Petrus Romanus, 2018. gada 18. maijs

________________________________________________________________

Message 827 – 18 May 2021 | Little Pebble

Viljams : Debesis ir rosīgas. Baltais Krusts jau kādu laiku blenž un veido ceļu uz mani, kas ir izcili. Abās ceļa pusēs ir tūkstošiem tūkstošu Krustu, vienāda izmēra ar mūsu Kunga Krustu. Tās ir dažādas krāsas: balta, brūna un melna. Baltajiem krustiem ir “uzvara”; brūni gaida un melnajiem ir jautājuma zīme.

Atveras Baltais Krusts, un tūkstošiem tūkstošu eņģeļu iznāk kopā ar mūsu Svēto Māti un Jēzus bērniņu. Dievmāte ir nosaukta zem nosaukuma: “Šķirstā Dievmāte, Marija, mūsu māte, kristiešu palīdzība”. Svētais Maikls, mans sargeņģelis un Svētais Amors Dejs nāk kopā ar Dievmāti. Dievmāte nāk klajā un sveicina mani:

MŪSU DĀMA : „Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. Āmen. ”

Viljams : Svētais Gars kā balodis balstās uz Dievmātes roku ar Svēto Rožukroni. Dievmāte noskūpsta Svēto Garu un sūta Viņu man pretim. Svētais balodis balstās uz manas galvas un saka: “Es tevi svētīju, mans svētais dēls.” Viņš atgriežas un pazūd.

MŪSU DĀMA : “Es svētīju jūs, mans svētais dēls, Viljams un es jūs svētīju jūsu dzimšanas dienā pirms dažām dienām: Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. Āmen. ”

Viljams : Dievmātes aizmugurē esošie eņģeļi tur garu Rožukroni. Dievmāte soli uz priekšu tuvāk man.

MŪSU DĀMA: „Es sveicu jūs, mans mīļais dēls. Esiet mierā, kaut arī pasaule ir tik satricināta. Šodien esmu atnācis atjaunot savu bērnu sirdis, lai stiprinātu viņus, jo krusts kļūst smagāks, jo jūs ienākat ļoti grūtā laikā, jo visi mani bērni tiek gatavoti gaidāmajām sodām un Lielajam brīdinājumam , jo laiks ir ļoti īss. ”

„Mans mīļais dēls un bērni – pasaule gatavojas Lielajam karam, kas atraisīsies miegainai cilvēcei. Valstis gatavojas uzbrukumam brīvajām valstīm: Taivāna tiek gatavota Ķīnas iebrukumam , kas iesaistīs Ameriku konfliktā, jo tas aizstāvēs mazo Nāciju, bet, to darot, tiks iebrukta ASV, jo Krievija ir sagatavojot uzbrukums ar Ukrainu un Eiropu un izmantot savas zemūdenes gar krastu uz ASV . Ķīna pārņems Honkongu ar pilnu militāru spēku, kā arī virzīsies uz toJapāna , bet Japāna būs spēcīga un aizstāvēs sevi. ”

“Pasaule būs haosā, kad Ķīna un Krievija veiks šo soli. Turcija manevrēs pret apkārtējām valstīm, jo ​​visas musulmaņu nācijas uzbruks Eiropai un Izraēlai . ”

“Lūdzieties, mīļie bērni, jo cilvēce iet uz laiku, kad Tauta cīnīsies pret Nāciju, nesot pasaulei daudz nāves un iznīcības.”

“Arī Austrālija nonāks konfliktā, jo Ķīna apdraudēs šo tautu, un visā Āzijas un Klusā okeāna valstī sāksies karš Lūdzieties, dārgie bērni, jo jūs nesaprotat, cik nopietni tas ir šai Tautai. Lūdzieties, lai Mana Svētā Zeme Austrālijā ļoti drīz atgrieztos pie Maniem bērniem, jo, ja tā paliek to cilvēku rokās, kuri meklē Manas zemes iznīcināšanu, tad Austrālija kritīs, jo Austrālijā ieradīsies daudz sodu, lai attīrītu tās iedzīvotājus, kā daudz ir uz spēles. ”

