Petrus Romanus, 18 Maja 2021

________________________________________________________________

Wiadomość 827-18 maja 2021 | Little Pebble

WILLIAM : Niebo jest pełne ruchu. Biały Krzyż już od jakiegoś czasu oślepia i tworzy drogę do mnie, co jest genialne. Po obu stronach drogi są tysiące krzyży, tej samej wielkości co Krzyż naszego Pana. Występują w różnych kolorach: białym, brązowym i czarnym. Białe Krzyże mają „Zwycięstwo”; brązowe czekają, a czarne mają znak zapytania.

Otwiera się Biały Krzyż i tysiące aniołów wychodzi na zewnątrz z Matką Najświętszą i Dzieciątkiem Jezus. Tytuł Matki Bożej brzmi: „Matka Boża na Arce, Maryja, Nasza Matka, Wspomożycielka chrześcijan”. Święty Michał, mój Anioł Stróż i św. Amor Dei przychodzą z Matką Bożą. Matka Boża podchodzi i pozdrawia mnie:

NASZA PANI : „W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM : Duch Święty jako Gołąb spoczywa na Ręce Matki Bożej z Różańcem Świętym. Matka Boża całuje Ducha Świętego i posyła Go do mnie. Święta Gołębica spoczywa na mojej głowie i mówi: „Błogosławię cię, mój Święty synu”. Wraca i znika.

NASZA PANI : „Błogosławię cię, mój Święty synu, Wilhelm i ja błogosławię cię na twoje urodziny kilka dni temu: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM : Aniołowie stojący za Matką Bożą trzymają długi różaniec. Matka Boża zbliża się do mnie.

NASZA PANI: „Pozdrawiam cię, mój ukochany synu. Trwajcie w pokoju, chociaż świat jest w takim zamęcie. Dzisiaj przyszedłem, aby odnowić serca Moich dzieci, aby je wzmocnić, gdy krzyż staje się cięższy, gdy wkraczacie w bardzo trudny czas, ponieważ wszystkie Moje dzieci są przygotowywane na nadchodzące Kary i Wielkie Ostrzeżenie , ponieważ czas jest bardzo krótki.”

„Mój ukochany synu i dzieci – świat przygotowuje się do Wielkiej Wojny, która rozpęta się na sennej ludzkości. Kraje przygotowują się do ataku na wolne narody: Tajwan przygotowuje się do chińskiej inwazji , która wciągnie Amerykę do konfliktu, bo będzie bronić małego narodu, ale w ten sposób USA zostaną zaatakowane, ponieważ Rosja jest przygotowuje atak na Ukrainę i Europę i zatrudni swoje okręty podwodne wzdłuż wybrzeża USA . Chiny przejmą Hongkong z pełną siłą militarną, a ponadto będą się zbliżaćJaponia , ale Japonia będzie silna i będzie się bronić ”.

„Świat będzie pogrążony w chaosie, gdy Chiny i Rosja wykonają ruch. Turcja będzie manewrować na otaczające ją kraje, ponieważ wszystkie narody muzułmańskie zaatakują Europę i Izrael ”.

„Módlcie się, słodkie dzieci, ponieważ ludzkość zmierza w kierunku czasu, w którym Naród będzie walczył z Narodem, przynosząc światu wiele śmierci i zniszczenia”.

„ Także Australia zostanie wciągnięta w konflikt, ponieważ Chiny zagrozą temu narodowi, a wojna wybuchnie we wszystkich krajach Azji i Pacyfiku. Módlcie się, drogie dzieci, bo nie zdajecie sobie sprawy, jak poważny jest to naród. Módlcie się, aby Moja Ziemia Święta w Australii wróciła wkrótce do Moich dzieci, ponieważ jeśli pozostanie w rękach tych, którzy pragną zniszczenia Mojej Ziemi, to Australia upadnie, tak samo jak wiele Kary przyjdzie do Australii, aby oczyścić jej lud, jak wiele jest do stracenia ”.

