים להשתנות בצורה קיצונית מאוד”.

גם ישו וגם מריה מסתכלים מסביב. סנט ג’וזף נמצא שם עם המלאכים והארכימלאכים.

“הזמן קצר מאוד לאנושות ולכן ילדיי, אתם צריכים לחשוב ברצינות על כל מה שאתם עושים ואנחנו אוהבים אתכם מאוד. בשם האב ובשם הבן ורוח הקודש. אמן +.”

“לך בשלום”.

גם ישו וגם מריה גולשים בחזרה לעבר הצלב הקדוש.

המלאכים שרו כשישו ומריה והשילוש הקדוש חוזרים לכיוון הצלב הלבן.

בשם האב ובשם הבן ורוח הקודש. אמן +.

_______________________________________________________________

This entry was posted in עברית and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.