Petrus Romanus, 2031. gada 31. maijs

________________________________________________________________

829. ziņojums – 2021. gada 31. maijs | Mazais oļi (littlepebble.org)

MŪSU Kungs: “Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. Āmen. Es sveicu jūs, mans mīļais dēls, topošais Mana Svētā nama uz Zemes vikārs! ”

Viljams : Mūsu svētītā māte soli uz priekšu un sveicina arī mani.

MŪSU DĀMA: „Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. Āmen. ”

MŪSU Kungs: “Katra dvēsele atrodas pasaulē – un tikai dažas dvēseles šajā laikā ir sagatavotas garīgi, jo Ļaunais cenšas pārliecināt viņus un Manus bērnus uz Zemes, ka Dieva nav un ka dzīve nav tā vērta, bet baudīt to, kas tev ir, jo tas ir viss, ko tu iegūsi. Tā ir neticīga cilvēka ticība. Es tevi svētīju, mans dēls Viljams, un paldies, ka esi šovakar šeit. Es zinu, ka jūs ciešat, bet šīs ciešanas pāries ļoti, ļoti drīz. 

Viljams: Jēzus tagad vēršas pie savas svētītās mātes. Viņa svētītā māte nāk klajā un vēlas arī runāt.

MŪSU DĀMA: „Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. Āmen ”

“Mani mīļie pasaules bērni. Es, jūsu Debesu Māte, šodien nāku lūgt jūs īpaši lūgties šajā laikā, jo pasaule piedzīvos daudz, daudz pārbaudījumu. Par vakcinācija , ka cilvēcei, liek Mani mīļie bērni, ir: nepieņem to, dārgie bērni, jo vakcinācija ir kaitīgi organismā un drīz būs vēl viens vīruss , kas izplatās visā pasaulē un radīt lielāku kaitējumu, jo elites un ilumināti vēlas kontrolēt pasauli, un viņi to dara, liekot pasaulei lietot medikamentus, kas ir kaitīgs cilvēcei. “

“Es tik daudz reizes, dārgie bērni, esmu lūdzis, lai jūs lūgtu, upurētu un gandarītu. Lūdzieties par saviem brāļiem un māsām; daudzi ir iekrituši tumsā, jo Ļaunais pārvalda pasauli un svētuma lietas ir pakļautas cilvēcei. Dodieties uz Svētajām vietām, jo ​​jūs saņemsiet daudz žēlastību, lai jūs stiprinātu. Ir daudzas vietas, uz kurām tu nevari aiziet, bet paļaujies uz Dievu, turpini piedāvāt Rožukroni un Žēlsirdības lapiņu , jo caur šīm lūgšanām pasaule saņem lielas žēlastības. ”

“Cilvēci klāj pelni – nevis pelni no vulkāniem, bet grēka pelni. Es lūdzu jūs, dārgie bērni, lūgt, gandarīt un klausīties Debesīs, jo mēs jūs ļoti mīlam un meklējam katras Zemes dzīvās dvēseles pestīšanu. ”

„ Ilumināti mēģina samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu, jo viņi zina kopā ar daudziem cilvēkiem, kad viņi vēršas pie Dieva, tas pagriezīs mūsu bērnu sirdis, bet miljoniem mirstošo – un būs vēl daudz citu – ilumināti un citi ka elites sasniegt savus mērķus. Antikrists ir Romā , un viņš gaida brīdi, lai Baznīcas leju. Tāpēc daudzas baznīcas ir slēgtas, jo cilvēce mūs nav uzklausījusi. ”

“ Kalifornijā notiks lielas katastrofas , mani dārgie bērni. Es lūdzu jūs lūgties, jo ar lūgšanu Ļaunais pārtrauc darbu pret Dieva valstību. Es mīlu jūs, dārgie bērni, un es meklēju tikai jūsu pestīšanu, jo tas ir vienīgais, kas ir tā vērts. ”

Lūdzieties par Nīderlandi , jo šai valstij būs lieli plūdi. Lūdzieties par Angliju , jo šī tauta tiks sodīta. ”

Mani dārgie bērni, jūs jau zināt par visām sniegtajām pravietojumiem, taču atcerieties, ka Dižais brīdinājums, par kuru esam runājuši gandrīz 100 gadus, nāks pasaulē pavisam drīz. Tāpēc es lūdzu jūs lūgties. Es lūdzu jūs, dārgie bērni, un es jums sūtu savas svētības: Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. ”

“Esiet stipri, mani dārgie bērni, jo Jēzus, Mans Dievišķais Dēls un es, jūsu Debesu Māte, jūs ļoti mīlam, un es svētīju visus tos, kas šajā laikā dzird Manu balsi: Tēva un Dēla un Hoy Ghost. Āmen. ”

Sekojiet līdzi visām parādībām, kas pašlaik ir pasaulē, jo mēs un Mans Dievišķais Dēls nodosim cilvēcei dažus īpašus Vēstījumus, lai tie būtu gatavi nākamajiem 12 mēnešiem. Es mīlu jūs dārgie bērni un svētīju jūs. Esiet stiprs: Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. ”

Viljams : Gan Jēzus, gan Marija nāk pie manis.

MŪSU Kungs un mūsu kundze: “Mēs svētām jūs, mans dēls: Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. Āmen. ”

“Nebaidieties, dārgais dēls, jūsu ciešanas pāries ļoti drīz, un jūs tiksiet atjaunots, jo es zinu, ka jums ir daudz darāmā ļoti īsā laikā.”

Viljams : Svētais Melhisedehs nāk pie manis un noskūpsta manu pieri, uzliek man virs galvas kaut ko līdzīgu Rožukronim un saka:

SAINT MELCHISEDECH: “Mans mīļais dēls, es tev pasniedzu dāvanu – dāvanu, kas man ir; šī dāvana dos jums Žēlastību, lai redzētu, skaidrāk un precīzi zinātu, kas jādara. Es vienmēr būšu ar tevi, mans dēls. Esi mierā: Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. Āmen. ”

Padre Pió arī atzīst:

PADRE PIO : “Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā. Āmen. ”

Viljams : Gan Jēzus, gan Marija teica, ka viņi atgriezīsies un runās ar mani tālāk. Gan Jēzus, gan Marija kopā ar pārējiem svētajiem slīd pie Baltā Krusta. Es redzu Mēnesi – kaut kas ir skāris mēnesi, es nezinu …

________________________________________________________________

This entry was posted in Latviešu and tagged . Bookmark the permalink.