Luz de Maria, 18 Czerwca 2021

________________________________________________________________

Orędzie do Luz de Marii – 18 czerwca 2021 | Mały kamyk (littlepebble.org)

PRZESŁANIE JEZUSA CHRYSTUSA DO JEGO UMIŁOWANEJ CÓRKI LUZ DE MARIA

18 CZERWCA 2021

Ludu mój, ludu mój umiłowany:

Przyjmij Mój Pokój, tak potrzebny całej ludzkości.

Nadal jesteś jak owce bez pasterza…

PRZECHODZISZ BEZ SŁUCHANIA MOJEGO GŁOSU, NIE ROZPOZNAJESZ MNIE, A TY, KTÓRZY MNIE ROZPOZNAJĄ, NIE SŁUCHAJĄ MNIE.

NIEWIELE MNIE KOCHA I SŁUCHAJ MNIE!

Wzywam do PILNEGO nawrócenia! (Mk 1,15). Zło bezlitośnie prześladuje was w celu skrzywdzenia Moich dzieci i zniszczenia ich, więc musicie być miłością, tak jak Ja jestem Miłością.

ZŁO POWAŻNIE ZATRULI MOICH LUDZI; zatruł wasze umysły, wasze myślenie, słowa i serca, aby wasze uczynki i czyny były szkodliwe. Dlatego oczyszczam was i pozwalam na Oczyszczenie. Jednak Moje dzieci trwają, nie zmieniając się w nowych ludzi, wciąż zapominając, że pszenica rośnie razem z kąkolem (Mt 13:24-30) i będą to robić dalej.

Idź ostrożnie naprzód. Moje Prawo zostanie uznane za nieważne, a Mój Kościół przyjmie prośby demonów, odrzucając Mnie. Ile cierpienia czeka na Ciebie!

W Moim Ludu niewielka liczba osób nieustannie prosi Mnie, aby OSTRZEŻENIE PRZYJDŁO WKRÓTCE I TAK BĘDZIE, dlatego nieustannie was oczyszczam i spieszę, aby was kształtować.

Jest tak wielu wśród tych, którzy nazywają siebie Moimi dziećmi, które pomimo tego, że wiedzą, kiedy Znaki i Sygnały mówią im o nadejściu wszystkiego, na co tak długo czekali, nadal zaprzeczają Moim Projektom…

ZNAKI I SYGNAŁY, NA KTÓRE POZWALAM, ABY SIĘ NAWRÓCIĆ SĄ ODRZUCANE PRZEZ HERETYKÓW, KTÓRZY CHCĄ, ŻE MOI WIERNI ZOSTAJĄ POTĘPIENI.

Moi ludzie:

Mój wierny św. Michał Archanioł wezwał was na Światowy Dzień Modlitwy w związku z pilną potrzebą nawrócenia Moich dzieci.

ODPOWIEDŹ NA TO WEZWANIE BYŁA OD LUDZI, KTÓRZY MIŁUJĄ SWEGO PANA I BOGA. Oddanie tak wielu Moich dzieci temu wezwaniu sprawia, że ​​Moje Miłosierdzie wylewa się na wszystkie istoty ludzkie. . Niech pragnienie spragnionych zostanie zaspokojone, niech głodni zostaną nakarmieni, niech ci, którzy cierpią duchowo, zostaną uzdrowieni z tego cierpienia, niech ci, którzy się nie nawrócili, odczują wezwanie, niech ci, którzy są zmartwieni, odnajdą pokój. Ofiaruję siebie: odpowiedź zależy od każdego z was.

TO JEST MOJA ODPOWIEDŹ NA UWAGĘ MOJEGO LUDZI NA WEZWANIE MOJEGO UMIŁOWANEGO ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA. MOJE NIEBIAŃSKIE LEGIONY CZEKAJĄ NA WZYWANIE MOICH LUDZI, ZWŁASZCZA W TEJ CHWILI, ABY ICH CHRONIĆ PRZEZ CAŁY CZAS.

Kontynuujcie w jedności z prawdziwym Magisterium Mojego Kościoła.

Módlcie się Moje dzieci, módlcie się, aby Moje dzieci były usatysfakcjonowane tym czasem duchowego mleka i miodu.

Módlcie się Moje dzieci, módlcie się za waszych braci i siostry, za tych, którzy wkrótce będą cierpieć.

Módlcie się Moje dzieci, módlcie się, aby choroba was ominęła.

Módlcie się Moje dzieci, módlcie się, ziemia zostanie mocno wstrząśnięta. Południe zostanie oczyszczone.

Moi ludzie:

DLA KAŻDEGO CZŁOWIEKA, ŁAGODNOŚĆ I ODPOWIEDŹ NA WEZWANIA MOJEGO DOMU OZNACZA OCHRONĘ I SPECJALNE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO.

Błogosławię Cię. Kocham Cię.

Twój Jezus .

________________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.