Petrus Romanus, 29 Eylül 2021

______________________________________________________________

SAINTS MICHAEL, GABRIEL ve RAPHAEL ŞÖLENİ

29 EYLÜL 2021

Bugün, sevgili İsa’nın canları, Sevgi dolu Kurtarıcımız. Sevgili Başmeleklerimizin Bayramıdır: Aziz Mikail, Aziz Gabriel ve Aziz Raphael.

Hükümetlerin zafiyetleri nedeniyle insanlığın kapanmasına neden olan, insanlığın insani tepkilere kapalı olmasına izin veren, insanlığı düşünmeyen insanlar tarafından yönetilmeye bırakan sorunlu Covid-19 tarafından dünya çarmıha gerilmiştir. İsa’yı takip edin, ancak insanın Gerçeği tanıyamamasının zayıflığını izleyin.

İnsanlığa yardım etmek için İlaçlar, Ivermektin veya Hidroksiklorokin’i öneririm . Yetkililerin sunduğu İlaçları kabul etmemenizi tavsiye ederim.

Bugün, Büyük Başmelekler Bayramında, çok dikkatli dinlemenizi rica ediyorum, çünkü Deccal, Tanrı’nın halkını ve Roma Katolik ve Apostolik Kilisesi’ni yok etmek için hamlelerini yapıyor.

Bildiğiniz gibi (Emeritus) olarak bilinen Papa Benedict’in saltanatı – onun zamanı çok yakın. Rusya ve Çin’in hareketlerine bir göz atın , çünkü Papa Benedict Roma’dan ayrıldıktan sonra, benim, Vaftizci William Costellia’nın, benim gibi, İsa’nın Kilisesi’nin Son Vekili olarak devralacağım zamanın geldiğini bileceksiniz. Papa II. Peter olarak bilinecek – Küçük İbrahim II olarak da bilinir .

Sevgili çocuklarımdan kendilerini kaybolmuş ya da üzgün hissetmemelerini istiyorum, çünkü Tanrı ve İsa’nın Annesi olan Meryem bizi izliyor olacak, bu yüzden cesaretinizi kaybetmeyin. Şu anda dünya bir dereceye kadar İlluminati ve Elit – ve dahası Deccal tarafından kontrol ediliyor . Ama 50 milyonluk ve zaman geçtikçe daha da güçlenecek olan Hakikat Ordusu’nu Allah organize ediyor.

Sevgili Halkım, cesaretinizi toplayın ve Tanrı’nın İyiliğine güvenin, çünkü insanlık kör oluyor – ama Tanrı Gücü ve İyiliği ile sizi izliyor. Tanrı Fransız Hükümdarını yükseltti ve yavaş çalışıyor. O iyi, kutsal bir adam ve benimle birlikte çalışıyor, bu yüzden lütfen Tanrı’nın tüm dünyayı kontrol ettiğini ve Deccal’in tüm dünyayı ele geçirme planlarını gerçekleştirmesine izin verdiğini unutmayın, ancak bu sefer Deccal’in belirlenmiş bir zamanı var. , sonra ani bir sona gelecek. Zamanın 2022 yılından 2030 yılına kadar değişeceğini bekleyebiliriz . Elbette tam zamanı bilmiyoruz ama şunu biliyoruz ki, Deccal’in tam saltanatı, Papa Benedict’in (Emeritus) Roma’dan kaçmasından sonra beklediğimiz Büyük Uyarı’dan altı hafta sonradır .

Hükümdar ve ben şimdi Kalıntı Kilisesi’ni hazırlıyoruz , bu yüzden lütfen bizi dualarınızda unutmayın.

Allah seni unutmadı ama çok dua istiyor. Lütfen Filipinler’e gidip Vatikan’ı kurabilmem ve Kilise’yi yönetebilmem için Şeytan’ın üzerime koyduğu zincirlerden kurtulmam için dua edin . İmkansız olmadan önce Singapur’a , Almanya’ya ve diğer birçok ülkeye seyahat edebilmem için dua edin . Kilisenin desteğine ihtiyacı olan Hükümdar için dua edin.

Sevgili halkım, inancınızı kaybetmeyin, ancak Tanrı’ya ve Kutsal Annemiz Meryem’e güvenin, çünkü Leydimizin Zaferi çok yakındır, O Tüm Lütufların Aracısı, Eş-Kefaret ve Avukat olarak Taçlandırılacağı zaman , çünkü tüm Mucizeler çok yakında olur. Benim için de dua etmeyi unutmayın. İsa’dan seni kutsamasını istiyorum: + seni kutsayacağım gibi: +

İsa ve Meryem sizi kutsasın +

William J. Costellia,

başpiskopos

______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.