Emmerich’in Peter II Vizyonu

________________________________________________________________

Catherine Emmerich Peter II’nin Vizyonu – 10 Mayıs 2021 | Küçük Çakıl (littlepebble.org)

[Web sitesine bakın: https://meditationsoncatholicism.blog/2021/05/03/emmerichs-vision-of-peter-ii/ ]

Yayınlanan 3 Mayıs 2021 tarafından inspiredbythespirit (Manuel Silveira)


Aziz Catherine Emmerich’in Son Papa Vizyonu:

Dün gece Papa’yı gördüm. Aziz Francis’in kiliseyi ve Aziz Petrus Bazilikasını taşıdığını, yüzünde Yahudi’den bir şeyler olan küçük bir adamın omuzlarında taşıdığını gördüm. Çok tehlikeli görünüyordu. Meryem, mantosuyla birlikte kilisenin kuzey tarafında durdu. Küçük adam neredeyse ikiye katlanmıştı. Henüz bir laik. Onun kim olduğunu biliyorum. Her zaman on iki yeni Havari olarak gördüğüm on iki adam ona yardım etmiş olmalıydı, ama çok geç geldiler; ancak, tam düşmek üzereyken, hepsi ona yardım etmek için sayısız Meleğin yanına koştu. ” (Cilt 2, s. 299-300).

Yıl 2020; İsa’nın Kasım 2010’dan bu yana kırk yıl içinde geri döneceğini söylediği gibi olayların değişmesini bekliyoruz. Peki o zamandan beri neler oldu? Şahsen İsa’nın dönmesine on beş yılımız olduğuna ve neden gelen işaretlerin beklediğimiz işaretler olduğuna inanıyorum. Beklediğimiz binlerce işaret var ama kesin olan bir şey var ki, İsa’nın 2050 yılı bitmeden geri döneceği, çünkü zamanın sonunda İsa’nın bahsettiği süre kırk yıl, yani 2050. Ama inandığım gibi, İsa bize zaman vermeyecek, bize bir ipucu verecek. İsa’nın 8 Kasım 2010’da Maria Divine Mercy ile konuşmasının üzerinden on yıl geçtiği için; bu sonun başlangıcıydı, çünkü tam kırk yıl 8 Kasım 2049’dur, bu yüzden Rabbimize 2035’i dönmesi için verdim.

Zamanları nasıl okuyabileceğiz? Olması gereken ilk konu şudur: Üçüncü Dünya Savaşı’nı bekliyoruz. Ortadoğu’da başlayacak, Müslüman grupların oradan başlayarak İsrail’e saldırmak için bir grup oluşturacakları gibi. İlk saldırıda, savaşı başlatacak, Türkiye ve Rusya’yı içine çekecek nükleer bombalar kullanacaklar.

Müslümanlar İspanya ve Fransa’ya saldıracak – ve Rusya Almanya ve İtalya’ya saldıracak. Çin, Güney Kore, Tayvan ve Hong Kong’a saldırarak kendisini dahil edecek ve ordusunu Orta Doğu’ya taşıyacak.

Afrika ülkeleri huzursuz olacak. Bazıları savaşta olacak. Avustralya, Endonezya tarafından işgal edilecek. Amerika, Kaliforniya’nın denize düşmesiyle cezalandırılacak. Hawaii ve pek çok ada denize batacak çünkü denizin suları yükselecek ve birçok sahili yutacak, çünkü deniz her ülkede yükselecek.

Bir sonraki işaret, Uyarı’dan önce etkili olacak tüm olaylardır. Çoğu ülke savaşta olacak ve milyonlar ölecek. İlk uyarı işareti, Dünya’ya çarpacak bir karanlık olacaktır. Yaklaşık altı saat karanlık olacak. Sebebini bilmiyoruz ama insanlığı gelecek Büyük Uyarıya hazırlamak için ön uyarı olarak dünya karanlıkta tutulacağı için büyük bir panik yaşanacaktır.

Fransa’nın Paris’i ve Marsilya’sı yerle bir edilecek ve birçok büyük şehir yerle bir edilecek ve yerle bir edilecek.

Deccal, Büyük Uyarı’dan hemen önce gelecek, ancak Büyük Savaş sırasında kendisini tanıtacaktır. Bu savaş birkaç ay sürecek ve milyonlarca insanı öldürecek. Savaşı durduracak ve dünyaya barış getirecek, ancak bu süre zarfında Büyük Uyarı gelecek ve dünyadaki kötü insanların çoğu milyonlarca yok olacak. Uyarı, Tanrı’nın Sevgisini ve Merhametini göstereceği için dünya nüfusu dönüşecek.

Ben, Ben, Uyarı zamanı için Cennete götürüleceğim ve çok geçmeden, yirmi üç yaşında dünyaya döneceğim ve uzun boylu olacağım (6 ft.) Ve alnımda bir yıldız olacak. Aziz Paul ve Aziz Peter tarafından hitap edeceğim ve Papa II. Peter Abraham’ın yetkisi verilecek. Deccal bir süre dışlanacak ve tüm dünyadaki insanları Mesih’i takip etmeye yönlendireceğim.

