Petrus Romanus, 4 Kwietnia 2021

______________________________________________________________

Komunikat 826-4 kwietnia 2021 r. | Little Pebble

NASZ PAN : „Pozdrawiam was w ten wielki dzień Mojego Zmartwychwstania i błogosławię was, Święta Reszta Wiary: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM : Matka Boża również wychodzi do przodu i mnie błogosławi:

NASZA PANI : „W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Witam cię, mój mały Piotrze. “

WILLIAM : Jezus podchodzi i zwraca się do mnie:

NASZ PAN : „Jeszcze raz błogosławię cię, mój przyszły wikariusz i ostatni wikariusz mojego domu na ziemi, co nastąpi bardzo, bardzo szybko. + Pozdrawiam was i błogosławię wszystkie Moje ukochane dzieci na ziemi, które bardzo cierpiały, czekając na spełnienie się wszystkich Proroctw i ujrzenie Mojego przyjścia na świat, odnowienia go i triumfu w Moim Powtórnym Przyjściu, aby wypełnić Pisma. + ”

„Moje umiłowane dzieci, ta Wielkanoc to odwrócenie świata, aby ujrzeć wypełnienie Mojego świętego Słowa, aby przygotować Nasze dzieci na Moje Przyjście, aby odnowić serca Naszych dzieci, ponieważ musiały one nieść Mój Krzyż za wielu, wiele lat, aby przygotować ich na Wielkie Zwycięstwo, które jest w zasięgu ręki ”.

„Moje dzieci, zegar wybił i nadszedł czas, aby Nasze dzieci były przygotowane na ostateczny atak Złego na ludzkość, zanim zostanie ponownie przykuty łańcuchem przez 1000 lat, gdzie Moje dzieci otrzymają nagrodę za ich wielki trud . Dlatego, słodkie dzieci, musicie surowo przygotować swoją ścieżkę do ostatecznego zwycięstwa, stojąc obok Mnie i Kohorty Niebios ”.

„Kolejnych kilka lat będzie bardzo trudnych dla ludzkości, ponieważ Szatan próbuje naznaczyć Nasze dzieci wieloma próbami, mianowicie różnymi Wirusami, aby skłonić ludzkość do zaakceptowania wszystkiego, co robi dla ludzkości, ponieważ te różne Wirusy mają po prostu zdezorientować ludzkość, aby stała się ślepa na Prawdę. Dlatego, Moje dzieci, nie akceptujcie różnych ukłuć lub zastrzyków, do przyjmowania których zmusza was ludzkość, ponieważ te Wirusy i zastrzyki mają was po prostu osłabić. Nie przejmuj się tym, co robi ludzkość, ponieważ będę cię chronił i dałem wiele sposobów, aby je przezwyciężyć. Przeczytaj wiadomości, a dowiesz się, co należy zrobić ”.

„Za chwilę dam ci sposób, w jaki pokonasz atak wszystkich Szczepionek, do przyjęcia których próbuje cię przekonać wróg Boga. Odmów modlitwę, którą skierowałem do Marii Divine Mercy, która cię ochroni – i nie bój się. Fala szczepień będzie trwała, ale zaufaj Mojemu Najświętszemu Sercu ”.

„Świat wkrótce otrzyma Wielką Karę, aby obudzić Nasze dzieci, ponieważ stały się ślepe i aroganckie i odkładają Łaski na bok – nawet Widzących i Mistrzyń – ale nie martwcie się, ponieważ mam Plan obudzenia Naszych dzieci. Wkrótce – już niedługo – pozwolę, aby Pierścień Ognia był widziany przez cały świat, a wtedy Nasze dzieci ze strachu zwrócą się do Mnie i poproszą o przebaczenie, ponieważ Moim pragnieniem jest nawrócenie całego świata, ale to będzie nie stanie się, dopóki świat nie zostanie ukarany. “

„Módlcie się, Moje dzieci, za Australię , ponieważ kiedy już wrócicie do domu, Mój słodki synu, wtedy nadejdą Kary dla waszego kraju, a potem Moje dzieci będą was szukać. Módlcie się, słodkie dzieci z Australii, ponieważ jest bardzo blisko ”.

„Synu mój, masz przygotować się do podróży, bo chociaż Władze w jakiś sposób cię zamknęły, wiedz, że to nie potrwa długo, ponieważ Wielkie Zwycięstwo nadejdzie bardzo, bardzo szybko. Otrzymasz pomoc od przyjaciół z zagranicy ”.

„Módlcie się, drogie dzieci, za kraje Azji , ponieważ sprawy ulegną zagładzie, ponieważ bardzo niewiele Moich dzieci ucieka się do Mnie. Módlcie się za Tajwan i Hongkong , ponieważ na te ziemie idą kary, ponieważ Chiny – ich wróg – szykują atak ”.

„Wkrótce, synu mój, usłyszysz od tych, których wybrałem w Azji; będą bardzo blisko ciebie ”.

„Dla dzieci Europie , o tsunami zbliża się do was i będzie można zobaczyć wiele zgonów z powodu choroby i wielkiej ścianie mórz wzrośnie i przyniesie wiele trudności, ale trzeba chronić granicznym, ponieważ nie będzie bardzo dużo ( wiele) problemów, powodujących podziały i trudności z powodu napływu cudzoziemców ”.

„Wkrótce nastąpi śmierć w monarchii brytyjskiej i spowoduje to podziały i chaos w Wielkiej Brytanii, ponieważ trzy stany Wielkiej Brytanii podzielą się i przyniosą wiele chaosu, a niedługo potem Kościół anglikański dołączy do Kościoła katolickiego”.

