Luz de Maria, 22 Mayis 2021

_______________________________________________________________

RABBİMİZ İSA MESİH’İN 
SEVGİLİ KIZI LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
22 MAYIS 2021

Sevgili Halkım:

SİZLERİ GÜNAHTAN KURTARMAK İÇİN, SİZLER İÇİN SEVGİM UĞRUNA ÇARMIHTA KENDİMİ VERDİM.

SİZLER SEVMENİZ GEREKEN ANNEME TESLİM ETTİĞİM HALKIMSINIZ.

Çocuklarım, Beni reddetmek ve kötülüğün emirlerini bir yaşam kılavuzu olarak kabul etmek için kelime Armağanını kullanarak, kendilerini Kalbimi ciddi şekilde incittikleri sürekli günahları dile getirmeye adayarak sağduyularını yitirdiler.  

Körsünüz, diğer körlere rehberlik eden manevi körlersiniz, böylece uçuruma gidiyorsunuz.

İNSANLIK İÇİN KRİTİK, BELİRLEYİCİ VE ELZEM OLAN, İNSANLIK TARİHİ BOYUNCA İNSANIN HİÇ YAŞAMADIĞI, BU ZAMANDA YAŞIYORSUNUZ.

Öyle bir andasınız ki:


Bazıları beni tanıdıklarını söylüyorlar ama İlkelerimi yerine getirmiyorlar.
Diğerleri beni tanıdıklarını söylüyorlar ama söz kılıcıyla kardeşlerini öldürerek yaşıyorlar.
Diğerleri Kutsal Yazılardaki Sözümü bilmeden beni tanıdıklarını söylüyorlar.
Diğerleri beni tanıdıklarını söylüyorlar ama Beni ölümcül günah içinde alıyorlar, Beni bu halde alarak sürekli olarak beni çarmıha geriyorlar. 

Beni sürekli çarmıha geren o kadar çok kişi var ki!
Bedenime ve Kanıma saygısızlık eden o kadar çok kişi var ki!
Kilisemin içinden, kötünün çeşitli örgütlerine üye olarak Beni derinden yaralayan o kadar çok kişi var ki!

İNSANLIĞIN BÜYÜK BİR KISMI TARAFINDAN ÇARMIHA GERİLİYORUM AMA HERHANGİ BİR TELAFİ YAPMIYORLAR. BUNU BİLDİRMİŞTİM VE GERÇEK OLDU.
BANA AİT OLANI YIKIMIN OĞLUNA TESLİM ETMEK İÇİN ONDAN MAHRUM EDİLDİM.

Mistik Bedenimin üzerinde ilerliyorlar, onu çiğniyorlar, kendilerini dayatıyorlar, eskiden olduğu gibi gecenin gölgeleri altında saklanmadan, gün ortasında, büyük sapkınlıklar ve saygısızlıklar yapıyorlar; kendilerini Benim rahiplerim olarak adlandırarak, büyük günahlarının gizliliğini ortaya çıkaranlar artık yuvalarından çıktılar. (Hezekiel 34: 1-11)

Halkım, Benim İradem şudur:

HALKIM İRADEME SADIK OLSUN VE İRADEME İHANET EDEN VE SÖZÜMÜ ÇARPITAN YANLIŞ ÖĞRETİLERİ VE YANLIŞ EĞİLİMLERİ KABUL ETMESİN. (Koloseliler 2:8)

Bu, yıkımın oğlunun görünmemek için kulları vasıtasıyla hareket ettiği zamandır, insanlığın Uyarıya (1) yaklaştığını biliyor ve insanlığın karşılaştığı ve yakında karşılaşacağı sınanmalarda günaha yatkın olduğunu da biliyor ve Beni unutmanızı sağlamak için insanlığı ayartıyor. 

Halkım dikkatli olmalıdır, sinsi sinsi dolaşan akbabalar şu anda sizleri yaralamak, bölmek veya öldürmek için saldırıyorlar. Kişisel duayı ihmal etmeyin, Fiziki ve Manevi Merhamet İşlerini de çünkü bunlar olmazsa dua tam olmaz.

DAVRANIN ÇOCUKLARIM!
SÖZÜM TÜM ÇOCUKLARIM TARAFINDAN BİLİNMELİDİR, ŞİMDİ!
ZAMAN KAYBETMEDEN.

