Petrus Romanus, 23 квітня 2023 р

_______________________________________________________________

Вітаю вас. Сьогодні я приходжу познайомити вас і святу матір Церкву з новим празником, який називається:

ІСУС МЕСІЯ, ЦАР ЦАРІВ, ШЛЯХ ДО НОВОЇ СВЯЩЕННОЇ ЕРИ.

І я благословляю це. Во Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь + .

Я дарую кожній душі, яка помре протягом 48 годин, Спасіння. І тим, хто йде до Чистилища, я обіцяю швидке звільнення для тих, хто потребує очищення своїх душ – і всім немовлятам, які зачаті, вхід до Неба, щоб бути в Хорі Ангелів. І вони допоможуть тим матерям, які їх покинуть. Во Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь +

Я знаю, що вам і багатьом Нашим дітям було важко, тому що ви несете основний тягар світу, тому що ви є душами, які відшкодовують душі, які залишили сторону Бога, і ті душі, які пішли земним шляхом, але забуваючи Мою Святу Волю, яка полягає в спасінні всього людства.

Сьогодні Я приходжу як Понтифік усіх Моїх дітей у світлі Останнього Понтифіка для Святої Матері-Церкви. Мої діти, коли я дивлюся по світу, я бачу людство у великій темряві, яка приведе їх до безодні, яка широко відкрита. Зараз я розмовляю з іншими привілейованими душами. Більшість було припинено давати публічні повідомлення, за винятком кількох, але Я знову відкрив їхні голоси, щоб повторити Моє Благання перед людством, перш ніж Я закрию двері, і Моя Справедлива Рука прийде на людство.

Частина My Justice уже впала, як бачите, через багато торнадо, що обрушилися на США. Але багато країн отримають більшу частину майбутніх покарань, починаючи з країн Близького СходуСудан почався, але сусідні країни Алжир, Єгипет, Ліван, Ізраїль і Палестина, Іран і Сибір, Аравія і Йорданія, Марокко і багато інших отримають велике покарання – оскільки багато країн Близького Сходу планують вторгнутися в Іспанію і Франція.

Я прошу європейські країни бути готовими, тому що Росія планує вторгнутися у Вільну Європу, на подив багатьох лідерів.

Англія, яка готує свято коронації короля Карла; Будьте готові, Мої діти, це буде початком великих випробувань для цієї Нації. Усі королівські доми світу повинні підготуватися, оскільки на їхні країни наближаються великі кари.

Країни поблизу кордону з Росією мають підготуватися, а президент Путін має припинити агресію проти країни України та скасувати своє рішення про вторгнення в Європу, оскільки на Росію приходить велике покарання, а їхні союзники, Китай, будуть тільки спочатку допоможе – але нападе на Росію.

Моліться, дорогі діти, тому що велике покарання прийде на світ через комету  хоча Росія і Китай бажають знищити частину Європи та Індії, що спричинить великі страждання для країн Азії.

Австралія, на вас нападуть з боку Китаю, і тепер ви повинні збільшити свій приціл, щоб розбудувати свій флот і армію. Ви вірите, що США прийдуть вам на допомогу – але ви вірите в міф, що – це можливо, але насправді це те, що США будуть атаковані через Каліфорнію та Гаваї – і це дуже скоро, тому що Італія буде захоплена дуже коротко.

Мої діти, Мої діти, я прошу вас дуже уважно слухати, тому що Дракон і Ведмідь мають плани захопити весь світ і на короткий час дозволять злому домінувати, але це завдяки могутнім руку і молитви Мого Останнього Вікарія і Страждаючої Церкви, щоб Моя Перемога була швидкою і нищівною.

Злий прапор комунізму дуже скоро буде спалений, і прапор Мого Святого Намісника та Церкви буде домінувати.

Я прошу всіх дітей світу, які чують Мій Голос, молитися 3 молитви «Радуйся, Маріє» кожного дня за Тріумф Моєї Святої Матері над демонами та їхньою слабкістю зараз.

Моліться, діти Мої Японії, тому що велике спустошення приходить на вашу землю. Зверніться до Мене, щоб Моє Милосердя охопило всіх людей. Причина цього полягає в тому, що люди залишили Мене і Мою Святу Матір Марію осторонь. Зверніться до нас зараз, поки у вас ще є час. я тебе дуже люблю

Дорогі діти Америки, я прошу кожного з вас молитися, тому що я послав понад 100 провидців на вашу землю. Будь ласка, послухайте їх зараз. благословляю вас.

Для дітей Південної Америки: ваші країни зараз страждають через те, що багато хто заблукав, забувши свою віру. Поверніть свій шлях до Світла, поки ще є час.

Бразилія та Аргентино, не віддавайте своєї Віри, але вірте в Божу Доброту. Моліться, Мої солодкі діти, тому що великі хвилі прийдуть до ваших берегів дуже-дуже скоро, коли астероїд вдариться в океан і спричинить великі руйнування.

Мої діти Австралії, ви все ще закрили свої серця, але незабаром це зміниться, оскільки ви будете вражені численними покараннями.

Святий Андроник є святим для єпископів

Ваша Свята Мати посилає особливе благословення. Во Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.+

_______________________________________________________________

This entry was posted in Yкраїнець and tagged . Bookmark the permalink.