Місія Ангел-Охоронець

______________________________________________________________

______________________________________________________________

Святий Павло говорить нам, що місія Ангели-Oхоронці полягає в тому, щоб служити майбутнім спадкоємцям спасіння. Кожне королівство, країна, єпархія, церква, релігійний орден і людина має свого Ангела-охоронця. Кожен єпископ Католицької Церкви має двох Ангелів-охоронців. Наш Ангел-Охоронець дається при нашому народженні, залишається з нами все життя, втішає нас у Чистилищі і проводжає нас, якщо ми спасенні, до Неба. Найбільша радість, яку ми можемо подарувати нашим Ангелам-Охоронцям, це прийняти Святе Причастя і зробити наші душі скинією Святого Духа, перед Яким ангели можуть поклонятися.

Великий Папа, святий Григорій Великий, був ніжно відданий своєму Ангелу-Охоронцю. Свята Катерина Сієнська побачила свого ангела-охоронця. Святий Франциск Сальський шанував ангелів, відповідальних за скинію в кожній католицькій церкві.

Є дев’ять хорів ангелів і три ієрархії. Ці хори та ієрархії знаходяться в порядку висхідності: перша ієрархія, Ангели, Архангели та Початки; друга ієрархія: сили, чесноти та панування; третя ієрархія, престоли, херувими і серафими.

Бог обирає Ангелів для осіб, Архангелів для парафій, церков і релігійних громад, а Князівства для провінцій, країн і народів.

  • Святий Августин сказав: «Наші ангели завжди з нами».
  • Святий Ієронім сказав: «Людська душа настільки піднесена, що кожній душі при народженні призначається Ангел-охоронець».
  • Святий Бернард сказав: «Зробіть свого ангела-охоронця своїм другом, тому що під захистом цих охоронців нам нема чого боятися».
  • Святий Бернар «заохочує нас звертатися до нашого Ангела-Охоронця в будь-якій труднощі, небезпеці та спокусі».

______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнець and tagged . Bookmark the permalink.