Lūdzieties, mīļie bērni, par Tuvajiem Austrumiem, jo Libāna , kuru kontrolē Hamas , nonāks ļaunuma spēku pakļautībā. Lūdzieties, dārgie bērni, lai Svētās Šarbeles svētnīca tiktu aizsargāta, jo Libāna ir iesvētīta Manai Bezvainīgajai sirdij un Mana mīļotā dēla Svētā Šarbela sirdij . Lūdzieties par Izraēlu , mani bērni, jo ienaidnieks vēlas kontrolēt Dieva tautu, sagraut tos, kas tic Patiesajam Dievam. Lūdzieties par Angliju , mani bērni, jo drīz tā ļoti cietīs. ”

Mani bērni, kas man jādara, lai palīdzētu glābt cilvēci no pašiznīcināšanās? Es esmu lūdzis cilvēci vairāk nekā 100 gadus un joprojām cilvēci aizver viņu ausis un sirdis, jo cilvēce nav uzklausījusi viņu mātes kliedzienus. Drīz, dārgais bērns, nāks cits vīruss – tas uzbruks plaušām un cilvēce meklēs gaisu, lai elpotu, bet, Mani bērni, viss, kas jums jādara, ir lūgt un lūgt piedošanu. Lūdzu, saprotiet, ka cilvēce tagad ir tiesājusies, un jūs to varat mainīt, uzņemot Mīlestības Pērles, Manu Svēto Rožukroni un lūdzot Dievam piedošanu. Drīz Dienvidamerikā notiks liels sods , kas pavērs Manas tautas sirdis. ”

Lūdzieties par ASV, jo tā ir atcēlusi prezidentu Donaldu Trampu , ļaujot ienaidniekam turpināt pārņemt valsti. Mani bērni, mani bērni: jūs nevēlaties mieru savās valstīs, tāpēc Debesis ļaus pasaulei grimt haosā un iznīcībā. ”

“Katra pasaules valsts saņems daļu no pasaules sodiem, tāpēc esiet gatavi, mani bērni. Turiet Baznīcas atvērtas un dodieties uz Svēto Misi, kur jūs varat labot.

” Dienvidāfrika un Āfrikas kontinentā : jums nav aizmirsts, jo daudzi Nāciju jūsu kontinenta dosies zem. Būs karš pret savtīgām Nācijām, kuras ir izmantojušas Rietumu pasauli, lai gūtu labumu, bet ne cilvēku labā. Es jūs tagad brīdinu: mainiet ceļu, kuru esat vadījis, un mainiet veidu, kā esat izturējies pret saviem cilvēkiem. ”

“Mans bērns, man ir ļoti skumji par to, kas man šodien bija jāsaka, bet viss ir jāatklāj, lai mani bērni uztvertu patiesību un lūgtos, jo cilvēce atrodas uz pārmācību robežas.”

“Un jūs, mana saldā“ mīlestības klints ”, esiet mierā, jo jūsu brīvība ir tuvu, lai jūs varētu vadīt Dieva tautu ar Svētā Monarha palīdzību , lai nogādātu viņus Krusta pakājē, kā laiks tagad ir ļoti īss. Mēs drīz vadām jūs uz jūsu ceļa, drīzumā tiks paveikti arī tie, kas būs ar jums. ”

“Es tevi mīlu, mans dārgais dievišķās mīlestības eņģelis. Uzņemieties drosmi un nebaidieties, jo es vienmēr esmu ar jums. Es tevi svētīju: Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. Āmen. ”

Viljams : Jēzus bērniņš pienāk pie manis un ap mani apklūp mani, skūpstīdams. Viņš padara Krusta zīmi:

BĒRNIS JĒZUS : “Es tevi mīlu Viljams: Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. Āmen. ”

MŪSU DĀMA: “Pagaidām tas ir viss, mans mīļais dēls. Drīz nāks Mans Dievišķais Dēls un sniegs jums turpmāku virzību. Es tevi mīlu un svētīju tevi un visu Dieva tautu: Tēva un Dēla, un Svētā Gara Vārdā. Āmen. ”

Lūdzieties par pāvestu Benediktu , jo viņa laiks tuvojas beigām: Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. Āmen. Es mīlu jūs visus +. Es tevi svētīju +. ”

Viljams : Gan Jēzus, gan Marija mūs svētī:

MŪSU Kungs un mūsu kundze: “Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. Āmen. ”

________________________________________________________________

This entry was posted in Latviešu and tagged . Bookmark the permalink.