Luz de Maria, 6 EYLÜL 2021

_______________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
06 EYLÜL 2021

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in sevgili çocukları:

ESENLİK HER BİRİNİZDE OLSUN.

Tanrı’nın Halkı, sizi Kraliçemiz ve Annemizin yanına çağırıyorum. O’nun Oğlu’nun halkı olarak, birlik içinde olmalısınız ve kötülüğün ulusları baştan çıkarmak için ağlarını yaydığı bu zamanlarda dağılmamalısınız. 

Kraliçemiz ve Annemiz’in her yerde kuşatılmış, mümkün olan her şekilde kötü muamele görmüş, zulüm görmüş ve manevi olarak küçümsenmiş olan Çocukları yüzünden üzüntü yaşaması için kötülük, insanoğlunun son derece sıkıntı çekmesini amaçlar. 

Deccal’in elinin (1) ve ona sürekli eşlik edenlerin ellerinin insanlık üzerindeki ilk tezahürlerinin yaşandığı zamanlarda bulunuyorsunuz. 

Yaratılışın insanlığa karşılık olarak verdiği işaretler ve alametler, Büyük Arınma anına kadar artarak devam edecektir.  

HER SEVGİ, İTAAT VE İMAN EYLEMİ ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR…
HER İTAATSİZLİK EYLEMİ AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILACAKTIR…

Sizleri, koyunlar gibi mezbahaya götürüldüğünüz bu zamanda kötünün işleri hakkında uyarmaya geldim. Tüm insanlık için kullanılan dil, sizleri kötüyü gözlemlemeye yönlendirmelidir, bu dil insanlık üzerinde tam bir kontrol sahibi olduğunun habercisidir. 

İMANI KORUMAK İÇİN EL YORDAMIYLA DEĞİL BİLGİYLE MÜCADELE ETMELİSİNİZ, RUHUNUZU KURTARMALARI İÇİN KRALIMIZ VE RABBİMİZ İSA MESİH’İ VE KRALİÇEMİZ VE ANNEMİZ’İ SEVEREK MÜCADELE ETMELİSİNİZ.

Göksel Orduların Prensi olarak sizleri her an koruyacağım. 

Kutsal Kalpler sizleri seviyor, koruyor, savunuyorlar ve insanlığın cevabı bu denli büyük korumaya karşılık vermelidir. Ama İman kayboluyor ve insanlık her an düşüncesiz bir yaratığa, bir robota dönüşüyor. 

İçsel sessizlikte dua edin, Kraliçemiz ve Annemize dua edin ama kişisel ve bir o kadar da bencil olan niyetleriniz için değil, Kraliçemiz ve Annemiz’in niyetleri için dua edin.

KRALİÇEMİZ VE ANNEMİZ TÜM İNSANLIK İÇİN, AYIRT ETMEKSİZİN ŞEFAAT EDİYOR, BAZI OLAYLARIN DURDURULMASI İÇİN DUA EDİYOR. YAŞAMINI SÜRDÜRME HEVESİNDE OLAN İNSAN, GÖKLERDEN  İSTEKTE BULUNDUĞUNDA BİLE BENCİLDİR.

Kraliçemizin ve Annemizin etrafında toplanın, onu sevin, ona saygı gösterin, onun çocukları olun, uzak akrabası değil.  

An, İmanın birlik ile güçlendirilmesi ve sağlamlaştırılması gereken andır, sadece bu şekilde Baba’nın projelerine faydalı olabilirsiniz.

Ahir Zamanın Kraliçesi ve Annesi ile dua edin. Çağrılarınıza nasıl koşuyor bakın! Sizleri ne çok seviyor!

Kraliçemiz ve Annemiz yüklerinizi, acılarınızı, ıstıraplarınızı ona teslim etmenizi istiyor ve Kendi Niyetleri ile birlikte taşıması için sizi sınırlandıran veya korkutan ne varsa hepsini Kraliçemiz ve Annemiz’e teslim edin ve Anne Sevgisi ile karşılık görün. 

Tanrı’nın Halkı:

Yiyeceğiniz yok ama kıtlık mı geldi? Takdir-i İlahi’ye yönelin.
İlacınız yok mu? Gökler sizlere başlıca ilaçları verdi. Endişelerinizi İlahi İrade’ye teslim edin. 

Kraliçemiz ve Annemiz inanan ve inanmayan birçok çocuğuna görünecek ve inanmayanlar iman edecek ve her birinize Sonsuz Yaşama ulaşana kadar yaşayacağınız bir birlik işareti verecek. 

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Sevgili Halkı:

Sevgiyle dua edin, komşunuzu eleştirmeyin, kardeşlerinize kötü davranmayın. Geri Kalan Azizler için İman, Umut ve Sevgi olun.

Sizleri Baba, Oğul ve Kutsal Ruh’un adına kutsarım.

Kraliçemiz ve Annemizi Anneniz olarak kabul edin.

Melek Korolarının kutsamasıyla.

Amin.

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

(1) Deccal hakkındaki vahiyleri okumak için tıklayın …

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim:

Baş Melek Aziz Mikail, Kutsal Annemize karşı bu büyük sevgi dersiyle bize yardım ediyor, onu kalplerimizde taşımamıza izin verelim, böylece Annemiz bizi Eliyle Rabbimiz İsa Mesih’e götürebilir. 

Yaşadığımız bu hassas çok hassas zamanda bizi Kraliçemiz ve Annemize ait olmaya çağırıyor. Ve özellikle, Göklerin bizi koruduğunda dair tam bir İman ve güvene sahip olmaya bizleri teşvik ediyor. Bizi asla terk etmeyecekler.

Amin

_______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.