Luz de Maria, 17 Temmuz 2021

_______________________________________________________________

KUTSAL BAKİRE MERYEM’İN SEVGİLİ 
KIZI LUZ DE MARÍA’YA MESAJI 
17 TEMMUZ 2021

Lekesiz Kalbimin sevgili çocukları:

Bir kez daha sizleri yaşadığınız zamana karşı dikkatli olmanız için Sevgimle çağırmaya geldim.

RUHUNUZU KURTARMAK İSTİYOR MUSUNUZ?
O HALDE KUTSAL KALPLERİMİZİN İÇİNDE YAŞAYIN.

Ruhsal olarak kör olursanız kardeşlerinize nasıl rehberlik edebilirsiniz?

Müjde’yi mevcut modernizmin uygunluğuna göre dönüştürmeden değiştirmeden yaşayın, bu modernizm özellikle yaşam Armağanı’na karşı, karanlık, dinsiz, günahkar zamanlardan kaynaklanır.

ÇOCUKLARIM, SEVGİ ARACI OLMANIZ İÇİN HER BİRİNİZDEN SÖZ VERMENİZİ İSTİYORUM ve böylelikle kardeşlerinizi Oğlum’a ve bu Annenize doğru çekebilirsiniz, ancak her işteki zaferin size değil Tanrı’ya ait olduğunu unutmayın. 

ANNENİZ OLARAK SÖYLEMELİYİM Kİ EN ZORLU ZAMANLAR SİZLERE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDEN DE YAKINDIR. Bu yüzden tövbe etmeniz ve İlahi Ruh’un sizlere rehberlik etmesine izin vererek, manevi gözlerinizi açmanız için ısrarım. 

Önünüze çıkan zorluklardan rahatsız oluyorsunuz. Çocuklarım, günahın oğlu ahlaksızlığın, dinsizliğin yayılması yoluyla günahı arttırarak yeryüzünde emirler verdiğinde ve bu şekilde Oğlumun Kilisesi’nin yaşayacağı kanlı, acılı, ıstıraplı, zulüm dolu zamanları getirdiğinde olan budur.

YAŞADIĞINIZ ZAMANLAR CİDDİYET ARZEDİYOR, OĞLUMUN KİLİSESİ İÇİN ÖNCEDEN BİLDİRİLMEDEN, BİR ANDAN DİĞERİNE FARK EDİLMEYEN ŞEY OLMAKTAN ÇOK ÖNEMLİ BİR ŞEY OLMAYA DOĞRU İLERLİYOR.

Doğru olmalısınız, BİRLİK olmanız için Oğlum’un Sevgisi içerisinde yaşamalısınız, kardeşinizde Oğlum’u görerek, birilerinin diğerleri için koruyucu kalkan olması gereken bu zamanlarda bu elzemdir. İçsel sessizlik içerisinde yaşamazsanız başka yollara sapacağınızı ve Oğlum ile yakınlaşmanın zor olacağını hala anlamıyorsunuz. 

BU ZAMANLARDA BAŞKALARININ ALGILARININ SİZLERİ YÖNETMEMESİ İÇİN ACİLEN OĞLUM İLE RUHSAL YAKINLAŞMAYI SAĞLAMANIZ GEREKİYOR.

Oğlumla ve Benimle bu yakınlığı bulmak istiyor musunuz?

Sessizliğe gelin, sakinleşin, dua edin. Tüm insanlık için gelmekte olan olaylar öncesinde güçlenebilmeniz için acilen Oğlum’a yakın olmanız gerekiyor. İnsanlığın tutkusu kolay olmayacak, imtihanlar kolay olmayacak hele bir de sevginiz yoksa. 

Sevgili Barış Meleğimizin yardımına layık olun (1)

Karanlık, yalnızca karanlığın içinde görememek değil, ruhun karanlığıdır, bu da iyi ile kötüyü ayırt etmenize izin vermeyecek olandır. Bu nedenle, pek çok ruh Ebedi Ateşe koşacak. 

Çocuklar, bu Şeytanın sizi düşürmek için son fırsatıdır, tuzağa düşmemek için uyanık kalın (Matta 26:41), çünkü bazılarınızın tasavvur dahi edemeyeceği şeylerin gerçekleşmesini beklemeniz uzun yıllarınızı almayacak.

Tüm insanlık için dua edin.

Dua edin, büyük volkan Etna ve Yellowstone faaliyete giriyor.

Dua edin, iklim değişiyor.

Dua edin, sessiz savaşın sürdüğünü unutmayın.

Sizleri Örtüm ile kutsarım, sizleri Kalbim ile kutsarım, sizleri Kutsal Kalplerimiz ile kutsarım.

Meryem Ana

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

  1. Barış Meleği hakkında okuyun…

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim:

Olaylar bizi uykuda, işaretleri beklerken bulmasın diye, acilen içsel olarak değişmeliyiz. 

Sürekli bir değişim içinde yaşıyoruz, insanlık için yanlış olan, bu nesil için normal şeyler haline geldi. Ama değişmeyen bir şey var ve o da Tanrı’nın Yasasıdır, Tanrı’nın Sevgisidir ve Mesih’in bize öğrettiği kardeşliktir.. 

Sevgi Emrini yerine getirenlerden olalım.

Amin.

_______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.