Emmerichi nägemus Peeter II-st

______________________________________________________________

Catherine Emmerich Peetruse II nägemus – 10. mai 2021 | Väike kivike (littlepebble.org)

[Vaata veebisaiti: https://meditationsoncatholicism.blog/2021/05/03/emmerichs-vision-of-peter-ii/ ]

Postitatud 3. mail 2021 , inspireeritud hingest (Manuel Silveira)


Püha Katariina Emmerichi visioon viimasest paavstist:

“Eile õhtul oli mul paavsti nägemus. Nägin, kuidas Püha Franciscus kandis kirikut ja Püha Peetruse basiilikat, kandes seda väikese mehe õlul, kelle näol oli midagi juuti. See tundus väga ohtlik. Maarja seisis kiriku põhjaküljel, mille mantel oli üle ulatatud. Väike mees oli peaaegu topelt painutatud. Ta on siiani laisk. Ma tean, kes ta on. Kaksteist meest, keda ma näen alati kui kaksteist uut apostlit, oleks pidanud teda aitama, kuid nad saabusid liiga hilja; aga just siis, kui ta kukkuma hakkas, jooksid nad kõik koos hulga inglitega teda abistama. ” (Kd.299-300).

On 2020. aasta; ootame sündmuste pöördumist, nagu Jeesus on alates 2010. aasta novembrist öelnud, et ta naaseb neljakümne aasta jooksul. Mis siis sellest ajast lahti on saanud? Ma usun isiklikult, et meil on viisteist aastat enne Jeesuse tagasitulekut – ja miks saabuvad märgid on märgid, mida me ootame. On tuhandeid märke, mida me ootame, kuid üks on kindel, et Jeesus naaseb enne aasta 2050 lõppu, sest ajavahemik, millest Jeesus räägib, on nelikümmend aastat – see on 2050. aasta. Kuid nagu ma usun, ei anna Jeesus meile aega, vaid annab meile vihje. Nii nagu on möödunud kümme aastat sellest, kui Jeesus rääkis 8. novembril 2010 Maria jumaliku halastusega; see oli lõpu algus, sest kogu nelikümmend aastat on 8. november 2049, seega olen andnud Issandale 2035 tema tagasituleku,

Kuidas me suudame aegu lugeda? Esimene teema, mis juhtuma peab, on järgmine: ootame kolmandat maailmasõda. See algab Lähis-Idas, kuna moslemirühmad moodustavad selle, alustades sealt, moodustades Iisraeli ründamiseks rühma. Esimeseks rünnakuks kasutavad nad tuumapomme, mis alustavad sõda ja toovad sellesse Türgi ja Venemaa.

Moslemid ründavad Hispaaniat ja Prantsusmaad – ning Venemaa Saksamaad ja Itaaliat. Hiina osaleb Lõuna-Korea, Taiwani ja Hongkongi ründamises ning viib oma armee Lähis-Idasse.

Aafrika riigid jäävad rahutuks. Mõni on sõjas. Austraaliasse tungib Indoneesia. Ameerikat karistatakse, California langeb merre. Hawaii ja nii paljud saared vajuvad merre, sest merevesi tõuseb ja neelab palju mererandasid, sest meri tõuseb igas riigis.

Järgmine märk on kõik sündmused, mis jõustuvad enne hoiatust. Enamik riike on sõjas ja miljonid surevad. Esimeseks hoiatusmärgiks saab pimedus, mis tabab Maad. On umbes kuus tundi pimedust. Me ei tea selle põhjust, kuid tekib suur paanika, kuna maailma hoitakse eelhoiatusena pimeduses, et valmistada inimkonda ette tulevaks suureks hoiatuseks.

Pariis ja Prantsusmaa Marseille tasandatakse maapinnaga ning paljud suured linnad hävitatakse ja tasandatakse.

Antikristus tuleb vahetult enne suurt hoiatust, kuid ta annab endast teada Suure sõja ajal. See sõda kestab mõned kuud, tappes palju miljoneid. Ta lõpetab sõja ja toob maailmale rahu, kuid selle aja jooksul saabub Suur Hoiatus ja enamik maailma kurjadest inimestest hukkub miljonites. Maailma elanikkond pöördub ümber, kuna hoiatus näitab Jumala armastust ja halastust.

Mind ennast viiakse hoiatuse ajaks taevasse ja naasen maale vähe aega hiljem, kahekümne kolme aasta vanuselt, ma olen pikk (6 jalga) ja mul on otsmikul täht. Püha Paulus ja püha Peetrus pöörduvad minu poole ja neile antakse paavst Peetruse Aabraham II volitused. Antikristus jääb mõneks ajaks kõrvale ja ma juhatan kogu maailma inimesed Kristust järgima.

