Petrus Romanus, 2021. gada 7. oktobris

______________________________________________________________

MŪSU DĀMES ZIŅOJUMS VILIAMAM KOSTELIJAM

2021. GADA OKTOBRIS

MŪSU KUNS un DĀMA : “Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. Mēs sveicam jūs, mūsu mīļais Visaugstā dēls! ”

VILJAMS : Jēzus vispirms runā.

MŪSU KUNS : “Es sveicu jūs, mans mīļais topošais manas mājas vikārs uz Zemes! Šodien ir Manas Svētās Mātes, Marijas, svētki, kas ir ļoti svarīgi. Kā redzi, mans bērns, deviņi eņģeļu kori ir izklīduši tavā priekšā, jo viņi ir gatavi doties gājienā uz Zemi, kas ir pārpildīta ar miljardiem dēmonu, kuri ir ieslodzījuši cilvēkus bailēs no tā, kas viņiem nāks , ja viņi nepakļaujas Ļaunā norādījumiem, kas viņus ir savilcis ciešā mezglā. Bet tieši tāpēc es esmu nosūtījis Eņģeļu armiju, kas aizstāvēs Manu tautu, lai atbrīvotu viņus no viņu iesprostotajām lamatām. ”

“Kad šī vēsts būs pabeigta, es nosūtīšu šos eņģeļus visā pasaulē, lai vienreiz un uz visiem laikiem atbrīvotos no cilvēces bailēm. Katram Svētajam Eņģelim ir uzlikts Svētais Rožukronis, lai izdzītu dēmonus, lai pagaidām atbrīvotu Manu tautu, jo cilvēce dodas kara virzienā. Cilvēce baidās, bet netic, ka tas notiks. ”

“ Tuvo Austrumu iedzīvotāji : mostieties, jo jūsu brīvība drīz tiks zaudēta kaujā, kas viņu nāvei piesaistīs miljoniem dvēseļu. Es esmu jūs brīdinājis jau daudzus gadus, bet jūs esat atstājis Manus brīdinājumus malā, bet tagad ir īstais laiks. ”

“Pavisam drīz pasaule nonāks bailēs, jo tavā ceļā nāk liels asteroīds , kas pamodinās cilvēkus saprast, ka Mani vārdi pasaulei ir patiesi, un, ja Mani bērni neuzņemsies Svēto Rožukroni , pasaule būs šokā. ”

“ Krievija ir gatava virzīties uz brīvo pasauli Francijā, Vācijā un Ziemeļvalstīs . Gatavojieties, dārgie bērni. Lūdzieties deviņiem Svēto Eņģeļu koriem un īpaši katras valsts eņģelim , jo tuvojas tumšās dienas. 8. decembris pasaulei ir ļoti īpaša diena, jo cilvēce sapratīs, ka laiks iet uz beigām, jo ​​cilvēce nevar mainīt gaidāmos notikumus, kur jūs redzēsit pasauli, kas pārklāta ar daudzu cilvēku asinsizliešanu. ”

“ Antikrists ir Romā gatavs pārņemt varu. Vēl nav pilns laiks, jo pasaulei vispirms ir jācīnās karā. ”

“Šobrīd ir simtiem ziņojumu, jo es esmu pasaulei pēdējo reizi paskatījies, lai saprastu, kur viņi atrodas. Gatavojieties, mani bērni, jūsu vietas un kopienas pasaulē, jo jūsu ceļš ir ļoti nopietns. ”

“Maniem mīļajiem Taivānas bērniem : nebaidieties no nākamajām dienām un mēnešiem – pat ja Ķīna apdraud jūsu eksistenci, jo daudzi no jums ir nodevušies Manam Dievišķajam izskatam un, kaut arī jūsu var tikt pārņemti, paļaujieties uz Manu mīlestību pret jums, jo jūsu savienojums ar Ķīnu , lai arī šķirts, tiks izglābts. Vai ir izveidotas Svētā Rožukroņa grupas un lūdzieties par Ķīnu , jo Ķīna kļūs par visas Āzijas postu . Stipri lūdzieties, jo ASV nāks, bet tā pati tiks nokauta no Ķīnas , radot lielas ciešanas ASV iedzīvotājiem ”

“Lūdzieties par Austrāliju , jo Austrālijai draud iebrukums. Austrālija pieļāva kļūdu, neuzbūvējot zemūdenes no Francijas , jo tai vajadzēja saglabāt abas saistības, un tā atradīs sevi par vēlu, lai sevi aizstāvētu. ”

“Lūdzieties par Āfrikas kontinentu un Dienvidameriku , jo šajās zemēs plaukst komunisms .”

