Petrus Romanus, 23 Maja 2021

________________________________________________________________

Komunikat 828-23 maja 2021 r. | Little Pebble

NASZ PAN: „W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Pozdrawiam cię, Mój ukochany synu, który wkrótce zostanie Wikariuszem Mojego Domu na ziemi. Duch Święty was inspirują [as] co zrobić w ciągu najbliższych miesięcy i lat, zanim przyjdzie zabrać cię do miejsca, gdzie prorocy, w Królestwie Bożym, bo dowiesz się, co trzeba wiedzieć , kiedy wrócę was z powrotem na Ziemię, abyście prowadzili Świętą Matkę Kościołem w jego ostatnich chwilach, zanim powrócę ”.

„Módlcie się, Moje dzieci, o Dogmat, Pośredniczkę Wszystkich Łask, Współodkupicielkę i Orędownictwo Mojej Świętej Matki , które wkrótce musi zostać ogłoszone, ponieważ Zwycięstwo Mojej Świętej Matki wkrótce stanie się rzeczywistością”.

„Módlcie się, drogie dzieci, ponieważ świat wkrótce wpadnie w wielki strach, ponieważ asteroida wejdzie w atmosferę Ziemi i spowoduje wiele cierpień dla wielu narodów, ponieważ ludzkość wciąż nie nauczyła się tego, o co prosiłem przez tyle lat, aby ludzkość zmieniła i odwróciła się od swojego grzesznego życia i wróciła do Boga. Módlcie się, moje drogie dzieci. Dam wam Znak, że świat będzie ukarany, ponieważ Znak ukaże się na niebie tuż przed nadejściem Asteroidy, więc bądźcie przygotowani, drogie dzieci, ponieważ ludzkość nie wysłucha Moich błagań ”.

„Nadszedł czas, aby ludzkość posłuchała Głosu Ducha Świętego, który nieustannie ostrzega ludzkość iw Swoje Święto pragnie, aby świat Go wzywał, ponieważ On jest Miłością Ojca i Syna, Jezusa Chrystus i On szuka tylko miłości swojego ludu. Módlcie się, słodkie dzieci do Ducha Świętego, aby ludzkość mogła cieszyć się Miłością i Błogosławieństwami od Boga ”.

„Moje dziecko, pragnę wam powiedzieć, że kiedy zostaniecie Moim Wikariuszem dla Świętej Matki Kościoła, pierwszym aktem, jaki macie wykonać, jest ogłoszenie   Roku Świętego poświęconego Duchowi Świętemu, ponieważ pierwszym rokiem tego panowania jest bądźcie oddani Duchowi Świętemu, aby przygotować ludzkość na Moje Powtórne Przyjście . Od dziś masz poświęcić przez 7 lat lata na cześć Ducha Świętego, ponieważ każdy rok będzie poświęcony Siedmiu Wielkim Znakom Ducha Świętego ”.

WILLIAM : Widzę teraz Ducha Świętego, który spoczął na mojej głowie, idąc przez świat, wyrzucając Ogień Ducha Świętego na ludzi tego świata.

NASZ PAN: „W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Dzisiaj jest bardzo krótkie przesłanie, mój synu. Porozmawiam z tobą na osobności ”.

WILLIAM : Jezus przemówił do mnie, a ja Mu podziękowałem.

NASZ PAN: „To wszystko na dziś. Moja Święta Matko i ja wrócimy do Ciebie za chwilę. Błogosławię 31 maja – będzie to wielkie święto – i już niedługo zrozumiecie jego znaczenie. Błogosławię cię, mój synu: w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM : Jezus mnie pobłogosławił i przychodzi i robi znak krzyża na moim czole. +

NASZ PAN: „Kocham Cię, mój słodki Aniele Boskiej Miłości: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM : Kocham Cię, mój Jezu i dziękuję Ci i kocham Ducha Świętego.

________________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.