Petrus Romanus, 19 Marca 2021

________________________________________________________________

NASZA PANI I ŚWIĘTY JÓZEF: „W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM: Święty Józef wita mnie pierwszy:

ŚWIĘTY JÓZEF: „Pozdrawiam cię, Mój ukochany synu Wilhelmie, przyszły Wikariusz Domu Mojego Boskiego Syna na Ziemi. Zanim zacznę z wami mówić, życzę mojej Świętej Oblubienicy i Matce Świętej Matki Kościoła, aby zwróciła się do was i do naszych dzieci ”.

WILLIAM: Matka Boża podchodzi i czyni znak krzyża +: Matka Boża jest ubrana jak „Matka Boża z Góry Karmel” i nosi piękną trójramienną koronę.

NASZA PANI: „Błogosławię Cię, mój najdroższy synu Wilhelmie, najmilszy Mojemu Niepokalanemu Sercu: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Dzisiaj przychodzę z Moim Świętym Oblubieńcem, świętym Józefem, aby wzmocnić Nasz lud, ponieważ dni postępują bardzo szybko, ale bardzo smutno, ponieważ Moje dzieci nie słuchały Nieba i dały się zahipnotyzować, wierząc, że świat jest w tragicznych okolicznościach cieśniny, ponieważ pandemia osiągnęła skrajne rozmiary – a jednak ludzkość nie pomyślała o swoim zbawieniu i nie zwróciła się do Boga, którego Miłosierdzie zakończyło przepływ Wirusa , stworzonego przez człowieka ”.

„Moje dzieci, Moje bolesne dzieci – dlaczego oddajecie się w ręce Władz, które pozwalają tej pandemii panować nad wami. Czy nie widzisz, że wszystko jest zaaranżowane, aby kontrolować masy? Wkrótce Zły zamknie wiele Kościołów, aby powstrzymać Nasze dzieci przed przyjęciem Mojego Boskiego Syna, powodując ich udrękę i trudności ”.

„ Wirus , Moje dzieci, wkrótce się skończy, ale oni, wróg Boga, planuje coś gorszego, aby ludzie żyli w strachu i ufali rządom na całym świecie, ale, słodkie dzieci, chodzi o zebranie wszystkich danych, aby mogli kontrolować wszystkie Nasze dzieci. Sprzeciwiajcie się temu, słodkie dzieci, ponieważ Bóg ześle Anioły Światła, aby położyli na was bezpieczny znak , a wróg nie będzie o tym wiedział, ponieważ będzie przed nimi ukryty ”.

„Módlcie się, słodkie dzieci, ponieważ Bóg Ojciec Przedwieczny uderzy na ludzkość, sprowadzając na ludzkość trzecią wojnę światową . Czy nie czytaliście Orędzi świata, w których zostało ujawnione, że dwie trzecie światowej populacji zginie, zanim Mój Boski Syn, Jezus, powróci?

„Wkrótce na Bliskim Wschodzie wybuchnie wojna , przenosząc się na Europę . Czy nie rozumiecie, Moje słodkie dzieci, dlatego tak wielu nielegalnych ludzi przybywa do Europy w ciągu ostatnich pięciu lat? Ma to doprowadzić Francję , Niemcy , Włochy i Hiszpanię do całkowitego rozłamu w ich krajach ”.

„Módlcie się, słodkie dzieci, ponieważ ludzkość spotka wiele strasznych kar , wszystkich miejsc, które Bóg musiał karcić, aby oczyścić Ścieżkę Boskich Prawd. Świat jest pogrążony w grzechu ciężkim i Bóg musi oczyścić świat, tak jak uczynił to wiele tysięcy lat temu ”.

„Módlcie się za Europą , ponieważ załamie tak, że Narody Dziesięć z Antychrystem może poruszać się do przodu. Antychryst jest w Irlandii , aby pobudzić jego brzydoty. Módlcie się za Irlandię , słodkie dzieci, ponieważ Antychryst tam nie odniesie sukcesu. Wkrótce podejmie kroki w kierunku Watykanu , ponieważ Papież wkrótce ogłosi coś, co zszokuje świat ”.

„ Chiny i Rosja pracują nad wprowadzeniem do gry Jednego Rządu Światowego ; musicie się modlić. Jak widać, zniszczenie USA jest na wyciągnięcie ręki. Nastąpi nieporządek społeczny i wojna między tymi stanami, które stały się szamba zła. Módlcie się, słodkie dzieci, aby wasz poprzedni prezydent został ponownie wybrany, zanim Stany Zjednoczone znacznie upadną ”.

„Módlcie się za kraje, które są jeszcze wolne, aby Światło Kościoła oświeciło je i doprowadziło wiele dusz do Prawdy”.

„ Pierścień ognia , który okrąża jedną trzecią powierzchni Ziemi, stanie się szambo, na które wpłynie wiele krajów”.