„Jest tak dużo modlitwy, która jest potrzebna, zwłaszcza za Amerykę Południową i kontynent afrykański . Na tych ziemiach wybuchnie wiele wojen, ponieważ oddali swoją wiarę złym. Módlcie się, słodkie dzieci, módlcie się, bo czas ucieka ”.

„Módlcie się za Rzym , ponieważ Antychryst jest tam teraz, czekając, aż papież Franciszek wypełni swoje przeznaczenie. Módlcie się za niego, słodkie dzieci, ponieważ wkrótce zmieni się wiele w Kościele, gdzie usunie Moją Boską Obecność. Módlcie się o bezpieczeństwo Mojej Świętej Bazyliki w Mediolanie , ponieważ Szatan chce usunąć Mój Obraz . Módlcie się za Papieża Benedykta , ponieważ jego czas dobiega końca i potrzebuje waszych modlitw, aby ostatnie etapy jego życia były Jego Błogosławieństwem ”.

„Dzisiaj, Moje słodkie dzieci, świętowaliście Mój triumf nad śmiercią, ale wkrótce będziecie świadkami triumfu Mojego Świętego Domu na ziemi. Ale o tym pamiętać, najpierw Triumph z moich najbardziej Matki musi pochodzić z końcowego dogmatu o Pośredniczki wszelkich łask i Współodkupicielka i moc pełnych advocacies. Wtedy zobaczysz, jak panowanie Antychrysta dobiegło końca . Ale wcześniej musi nadejść trzecia wojna światowa, a po niej wielkie ostrzeżenie i cud , wraz z trzema dniami ciemności. Kiedy to nadejdzie, świat się nawróci, co oznacza 95% światowej populacji, ale po szóstym tygodniu Szatan wraz z Antychrystem będzie panował przez 3,5 roku, a potem nadejdzie koniec, Moje dzieci ”.

„Dlatego proszę was, módlcie się, módlcie się i ufajcie Mnie, waszemu Boskiemu Zbawicielowi. Kocham was, słodkie dzieci i wiem, że jestem waszym Ojcem Wiecznej Miłości z Moim Duchem Świętym. Błogosławię cię: w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. A ty, Mój drogi synu Boskiej Łaski, miej odwagę, bo wkrótce wrócisz do domu i tam wypełnisz to, co ci przeznaczyłem. Nie bój się, ponieważ to ty wybrałem prowadzenie Świętej Matki Kościoła i bardzo Cię kocham – a wszystko, co w tobie umieściłem, spełnisz. Błogosławię cię: w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM : A teraz Matka Boża wychodzi. Trzyma koronę, którą Jezus miał na głowie.

NASZA PANI : „Błogosławię Cię, Mój Aniele Boskiej Miłości, Wilhelmie: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Udzielam ci, Mój wyjątkowy synu, bardzo wybranych Łask. Dzisiaj jest szczególny dzień Mojego Boskiego Syna, Jezusa i ja prosimy wszystkie Nasze dzieci, aby zastanowili się nad zmartwychwstaniem Jezusa, Syna Bożego, ponieważ ma on do odegrania bardzo ważną rolę w życiu każdej duszy. Wszystkie dzieci na świecie muszą bardzo uważnie słuchać słów, które Jezus i Ja daliśmy wam przez wiele, wiele lat, ponieważ teraz jest czas, kiedy prorocze Słowo musi się wypełnić ”.

„Kocham was, Moje słodkie dzieci i proszę was, słuchajcie Naszych głosów, ponieważ czas jest bardzo krótki. Pozostała tylko jedna dekada, zanim koniec tej ery zacznie obowiązywać. Słuchaj wszystkich wiadomości podanych w Garabandal , Bayside , Luz de Maria ,. Medjugorje i wreszcie do MDM , ponieważ te Orędzia są pilne i naglące. Jest wiele, wiele innych objawień, które pojawiły się w ciągu ostatnich 80 lat, które mówią wam, że żyjecie w ostatnich latach waszej ziemi, ponieważ Jezus czeka na powrót na ziemię, aby odnowić świat, a świat zostanie odnowiony i przyniesie wam wszystkim wielkie szczęście ”.

„Moje dzieci, niedługo odejdziecie, dlatego musicie się zmieniać, modlić i składać ofiary, aby na koniec otrzymać swoją nagrodę”.

„A co do ciebie, mój najdroższy synu, przyszedłem dziś, aby dać ci Prezent”.

WILLIAM : Matka Boża podchodzi do mnie i kładzie mi Koronę na głowie.

NASZA PANI : „To jest Dar od Mojego Boskiego Syna, Jezusa i Mnie, waszej Niebieskiej Matki. To jest korona waszego papiestwa ”.

WILLIAM : Nasza pani pocałowała mnie w czoło i pobłogosławiła:

NASZA PANI : „W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Błogosławię wszystkie Moje umiłowane dzieci + Niech ta Wielkanoc przyniesie Pokój i Szczęście: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Kocham cię, mój słodki synu +.

WILLIAM : Dwunastu Apostołów stoi wokół Jezusa i Maryi – także św. Jana Chrzciciela. Wszyscy oni robią Znak Krzyża: „Błogosławimy was: W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen..

NASZA PANI : „Błogosławię waszych biskupów i kapłanów. + Kochamy cię, drogi synu i błogosławimy cię: w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Wasz Jezus i Maryja + Błogosławieństwo tobie, mój słodki synu.”

______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.