„Módlcie się, słodkie dzieci, za Bliski Wschód, ponieważ Liban , który jest kontrolowany przez Hamas , zostanie poddany siłom zła. Módlcie się, drogie dzieci, aby sanktuarium św. Charbela było chronione, ponieważ Liban jest poświęcony Mojemu Niepokalanemu Sercu i Sercu Mojego Umiłowanego Syna, św . Charbela . Módlcie się za Izrael , Moje dzieci, ponieważ wróg chce kontrolować lud Boży, poniżyć tych, którzy wierzą w Prawdziwego Boga. Módlcie się za Anglię , Moje dzieci, ponieważ wkrótce będzie ona bardzo cierpieć ”.

„Moje dzieci, co mam zrobić, aby pomóc ocalić ludzkość przed samozniszczeniem? Błagam ludzkość od ponad 100 lat, a ludzkość wciąż zamyka uszy i serca, ponieważ ludzkość nie słuchała płaczu swojej Matki. Wkrótce, drogie dziecko, nadejdzie kolejny Wirus – zaatakuje płuca i ludzkość będzie szukać powietrza do oddychania, ale, Moje dzieci, wszystko, co musicie zrobić, to modlić się i prosić o przebaczenie. Proszę, zrozumcie, że ludzkość jest teraz na Sądzie i możecie to zmienić, biorąc Paciorek Miłości, Mój Święty Różaniec i prosić Boga o przebaczenie. Wkrótce w Ameryce Południowej nastąpi Wielka Kara , która otworzy serca Mojego ludu ”.

„Módlcie się za Stany Zjednoczone, ponieważ usunęły prezydenta Donalda Trumpa , pozwalając wrogowi przystąpić do przejęcia kraju. Moje dzieci, Moje dzieci: nie chcecie pokoju w swoich krajach, dlatego Niebo pozwoli światu pogrążyć się w chaosie i zniszczeniu ”.

„Każdy kraj na świecie otrzyma część świata Kary, więc bądźcie przygotowani, Moje dzieci. Utrzymuj kościoły otwarte i chodź na Mszę, gdzie możesz dokonać zadośćuczynienia ”.

„ Republika Południowej Afryki i kontynent afrykański : nie zostaliście zapomniani, ponieważ wiele narodów waszego kontynentu ulegnie zniszczeniu. Będzie wojna z samolubnymi narodami, które wykorzystały świat zachodni dla zysku, ale nie dla dobra ludzi. Ostrzegam cię teraz: zmień ścieżkę, którą prowadziłeś i zmień sposób, w jaki postępowałeś ze swoim ludem ”.

„Moje dziecko, jest mi bardzo przykro z powodu tego, co powiedziałem dzisiaj, ale wszystko musi zostać objawione, aby Moje dzieci przyjęły prawdę i modliły się, ponieważ ludzkość jest na krawędzi Kary”.

„A ty, Moja słodka ‘Skało Miłości’, bądź w Pokoju, ponieważ twoja wolność jest blisko, abyś mógł prowadzić lud Boży z pomocą Świętego Monarchy , aby doprowadzić go do stóp Krzyża, jak czas jest teraz bardzo krótki. Prowadzimy was po waszej ścieżce, bo wkrótce ci, którzy mają być z wami, zostaną skończeni ”.

„Kocham cię, Mój drogocenny Aniele Boskiej Miłości. Miejcie odwagę i nie lękajcie się, bo zawsze jestem z wami. Błogosławię cię: w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM : Dzieciątko Jezus przychodzi do mnie i owija się wokół mnie, całując mnie. On czyni znak krzyża:

DZIECKO JEZUS : „Kocham cię Wilhelm: w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

NASZA PANI: „Na razie to wszystko, mój ukochany synu. Wkrótce nadejdzie Mój Boski Syn i przekaże wam dalsze wskazówki. Kocham was i błogosławię was i cały lud Boży: w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Módlcie się za Papieża Benedykta , bo jego czas dobiega końca: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Kocham was wszystkich +. Błogosławię cię +. ”

WILLIAM : Błogosławcie nas Jezus i Maryja:

NASZ PAN i NASZA PANI: „W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

________________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.