„ Australia , zostaniesz ukarany, ponieważ wyrzuciłeś Moje Słowo przez święte tereny w Nowra . Proszę, módlcie się, aby Moje dzieci wróciły. Będę nadal szybko podróżować po świecie, aby przygotować Nasze dzieci. Módlcie się, Mój Różaniec Święty i dzieci z Koronki do Miłosierdzia Bożego , abyście zawsze byli chronieni. Kocham was, słodkie dzieci i błogosławię was: w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Módlcie się za Europę i Afrykę , ponieważ wielkie Kary nadchodzą na te kontynenty ”.

„Módlcie się za Japonię , ponieważ ten naród otrzyma ciężką karę; także Indonezja , Moje dzieci.

„Przepraszam, Moje dzieci, że przyszedłem z małą dobrą nowiną, ale Puchar jest przepełniony. Niektórzy z was będą mogli znowu latać, ale pamiętajcie, że oni, wróg, będą próbowali panować nad wami wszystkimi. “

„Ty, mój święty synu, nie martw się, ponieważ twoje zwycięstwo jest bardzo bliskie. Wiem, że bardzo cierpisz, ale nie martw się, ponieważ jestem twoją kotwicą i będę cię bardzo czuwał. Masz wiele pracy do wykonania dla Nieba, Mój synu, a otrzymasz Łaskę, aby to wypełnić. Chcesz mnie o coś zapytać, dziecko?

WILLIAM: Zapytałem i byłem bardzo zadowolony.

NASZA PANI: „Módl się, mój synu i bądź silny, bo zawsze jestem przy tobie, ponieważ twoje serce spoczywa w Moim. Módlcie się, Moje dzieci, ponieważ wkrótce wybuchnie wojna i zginie wiele milionów. Kocham cię, Mój „Aniele Boskiego Światła i Miłości”. Podnieś swój krzyż i idź za Mną. Błogosławię cię, mój synu: w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Chciałbym, aby mój Oblubieniec rozmawiał z wami, mój synu i moje dzieci”.

WILLIAM: Święty Józef się pojawia. Ma na sobie bardzo prostą koronę i widzę Jego piękne Serce. Uśmiecha się, podchodzi do mnie i podaje w ręce owcę lub małego baranka, które trzymał, i kładzie baranka na stole.

ŚWIĘTY JÓZEF: „Daję ci ten dar, mój święty synu, jako dar dla ciebie, bo będziesz ostatnim Wikariuszem Świętej Matki Kościoła”.

WILLIAM: Święty Józef czyni znak krzyża na moim czole.

ŚWIĘTY JÓZEF: „Błogosławię cię Wilhelmie i błogosławię wszystkie dzieci świata: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Dzisiaj jest moje święto, ale proszę wszystkie dzieci, aby szczególnie dzisiaj modliły się do Jezusa i Maryi, ponieważ przygotowywanych jest wiele złych planów przeciwko Mojemu Boskiemu Synowi, Jezusowi, a te plany mają przybliżyć trzodę do zjednoczenia Antychrysta , który jest w dzisiejszym świecie, niosąc spustoszenie i krzywdę dzieciom Bożym. Módlcie się do mnie, słodkie dzieci, ponieważ w tych ostatnich dniach otrzymałem od Trójjedynego Boga wielką moc, aby obalić Złego i jego plany. “

„Moje dzieci, proszę, aby nabożeństwo do Mojego Serca zostało ustanowione na całym świecie, ponieważ Trójjedyny Bóg dał Mi wielką moc poprzez Serce, które uczynił dla zbawienia Kościoła, szczególnie w tych dniach”.

„Proszę, aby dzieci Boże przyszły do ​​Mnie i poprosiły Mnie o pomoc, abyśmy razem byli w stanie pokonać złych i ich diaboliczne plany opanowania całej ludzkości”.

„Kocham was, słodkie dzieci i dzisiaj ze św. Patrykiem wyślę specjalny Kwiat Łaski, aby pomóc Naszym dzieciom, które są w wielkiej potrzebie. Wszystkich was błogosławię, a święty Patryk błogosławi was, abyście wzmocnili was na nadchodzące dni próby: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Kocham cię, Wilhelmie, i błogosławię twoje serce, które jest z Moim Świętym Oblubieńcem, zjednoczonym z Moim: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Twój Triumf jest bliski; nabrać otuchy. Kocham cię i błogosławię cię: w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Wszystkim przesyłam Moje Ojcowskie Błogosławieństwo: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

WILLIAM: Święty Józef i Matka Boża Pobłogosław nas, a wszyscy Święci i Aniołowie są gotowi przekazać swoje Krzyże ludziom na Ziemi. Błogosławcie nas, Pani i święty Józef:

NASZA PANI I ŚWIĘTY JÓZEF: „W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM: Duży biały krzyż jest jasny, a brązowy ślad zniknął. Wracają do domu + Biały baranek jest na moim stole. Dotknąłem go rękami.

Asteroida zbliża się do Ziemi bardzo szybko.

________________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.