Wizja Piotra II Emmericha

_______________________________________________________________

Catherine Emmerich Wizja Piotra II – 10 maja 2021 r. | Little Pebble

[Patrz strona internetowa: https://meditationsoncatholicism.blog/2021/05/03/emmerichs-vision-of-peter-ii/ ]

Wysłany 3 maja 2021 r., Autor: inspiredbythespirit (Manuel Silveira)


Wizja ostatniego papieża św.Katarzyny Emmerich:

„Ostatniej nocy miałem wizję Papieża. Widziałem św. Franciszka niosącego kościół i bazylikę św. Piotra na ramionach małego człowieczka, który miał coś z Żyda na twarzy. Wyglądało to bardzo niebezpiecznie. Maryja stała po północnej stronie kościoła z rozciągniętym na nim płaszczem. Mały człowieczek był prawie zgięty na pół. Na razie jest laikiem. Wiem kim on jest. Dwunastu mężczyzn, których zawsze postrzegam jako dwunastu nowych Apostołów, powinno było mu pomóc, ale przybyli za późno; jednak gdy miał upaść, wszyscy podbiegli z miriadami Aniołów, aby mu pomóc. ” (Tom 2, strony 299-300).

Jest rok 2020; czekamy, aż wydarzenia się odwrócą, jak Jezus powiedział od listopada 2010 roku, że powróci za czterdzieści lat. Więc co się wydarzyło od tamtego czasu? Osobiście uważam, że mamy piętnaście lat, zanim Jezus powróci – i dlaczego nadchodzące znaki są znakami, na które czekamy. Znaków, na które czekamy, są tysiące, ale jedno jest pewne, Jezus powróci przed końcem roku 2050, ponieważ okres, o którym Jezus mówi pod koniec tego okresu, to czterdzieści lat – czyli 2050. Ale, jak wierzę, Jezus nie da nam czasu, ale da nam wskazówkę. Tak więc minęło dziesięć lat, odkąd Jezus przemówił do Marii Divine Mercy w dniu 8 listopada 2010 roku; to był początek końca, ponieważ pełne czterdzieści lat to 8 listopada 2049 r., więc dałem naszemu Panu 2035 r., aby powrócił,

Jak będziemy w stanie odczytać czasy? Pierwsza kwestia, która musi się wydarzyć, jest taka: czekamy na trzecią wojnę światową. Zacznie się na Bliskim Wschodzie, ponieważ utworzą go grupy muzułmańskie, zaczynając od tego miejsca, gdy utworzą grupę do ataku na Izrael. Do pierwszego ataku użyją bomb atomowych, które rozpoczną wojnę i wciągną w nią Turcję i Rosję.

Muzułmanie zaatakują Hiszpanię i Francję, a Rosja zaatakuje Niemcy i Włochy. Chiny zaangażują się w atak na Koreę Południową, Tajwan i Hongkong i wyprowadzą swoją armię na Bliski Wschód.

Kraje afrykańskie będą niespokojne. Niektórzy będą w stanie wojny. Australia zostanie zaatakowana przez Indonezję. Ameryka zostanie ukarana, a Kalifornia wpadnie do morza. Hawaje i tak wiele wysp zatonie się w morzu, ponieważ wody morza podniosą się i pochłoną wiele wybrzeży, ponieważ morze podniesie się w każdym kraju.

Następnym znakiem są wszystkie wydarzenia, które nastąpią przed Ostrzeżeniem. Większość krajów będzie w stanie wojny i miliony zginą. Pierwszym znakiem ostrzegawczym będzie ciemność, która uderzy w Ziemię. Będzie około sześciu godzin ciemności. Nie znamy przyczyny, ale nastąpi wielka panika, gdy świat będzie trzymany w ciemności jako ostrzeżenie wstępne, aby przygotować ludzkość na Wielkie Ostrzeżenie, które nadejdzie.

Paryż i Marsylia we Francji zostaną zrównane z ziemią, a wiele wielkich miast zostanie zniszczonych i zrównanych z ziemią.

Antychryst przyjdzie tuż przed Wielkim Ostrzeżeniem, ale da się poznać podczas Wielkiej Wojny. Ta wojna potrwa kilka miesięcy, zabijając wiele milionów. Zatrzyma wojnę i przyniesie światu pokój, ale to właśnie w tym czasie nadejdzie Wielkie Ostrzeżenie i miliony zginą większość złych ludzi na świecie. Ludność świata nawróci się, gdy Ostrzeżenie pokaże Miłość i Miłosierdzie od Boga.

Ja sam zostanę zabrany do Nieba na czas Ostrzeżenia i niedługo potem powrócę na ziemię, w wieku dwudziestu trzech lat, będę wysoki (6 stóp) i będę miał gwiazdę na czole. Zwrócą się do mnie św. Paweł i św. Piotr i otrzymam upoważnienie papieża Piotra Abrahama II. Antychryst będzie przez jakiś czas odrzucany, a ja poprowadzę ludzi na całym świecie, aby podążali za Chrystusem.

