Petrus Romanus, 29. Septembra 2021

______________________________________________________________

HODINA SVÄTÝCH MICHAEL, GABRIEL a RAPHAEL

29. SEPTEMBER 2021

Dnes moje milované duše Ježiša, nášho milujúceho Spasiteľa. Je sviatok našich milovaných archanjelov: svätého Michala, svätého Gabriela a svätého Rafaela.

Svet je ukrižovaný problematickým Covid-19 , ktorý spôsobuje zatvorenie ľudstva kvôli slabostiam vlád, ktoré umožnili uzavretie ľudstva pred ľudskými reakciami a ponechanie ľudstva na čele s ľuďmi, ktorí ho nemajú. nasledujte Ježiša, ale nasledujte slabosť neschopnosti človeka rozpoznať Pravdu.

Na pomoc ľudstvu odporúčam Lieky, Ivermectin alebo Hydroxychlorochin . Odporúčam vám, aby ste neprijali lieky ponúkané úradmi.

Dnes, na sviatok Veľkých archanjelov, vás prosím, aby ste veľmi pozorne počúvali, pretože Antikrist sa snaží zničiť Boží ľud a rímskokatolícku a apoštolskú cirkev.

Ako viete, vláda pápeža Benedikta , známa ako (emeritný) – jeho čas je veľmi blízko. Majte oči otvorené pohybu Ruska a Číny , pretože akonáhle pápež Benedikt opustí Rím, budete vedieť, že nadišiel čas, keď ja, William John the Baptist Costellia, nastúpim ako posledný vikár Kristovej cirkvi, tak ako ja. byť známy ako pápež Peter II – známy tiež ako Malý Abrahám II .

Žiadam svoje drahé deti, aby sa necítili stratené ani skľúčené, pretože Boh a Mária, Ježišova Matka, na nás budú dávať pozor, takže neklesajte na duchu. Svet v tejto chvíli do určitej miery ovládajú Illuminati a elita – a ešte viac Antikrist . Boh však organizuje Armádu pravdy, ktorá je silná 50 miliónov a s postupom času bude stále silnejšia.

Moji drahí ľudia, naberte odvahu a dôverujte v Božiu dobrotu, pretože ľudstvo oslepuje – ale Boh vo svojej moci a dobrote na vás dohliada. Boh vychoval francúzskeho monarchu a pracuje pomaly. Je to dobrý, svätý muž a spolupracuje so mnou, preto prosím nezabúdajte, že Boh ovláda celý svet a dáva Antikristovi splniť svoje plány na ovládnutie celého sveta, ale tentoraz má Antikrist stanovený čas. , potom to náhle skončí. Môžeme očakávať, že doba sa bude pohybovať od roku 2022 do roku 2030 . Samozrejme nevieme presný čas, ale vieme, že plná vláda Antikrista je šesť týždňov po Veľkom varovaní , ktoré očakávame po tom, ako pápež Benedikt (emeritný) utečie z Ríma.

Monarcha a ja teraz pripravujeme Zvyškovú Cirkev , preto na nás prosím pamätajte vo svojich modlitbách.

Boh na teba nezabudol, ale žiada o mnoho modlitieb. Prosím, modlite sa za moje oslobodenie z reťazí, ktoré na mňa Satan vložil, aby som mohol ísť na Filipíny založiť Vatikán a viesť Cirkev. Modlite sa, aby som mohol cestovať do Singapuru a Nemecka a mnohých ďalších krajín, kým to nebude možné. Modlite sa za monarchu, ktorý potrebuje podporu Cirkvi.

Moji milovaní, nestrácajte vieru, ale dôverujte v Boha a v našu svätú matku Máriu, pretože Triumf Panny Márie je veľmi blízko, keď bude korunovaná ako Prostredníčka všetkých milostí, spoluvykupiteľka a obhajkyňa , pretože všetky zázraky majú stane sa veľmi skoro. Nezabudnite sa modliť aj za mňa. Prosím Ježiša, aby ťa požehnal: + ako ťa požehnám ja: +

Nech vás Ježiš a Mária požehnajú +

William J. Costellia,

Arcibiskup

______________________________________________________________

This entry was posted in Slovenčina and tagged . Bookmark the permalink.