„Mani bērni, mani bērni, ko es jums varu vēl pateikt, izņemot dievišķās mīlestības krelles – Svēto Rožukroni , jo šī lūgšana lieliski aizsargā ikvienu no jums, īpaši šajā laikā, jo mīlestības krelles apžilbināt ļaunos spēkus un samazināt to spēju traucēt cilvēcei. ”

„Mani bērni, cilvēcei ir atlikuši tikai daži gadi, jo krusts ir ļoti smags un cilvēce vērsīsies pie Dieva, kad viss šķitīs zaudēts. Bet ziniet, ka sātana laiks beidzas, un viņš cenšas sagūstīt pēc iespējas vairāk dvēseļu, pirms tiek atkal ielikts ellē. ”

“Izlasiet vēlreiz, mani bērni, La Salette vēstījumus un daudzos vēstījumus, kas cilvēcei sniegti kopš tā laika, jo cilvēce lēnām pilda visu, ko esam teikuši.”

“Lūdzieties par Japānu un Indonēziju , jo gaidāmas vardarbīgas zemestrīces un Indonēzijas kalni uzliesmo ļoti drīz, un daudzas dvēseles ir zaudētas.”

“Es mīlu jūs, mani mīļie bērni, un esiet drosmīgi, jo mēs ar Svēto Māti vienmēr esam jūsu tuvumā un gaidām jūsu aicinājumu. Es jūs svētīju: Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. Un esiet drošs, ka es, jūsu Dievs un Pestītājs, vienmēr uzklausu jūsu aicinājumu. ”

“Un jūs, Mans dārgais pestīšanas klints cilvēcei, jūsu laiks un Svētais monarhs drīz tiks cienīti un mīlēti – ļoti drīz – visā pasaulē, jo jūsu laiks ir ļoti tuvu. Es svētīju. Tu un skūpsti tevi no Manas Svētās Sirds: Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. Es jūs atstāju savai Svētajai Mātei: Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. ”

MŪSU DĀMA : “Es sveicu jūs, mans mīļais dēls Viljams, un es jūs svētīju: Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. ”

“Šodien ir Mani Svētie svētki – diena, kad Mani bērni godina Mani kā Rožukroņa Dievmāti . Mans mīļais dēls, šodien svētku dēļ es kopā ar savu dievišķo dēlu Jēzu vēlos izsūtīt astoņpadsmit simtus eņģeļu visā pasaulē, lai cīnītos, lai aizstāvētu savu svēto tautu pret dēmonu valdziem. Šie eņģeļi sastādīs pasaules elites plānu , lai liktu viņiem saprast ceļu, pa kuru viņi sevi ir nolikuši. Lūdz par to mans dārgais dēls, jo tas notiks caur Svētajiem Eņģeļiempasaule pagriezīsies, jo ir pienācis laiks dzirdēt Patiesības ceļu. Daudzi no redzētājiem, kas atrodas pasaulē, saņems īpašus vēstījumus cilvēcei, lai tos visus sagatavotu – sagatavotu nākamajai kaujai, lai cilvēce apzinātos, kas notiks. ”

“Lūdzieties par Indiju , jo mēs, debesīs, esam ieplānojuši, ka Indijas bērni būs gatavi pievērsties patiesajai ticībai un būs viena no valstīm, kas pievērsīsies patiesajai ticībai, jo pretī stāsies Ķīnas armija. . Lūdzieties, dārgie bērni, jo tagad daudz kas notiek. ”

“Drīz, mans dēls, vīruss tiks samazināts, kaut arī viņi lietoja nepareizas zāles, bet ir daudzi citi vīrusi, kas tiks nodoti maldinātajai paaudzei, jo Ļaunais vēlas padarīt aklu cilvēci, tāpēc lūdzieties, Mani mīļie bērni. ”

“Un jums, mans mīļais Baltais roks, jūsu laiks nāk ļoti ātri. Neuztraucieties, jo mēs vēlamies, lai jūs ceļotu pa pasauli, lai sagatavotu to nākamajiem sodiem . Es mīlu tevi un svētīju tevi: Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. Neuztraucieties, jo Man ir Mana roka visā, ko jūs darāt, un jūs Man ļoti patīk. Es jūs svētīju: Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. ”

“Esiet stipri, mani uzticīgie bērni, un esiet uzticīgi Svētajam Rožukronim : Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. ”

VILJAMS : Dievmāte noskūpsta mani uz pieres un atgriežas pie Jēzus. Abi zīmē Krusta zīmi:

MŪSU KUNS un DĀMA : “Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. ”

VILJAMS : Jēzus runāja ar mani privāti. Viņš svētīja monarhu: +

______________________________________________________________

This entry was posted in Latviešu and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.