Kurtlar kuzu postunu terk etti ve gizlenmeden saldırıyorlar; kurt olup da hala kuzu gibi kalanlar artık az. Bunlar Uyarı anında ciddi şekilde acı çekecekler.

Yıkımın oğlu (2) seçkinleri vasıtasıyla yeryüzünde güce sahip, Halkımın karşısına çıkmayı bekliyor, Halkım bunu istemese de. Aynı anda, tüm dünyada zuhur ederek herkesin zihnini istila edecek. 

Çocuklarım, hastalık devam ediyor, kıtlık sandığınızdan da erken geliyor, (3) dünya nüfusunun azaltılması mevcut hastalıkla başladı ve o şeytani planla devam edecekler.

Çocuklarım henüz gerçek bir değişime karar vermemişken, bir sonraki olay başınıza gelmeden önce ŞİMDİ tövbe etmelisiniz! Hala, paçavralarla dolaşan insanlar olarak devam edemezsiniz. Sevgi uğruna Bana teslim olun, kendinizi hatasız olarak görmeyi bırakın, çünkü hatalarınız sürekli olarak cildinizden salgılanıyor.

HAZIRLANIN, HAZIRLANIN, HAZIRLANIN!

Birleşik Devletler için dua edin, büyük bir deprem yaşıyor.

Bolivya için dua edin, sallanıyor, asi halk Arjantin, sallanıyor.

Japonya için dua edin, sallanıyor.

Orta Amerika için dua edin, toprağının sallanmasından mustarip.

Dua edin, volkanlar uyanmaya devam ediyor, Çocuklarım itaat etmiyor, gürültülerine devam ediyorlar ve Evime itaatsizliğin meyvesini alıyorlar.

Annem ve Sevgili Baş Meleğim Aziz Mikail, mevcut ve gelecekteki hastalıklarla mücadele etmek için sizlere ilaçlar verdiler.

Ağzınıza götürdüğünüz yiyecekleri kutsayın. Yeryüzünün meyvesinin kirlenmesi insan organizması için ciddi bir durumdur.

Halkım:

DİKKAT!  Tehlike pusuda, anı boşa harcamayın.
ACELE EDİN! Acilen tövbe etmelisiniz. Kilisemin olayları karşısında dikkatli olmanız acildir.

Korkmayın, Halkım, Evime ve Anneme sadık olun, korkmayın.

Evlerinizi mühürleyin ve dürüst olun.

LÜTFUM BU ÇAĞRIYI SAYGI VE DİKKATLE ALANLARIN HER BİRİ İÇİNDİR.

İsa’nız

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

(1) İnsanlığa Büyük Uyarı hakkındaki vahiyler…
(2) Dünyada kıtlık hakkındaki vahiyler…
(3) Yıkımın oğlu, deccal hakkındaki vahiyler…

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim:

Rabbimiz İsa Mesih, kişisel İmanın ölçüleceği gelmekte olan zamanlarda imanımızı koruyabilmemiz için bizi mutlaka dönüşüme çağırıyor.

Rabbimiz, Kutsal Annemiz ve Baş Melek Aziz Mikail tarafından bildirilen büyük ve ciddi değişimler öncesi olan bu zamanlarda yaşıyoruz. Uzak görünen zamanlardı öyle ki, kardeşlerimizden bazıları vahiyleri okumak bile istemiyorlardı çünkü bu olayları bu nesilden çok uzakta görüyorlardı. 

Rabbimiz bizlerden evlerimizi mühürlememizi istiyor ve O bana bunun nasıl yapılacağını gösterdi: evin giriş kapısının çerçevesine kutsal su veya kutsal yağ sürelim, bu sırada Baş Melek Aziz Mikail’in duasını edelim.

Kardeşlerim, taş kalbimizi yumuşatalım. Uçurum ya da Kurtuluş karşımızda duruyor ve kesinlikle bu neslin karşısında şekilleniyor. Aptallık etmeyelim, dönüşüm gerekli.

Şu an zaten bir nesil olarak yaşadığımız bildirilmiş andır, Kurtuluşu seçelim.

Biz sadık hakız ve bu yüzden terk etmeyelim. Gerçek çocukları olarak Rabbimize hizmet etmek için Kutsal Ruh’un Armağanlarını her birimizde yeniden yaşatmasına hazır olalım.

Amin.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.