Tanrı’nın halkını İsa’yı takip etmeye yönlendireceğim, ancak bu süre zarfında Deccal tam güç kazanacak; tekrar düşenlerden bazıları onu takip edecek ve Hıristiyanlar saklanmak zorunda kalacak – ama Kilise güçlü olacak. Deccal’in Dünya’yı yönetmesi üç buçuk yıl olacak. Kutsal Hükümdar Kudüs’e gidecek ve hayatını Tanrı’ya sunacak ve ölecek.

2020 ile 2035 arasında – bu yalnızca yaklaşık bir yıl – İsa’nın geri döneceği çok şey olacak.

Öyleyse, şu anda Mayıs 2020’de olduğu gibi, dünyanın neredeyse tüm dünyayı kapatıp bir Virüs ile boğuştuğu yerde ne olacağını görelim. Şu anda Virüs ile 228.194 ölümle temas kuran 3.219.242 kişi var. Akciğerlere ve kalbe saldıracağı için daha kötü olacak başka bir Virüs geliyor. Yani dünya, insanlığı Tanrı’ya geri getirmek için tüm Virüslerden geçiyor. Rabbimiz bunun çocuklarını geri getirmesine izin veriyor. İnsanlık Tanrı’ya dönene kadar dünya çok ciddi meselelere girmek üzere.

İlk cezalar başladı – şimdi gerisi geldi. Orta Doğu, İsrail, İran, Türkiye, Suriye, Lübnan ve Mısır bir savaş başlatacak, ancak Müslüman ülkeler İspanya ve Fransa ile Müslüman nüfuslarıyla savaşmak için savaşa başlayacak ve bu da Katolik Hükümdarı oyuna getirecek. Katolikleri savun.

Papa, herkesin birliğini ilan ederek tüm dinleri bir araya getirecektir. Avrupa’nın On Milletini kurma hamlesi olacak.

Son Papa, Papa Peter Abraham II, Vatikan’da reform yapmak ve birliği getirmek için Filipinler’e taşınacak – ve bunu kurduktan sonra, Fransız Hükümdarına yardım etmek için Çin, Tayvan, Singapur ve daha sonra Avrupa’ya gidecek.

Üçüncü Dünya Savaşı gelecek ve tüm Milletleri kapsayacak, ancak Meksika yakınlarında denize çarpacak ve birçok insanı öldürecek olan bir Asteroid yüzünden büyük bir ceza olacak.

Üçüncü Dünya Savaşı sırasında İsa yaklaşan Uyarı ile onu durduracak. Deccal, Uyarı gelmeden hemen önce kendisini tanıtacaktır. Olacak çok şey var ama en önemli olay uyarıdır.

Bunu anlamanız için bir sisteme koyacağım. Virüsler, gerçekleşecek olaylara doğru sadece küçük bir adımdır. Aşağıda, önümüzdeki yıllarda işlerin nasıl gideceğine dair bir fikir verilmiştir. 2020, Kıyamet’te konuşulan olayların başlangıcıdır.

Öyleyse şimdi Kutsal Yazıların bir kısmının ayrıntılarına sahip olduğumuza göre, okuyabildiğimiz kadarıyla dünyadaki olaylara gidelim:

1. Koronavirüs 2020

2. İkinci Virüs ile

3. Orta Doğu, İran, İsrail, Türkiye, Suriye ve diğer ülkelerle parlıyor; Rusya

4. Lübnan kendini pençelerden kurtarmak için ciddi adımlar atacak

5. Avrupa Birliği bölünecek, Avrupa Müslümanlar tarafından işgal edilecek – özellikle İspanya, Fransa ve Almanya’nın bir kısmı – Portekiz.

6. 2020 ve 2030 yıllarında Fransız Hükümdarı ve Papa Peter Abraham II ortaya çıkacak ve önümüzdeki iki yıl boyunca Üçüncü Dünya Savaşı başlayacak.

7. Önümüzdeki iki yıl içinde Küçük Çakıl, Kahinleri bir araya toplayacak.

8. Üçüncü Dünya Savaşı Çin’in tüm Asya’yı ele geçirmesiyle başlayacak ve Avrupa’ya geçecektir. Rusya Avrupa üzerinden geçecek ve Orta Doğu ile ilgilenecek. Deccal harekete geçene kadar savaş devam edecek. O zaman Deccal, çok fazla şey yok edilmeden savaşı durduracak; o zaman Uyarı gelecektir.

9. Uyarı’nın önümüzdeki iki yıl içinde herhangi bir zamanda geleceğini tahmin ediyorum, çünkü Papa Benedict İtalya’dan taşınmalı ve gittiği ülkede hayatını kaybetmelidir.

10. Uyarıdan sonra Deccal bir süre yere serilecek.

11. Bütün kötüler mahvolacak ve Cehenneme gidecek ve dünya değişmiş olacaktır.

12. Herkes Katolik Kilisesi’ne katılacak, ama gizemli bir şekilde Papa olacağım.

13. Birçok kişi Uyarı’dan önceki konumuna geri dönecektir.

14. Fransız Kralı dünyayı güçlendirmek için benimle birlikte çalışacak.

________________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.