Poprowadzę lud Boży, aby podążał za Jezusem, ale w tym czasie Antychryst zyska pełną moc; niektórzy z tych, którzy ponownie upadną, pójdą za nim, a chrześcijanie będą musieli się ukrywać – ale Kościół będzie silny. Antychryst będzie rządził Ziemią przez trzy i pół roku. Święty Monarcha pojedzie do Jerozolimy, odda swoje życie Bogu i umrze.

Wiele się wydarzy między 2020 a 2035 rokiem – to tylko przybliżony rok – kiedy Jezus ma powrócić.

Zobaczmy więc, co się wydarzy, tak jak obecnie w maju 2020 r., Kiedy świat jest nękany wirusem, który zamyka prawie cały świat. Obecnie 3219242 osoby, które skontaktowały się z wirusem i spowodowały 228194 zgonów. Nadchodzi kolejny wirus, który będzie gorszy, ponieważ zaatakuje płuca i serce. Tak więc świat przechodzi przez wirusy, a wszystko po to, by przyprowadzić ludzkość z powrotem do Boga. Nasz Pan pozwala na to, aby przywołać Swoje dzieci. Świat wkracza w bardzo poważne sprawy, dopóki ludzkość nie wróci do Boga.

Zaczęły się pierwsze kary – teraz reszta. Bliski Wschód, Izrael, Iran, Turcja, Syria, Liban i Egipt rozpoczną wojnę, ale kraje muzułmańskie rozpoczną wojnę z Hiszpanią i Francją, aby walczyć ze swoją muzułmańską populacją, która wprowadzi do gry katolickiego monarchę, który to zrobi. bronić katolików.

Papież zjednoczy wszystkie wiary, głosząc jedność wszystkich. Nastąpi ruch w kierunku utworzenia Dziesięciu Narodów Europy.

Ostatni papież, papież Piotr Abraham II, przeniesie się na Filipiny, aby zreformować Watykan i przynieść jedność – a kiedy już to ustanowi, pojedzie do Chin, Tajwanu, Singapuru, a następnie do Europy, aby pomóc francuskiemu monarchii.

Nadejdzie trzecia wojna światowa i obejmie wszystkie narody, ale będzie to wielka kara ze strony asteroidy, która uderzy w morze w pobliżu Meksyku i zabije wielu ludzi.

Podczas Trzeciej Wojny Światowej Jezus położy kres nadchodzącym Ostrzeżeniom. Antychryst ujawni się tuż przed nadejściem Ostrzeżenia. Może się wydarzyć wiele rzeczy, ale najważniejszym wydarzeniem jest ostrzeżenie.

Umieszczę to w systemie, abyś zrozumiał. Wirusy to tylko mały krok w kierunku wydarzeń, które mają mieć miejsce. Poniżej przedstawiamy pomysł, jak potoczą się sprawy w nadchodzących latach. Rok 2020 to początek wydarzeń, o których mówi Apokalipsa.

A więc teraz, gdy mamy już szczegóły dotyczące fragmentów Pisma Świętego, przejdźmy do wydarzeń na świecie, o ile możemy je przeczytać:

1. Koronawirus 2020

2. Z drugim wirusem

3. Bliski Wschód rozpala się wraz z Iranem, Izraelem, Turcją, Syrią i innymi narodami; Rosja

4. Liban podejmie poważne kroki, aby uwolnić się ze szponów

5. Unia Europejska podzieli się, Europa zostanie najechana przez muzułmanów – zwłaszcza Hiszpanię, Francję i część Niemiec – Portugalię.

6. W latach 2020 i 2030 wyłoni się francuski monarcha i papież Piotr Abraham II, aw ciągu najbliższych dwóch lat rozpocznie się III wojna światowa.

7. W ciągu najbliższych dwóch lat Mały Kamyk zgromadzi Widzących.

8. Trzecia wojna światowa rozpocznie się, gdy Chiny przejmą całą Azję i przeniosą się do Europy. Rosja przejdzie przez Europę i zaangażuje się na Bliskim Wschodzie. Wojna będzie trwała, dopóki Antychryst nie wykona swojego ruchu. Wtedy Antychryst zakończy wojnę, zanim wiele zostanie zniszczonych; wtedy nadejdzie Ostrzeżenie.

9. Przewiduję, że Ostrzeżenie nadejdzie w ciągu najbliższych dwóch lat, ponieważ Papież Benedykt musi przenieść się z Włoch i stracić życie w kraju, do którego się udaje.

10. Po Ostrzeżeniu Antychryst zostanie na chwilę porzucony.

11. Wszyscy źli zginą i pójdą do piekła, a świat się nawróci.

12. Wszyscy przyłączą się do Kościoła katolickiego, ale ja będę Papieżem w tajemniczy sposób.

13. Wiele osób wróci do tego, gdzie byli przed Ostrzeżeniem.

14. Król francuski będzie współpracował ze mną, aby wzmocnić świat.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.