Ma juhatan Jumala rahva Jeesust järgima, kuid just sel ajal saab Antikristus täieliku võimu; mõned uuesti langenutest järgivad teda ja kristlased peavad varjama end – kuid kirik on tugev. Kolm ja pool aastat saab Antikristus Maad valitsema. Püha monarh läheb Jeruusalemma ja pakub oma elu Jumalale ning sureb.

Ajavahemikul 2020–2035 – see on ainult ligikaudne aasta – peab juhtuma palju, mil Jeesus tuleb tagasi pöörduda.

Nii et vaatame, mis juhtuma hakkab, nagu oleme praegu 2020. aasta mais, kus maailma kimbutab viirus, mis sulgeb peaaegu kogu maailma. Praegu on 3 219 242 inimest, kes on viirusega ühendust võtnud 228 194 surmaga. Tulemas on veel üks viirus, mis on hullem, kuna see ründab kopse ja südant. Nii et maailm käib läbi viiruste kõigi, et tuua inimkond tagasi Jumala juurde. Meie Issand lubab sel oma lapsi tagasi tuua. Maailm hakkab tegelema väga tõsiste asjadega, kuni inimkond pöördub tagasi Jumala poole.

Esimesed karistused on alanud – nüüd tulevad ülejäänud. Lähis-Ida, Iisrael, Iraan, Türgi, Süüria, Liibanon ja Egiptus alustavad sõda, kuid moslemiriigid alustavad sõda Hispaania ja Prantsusmaaga, et võidelda oma moslemi elanikkonnaga, mis toob mängu katoliku monarhi, kes kaitsta katoliiklasi.

Pontiff viib kõik usud kokku, kuulutades kõigi ühtsust. Tehakse samm Euroopa kümne riigi moodustamiseks.

Viimane paavst, paavst Peter Abraham II, kolib Filipiinidele, et reformida Vatikanit ja luua ühtsus – ning kui ta on selle kindlaks teinud, sõidab ta Hiinasse, Taiwani, Singapuri ja seejärel Euroopasse, et aidata Prantsuse monarhi.

Tuleb kolmas maailmasõda ja see hõlmab kõiki rahvaid, kuid see on suur karistus asteroidilt, mis paiskub Mehhiko lähedal merre ja tapab paljusid inimesi.

Kolmanda maailmasõja ajal peatab Jeesus selle järgmise hoiatusega. Antikristus annab endast teada vahetult enne hoiatuse saabumist. Juhtuda on palju asju, kuid kõige olulisem sündmus on hoiatus.

Panen selle süsteemi mõistmiseks. Viirused on vaid väike samm toimuvate sündmuste suunas. Allpool on idee, kuidas lähiaastatel asjad lähevad. 2020 on algus sündmustest, millest Apokalüpsis räägitakse.

Nii et nüüd, kui meil on Pühakirja osade kaupa üksikasjad, minge maailma sündmustele niipalju kui suudame seda lugeda:

1. Koroonaviirus 2020

2. Teise viirusega

3. Lähis-Ida süttib Iraani, Iisraeli, Türgi, Süüria ja teiste riikidega; Venemaa

4. Liibanon teeb tõsiseid samme, et end küüsist vabastada

5. Euroopa Liit jaguneb, Euroopasse tungivad moslemid – eriti Hispaania, Prantsusmaa ja osa Saksamaast – Portugal.

6. Aastatel 2020 ja 2030 kerkib esile Prantsuse monarh ja paavst Peter Abraham II ning järgmise kahe aasta jooksul algab kolmas maailmasõda.

7. Järgmise kahe aasta jooksul kogub Väike Kivike nägijaid kokku.

8. Kolmas maailmasõda algab sellega, et Hiina võtab üle kogu Aasia ja kolib Euroopasse. Venemaa liigub üle Euroopa ja on seotud Lähis-Idas. Sõda kestab seni, kuni Antikristus oma sammu teeb. Siis peatab Antikristus sõja, enne kui palju hävitatakse; siis saabub Hoiatus.

9. Eeldan, et hoiatus tuleb järgmise kahe aasta jooksul, sest paavst Benedictus peab kolima Itaaliast ja kaotama elu riigis, kus ta elab.

10. Pärast hoiatust lastakse antikristus mõneks ajaks madalale.

11. Kõik kurjad hukkuvad ja lähevad põrgusse ning maailm on pöördunud.

12. Kõik ühinevad katoliku kirikuga, kuid mina olen salapärasel moel paavst.

13. Paljud inimesed pöörduvad tagasi sinna, kus nad olid enne hoiatust.

14. Prantsuse kuningas teeb minuga koostööd maailma tugevdamiseks.

______________________________________________________________

This entry was posted in Estonia and tagged . Bookmark the permalink.