Christina Gallagher, 16 Lipca 2021

________________________________________________________________

Przesłanie do Christiny Gallagher – 16 lipca 2021 | Mały kamyk (littlepebble.org)

„Przejęcie świata jest z tobą i nie widzisz”

JEZUS: Moja maleńka, pragnę, abyś powiedziała ludziom tego świata, co ci objawiam.

Ludu świata, nazwałem was moim ludem, ale wy się Mnie wyrzekliście. Tak wielu ludzi nie słucha, nie troszczy się i nie odpowie na Moje wezwanie i wezwanie Mojej Matki przez te wszystkie lata. Tak wielu żyje z ciała i świata – wtedy też umrzesz z ciała i świata.

Ty głupi człowieku, jak będziesz cierpieć przez człowieka zatracenia. Jest u twoich drzwi. Otworzyłeś przed nim swoje życie. Antychryst pożera cię na wiele sposobów. Przejęcie świata jest z tobą i nie widzisz!

Zaoferowałem ci tak wiele ochrony, ale odrzuciłeś wszystko, co ci ofiarowałem. Odrzuciłeś Mnie, który jest Życiem, i poszedłeś za śmiercią. Moja egzystencja była daleko od waszych serc.

Pozostałym zapewniłem bezpieczeństwo w Moim Najświętszym Sercu: dałem im bezpieczeństwo życia we Mnie. Odpowiedziały „mądre panny”. Wy ludzie będziecie ścigani przez psy śmierci, które przygotują wasz upadek. Będziecie zmuszeni spożywać przepełniony kielich. Odmówiłeś życia, teraz weźmiesz udział w śmierci z rąk człowieka śmierci.

Błogosławieni będą ci z ostatka, którzy będą mieli Płatek, który ma wylanie Mojego Serca i Serca Mojej Niepokalanej Matki .

Obraz mojej Matki z Różami przyniesie wielką ochronę domom, w których odmawiany jest Różaniec w jego obecności, ponieważ prześlę przez niego wiele łask. Ludzie świata, jak błagałem was, abyście otworzyli oczy i serca, ale bezskutecznie. Ci, którzy mogliby być korzystni, aby przyciągnąć ludzi do świadomości Moich przesłań, woleli swój własny status świata.

The Houses of Protection , która mnie matka błagała, aby umieścić w miejscu pozostały bez pracowników: tak często tylko tych, którzy chcieli własny zysk wprowadzone. Nie wszystkie, ale wiele serc było zamkniętych.

Błagałam o Dom w Nowym Jorku, ale było tyle konfliktów i niedowierzania – wszyscy mieli swoje zdanie, ale bez łaski, którą ofiarowałem przez Serce Mojej Matki. Teraz zobaczysz, jak w twoim świecie spełni się przypowieść o „głupich pannach”.

Kontrola nad tobą jest nieunikniona. To będzie na ciebie narzucone. Śmierć będzie twoją nagrodą, ponieważ nie słuchałeś. Mój Kościół zostanie zniszczony. Pasterze pozwolili człowiekowi zatracenia zabrać wszystko, co Moje, ale kiedy wszystko wydaje się stracone, przyjdę i przyniosę Moją Niepokalaną Matkę, aby uratować resztki.

Pamiętajcie o darach i miejscach schronienia, które wam ofiarowałem – to będzie wszystko, co będziecie mieć dla tych z was, którzy przeżyją. Jestem przed każdym sercem, ale nie będę mógł wejść.

Uratuję tych z ostatka, którzy mają otwarte serca i noszą na sobie Drogocenny Płatek , który ofiarowałem w jedności Mojego Serca i Mojego Niepokalanego Serca Matki. Nie ma bezpieczeństwa poza Moim Życiem.

Ci ze świata, którzy żyli w ciemności, odrzucili Moje największe dary, a nawet dar swojego ziemskiego życia. Ich odmowa pozostawiła ich w wiecznej ciemności – z powodu ich nagany ode Mnie, ich Pana Boga, który im takich dał.

Reszcie mówię: Moja prawda będzie z wami przez najmniejszych z Moich posłańców, których tak wielu z was gardziło przez tyle lat.

Zawrzyjcie pokój z Moimi prorokami, póki macie czas, ponieważ wiele śmierci i zniszczenia jest przed wami, gdy zbliża się człowiek śmierci. Miejcie odwagę, abyście mogli się nawrócić, słuchać i przyjąć oferowaną wam prawdę. Uzbrój się w oferowane prezenty, zanim będzie za późno. Dla wielu jest już za późno. Jak Moje Serce smuci się z powodu braku ludzi, którzy mogliby wejść do winnicy Mojego Dzieła – aby odpowiedzieć na wezwanie Mojego Słowa w Domach Mojej Matki . Są puste – tak jak wy, Moi ludzie, wszyscy czczący świat i ciało, ale Moi ludzie, Ja jestem Jezusem, Synem Bożym, który was powołał i ja również wezwałem was przez Serce Mojej Matki, ale bezskutecznie lub bezskutecznie … ale dla małej resztki, która odpowiedziała, błogosławieni są ci, którzy usłyszeli i odpowiedzieli Mnie, który jest Życiem.

Masz teraz niewiele czasu, aby odpowiedzieć na Moje Miłosierdzie i odsunąć od siebie rzeczy z waszego zaciemnionego świata. Módl się o miłosierdzie.

Wszystkim wam błogosławię, Ojcze, Synu i Duchu Święty.

________________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.