Ostrzeżenie dla Polskich Mówców

______________________________________________________________

Pozdrowienia,

Duch Święty chce, abym napisał artykuł po polsku o Ostrzeżeniu i Iluminacji Sumienia.

Katolicy wierzą, że Chrystus i Duch Święty są Bogami i należą do Trójcy Świętej. Duch Święty komunikował się ze mną w mówionym języku angielskim, poprzez telepatię i wewnętrzne locutions. Poprosił mnie o napisanie pakietu ostrzegawczego dotyczącego nadchodzącego ostrzeżenia i oświetlenia sumienia w czterech językach: angielskim, portugalskim, hiszpańskim i francuskim. Zjawiska te będą doświadczane przez każdego człowieka wieku rozumowania, niezależnie od ich religii. Na pewno doświadczycie tych zjawisk, a Duch Święty poprosił mnie, abym wam je oznajmił.

Wynika to z niektórych istotnych fragmentów orędzia MARYI do Proroka ENOCH w marcu 3, 2021. MARYJA jest Najświętszą Matką Chrystusa.

“Moje dzieci, jeszcze raz wam przypominam: przygotujcie się na nadejście Ostrzeżenia, ponieważ jest ono bliskie, znacznie bliżej niż myślisz. Moje Serce cierpi widząc, że ogromna większość ludzkości nie jest przygotowana. to wielkie wydarzenie całkowicie zmieni zrozumienie, jakie wielu ma na temat życia duchowego. Ludzkość wejdzie w stan ekstazy, który będzie trwał od piętnastu do dwudziestu minut waszego ziemskiego czasu, w którym zostaniesz pokazany stan swojej duszy zarówno w odniesieniu do Boga, jak i waszych braci”.

“Każdy śmiertelnik będzie osądzony, tylko moi pomniejszeni, którzy nie będą pożytkiem rozumu, będą wyjątkiem; wszystko będzie oceniane nawet twoje bezczynne słowa. Jakże smutne jest to, że wiele dusz umrze wiecznie z powodu powagi ich grzechów. Dlatego, dziatki, proszę was, abyście byli przygotowani duchowo, abyście mogli wytrzymać ten test, który otworzy wasze zrozumienie i wiedzę o istnieniu wieczności i Boga”.

“Moje dzieci, jesteście już w czasach ciemności, gdzie musicie modlić się rano i wieczorem, ponieważ siły zła was atakują. Jeśli wy, moi pociechy, nie odpieracie tych ataków, ryzykujecie wpadnięcie w pułapki i oszustwa mojego przeciwnika, który duchowo was osłabi i oddzieli od Boga, a następnie ukradnie waszą duszę”.

______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.