Petrus Romanus, 1. Listopadu 2021

______________________________________________________________

NÁŠ PÁN a NAŠE PANÍ : „Žehnáme ti, náš svatý synu: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

WILLIAM : Svatí Michael, Gabriel a Raphael stojí přede mnou a ctí Boha a Pannu Marii. Ježíš vykročí a říká;

NÁŠ PÁN : „Zdravím tě, můj milovaný a svatý synu mého Nejsvětějšího Srdce, ochránce Božího Slova: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

„Dnes slavíme Vítězství nebeských zástupů a ty, můj synu, jsi správcem nadcházejícího vítězství. Moje milované děti světa, lidstvo prošlo v této době velkou zkouškou s pandemií , která byla vytvořena zlem lidstva, aby se snížil počet členů světa, takže elitasvěta budou moci převzít kontrolu nad slabým lidstvem. Dovolil jsem slabosti elity, aby se prosadila s lidstvem, protože lidstvo se jim odevzdalo. Ale vězte, nejdražší děti, toto nebude trvat dlouho, protože moje ruka je zasáhne a ochromí je, aby si uvědomili, že nemají žádnou moc nad Bohem, který je stvořil – ale ne svými zlými úmysly. Člověk se stal skutečně slepým a arogantním, když si myslel, že může převzít kontrolu nad lidstvem, aniž bychom si my v nebi neuvědomovali, co dělají.

” Viry budou pokračovat krátkou dobu, ale velmi brzy zastavím kontrolu, kterou zlí hledají.”

„Žádám všechny muže dobré víry, aby se obrátili ke Mně, svému Pánu a Bohu, aby překonali problémy, do kterých se dostali. Brzy pošlu Nebeské armády vedené Saint Michaelem , aby čelily zlým silám, aby je zadržely.”

„Můj milovaný lide – ti, kteří se skutečně snaží poznat pravdu – musíte pochopit, že Zlý je nyní v Římě . Ovlivňuje Vůdce, aby nastolili vládu Jednoho světa , ovládli lidstvo, ale chci, abyste pochopili, že i když neviditelná Vláda Jedno Světové Vlády a Církve Jednoho světa neuspěje, jak plánují, i když nepřítel mého domu na Zemi do určité míry uspěje. Praví následovníci mého Srdce budou vědět, jak překonat své plány, i když mnoho z mých skutečných následovníků během toho zemře. Antikrist nebude plně vládnout až přišla jeho čas, i když bude pracovat na disunify všechny mé děti.“

Pandemic je jen na chvíli, protože nebudou dosahovat co skutečně přejí. V jejich plánu je očkovat celou lidskou rasu, ale můžete si být jisti, že ti, kteří si to přejí, se neočkují, protože vědí, že je to jed . Ale mým dětem, které se nechaly očkovat – nebojte se, protože pokud vezmete přípravek, který jsem svým dětem odhalil, do určité míry to sníží přípravek [vakcínu], ale musíte mít důvěru a věřit tomu, co říkám. musíte udělat. Odpouštím všem svým dětem, které se řídily nařízením autorit.”

„Mé děti, musíte se obrátit k modlitbám a obětem, protože je příliš pozdě čekat na nařízení , protože je nedokončíte. Ale (v) některých případech se můžete učit a pracovat pro svou spásu a můžete pracovat v oblastech medicíny a zaměstnáních, která pomohou sobě i lidstvu. Vy, Mé děti, vstoupíte do života, na který nejste připraveni, protože svět se bude měnit.“

“Mnoho, mnoho milionů duší bude chyceno v rozvratu světa.” Teploty drasticky klesnou, což lidstvo nezaznamená, protože Slunce ztratí část svého tepla a svět ztratí část své osy , kde bude svět potrestán a třetina světa bude potrestána, velmi přísně. Svět se změní, mé děti. Středním východě bude explodovat přinést třetí světové války , kdy muslimský národů bude napadnout Evropa a Rusko ji invazi ze severu.“

„ Čína zaútočí na Tchaj-wan a přinese třetí světovou válku do srdcí všech našich dětí. USA bude napadal a Austrálii budou napadeni – to vše proto, že lidstvo již vyhodili z lásky k svému Bohu a dovolili ten zlý sledovat svůj cíl.“

„Moje děti, Mé děti, čekal jsem tak dlouho, až Mé děti rozpoznaly pravdu, ale Naše děti Mě vyřízly. Když lidstvo skutečně ztratí svou cestu, skloní svá kolena, aby mě zavolali.

„Prosím vás, Mé děti, změňte své způsoby a obraťte se ke Mně a Mé Svaté Matce. Máme mnoho andělů a svatých, kteří vám pomohou.“

„Všechny mé děti musí zvednout korálky lásky – svatý růženec mé požehnané matky – a usilovat o mé milosrdenství modlitbou korunky milosrdenství a prosit o mé milosrdenství, protože čekám, až každé mé dítě otevře jejich srdce a já přijde rychle.”

“Stále poslouchejte zprávy, mé děti, protože v Egyptě se najde něco, co vás ohromí.”

„Svět brzy ztratí svou moc, protože se vás nepřítel snaží ovládat. Rozvodnou síť bude oslabena a přestanou sílu na krátkou dobu, čímž přístroje mimo provoz, kde bude lidstvo stojí ještě na krátkou dobu. Ale vězte, Mé děti, důvěřujte mé Lásce a všímejte si všeho, co se ve světě bude dít, protože tolik dovolím a pak přijde Má Ruka.“

“Modlete se za lid Tchaj-wanu , protože mnoho lidí právě teď žije ve strachu.”

” Vybuchne mnoho dalších sopek , aby světu ukázaly, že s tím nejsem spokojený.” Modlete se za Řím , protože velmi brzy kapituluje před silami zla. V nadcházejícím roce se stane mnoho, co znepokojí celý svět.“

“Sledujte oblohu , protože lidstvo se vyděsí, protože dojde k události, která šokuje svět.”

„Pokud jde o tebe, můj svatý synu, velmi brzy obdržíš velmi dobré zprávy a brzy se přestěhuješ zpět do svého domova, kde připravíš lidi na nadcházející Varování a budeš velmi rychle cestovat k národům, abys je připravil, dokonce i když to bude krátké, ale vůle Boží se stane. Vaše role posledního vikáře Svaté Matky Církve nastane velmi, velmi brzy.

„Miluji tě, má skálo spásy pro svatou matku církev, a žehnám ti: ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého Amen. Miluji tě, můj synu.”

WILLIAM : Ježíš ustoupí a naše Svatá Matka vystoupí vpřed. Panna Maria drží svůj růženec a přichází a klade mi svatý růženec nad hlavu.

NAŠE PANÍ : „Zdravím tě, můj milovaný synu, William a žehnám ti: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen. Svatý růženec, můj synu, je zvláštním požehnáním – souvisí s triumfem mého Neposkvrněného srdce , protože tento růženec je jednou z velkých milostí – souvisí s mým posledním požehnaným titulem, který mi církev udělí . Souvisí to s Mediatrix of All Graces, Co-Redemptrix a Advocacy . Tento titul je pro konec, kde zvítězím pro církev a pak budete prohlášeni za papeže Petra II. , což bude velmi brzy.

„Moje děti světa, protože vám můj Božský Syn Ježíš dal přesně ta Slova, která se rozléhala po celém světě, přeji si ozvěnou stejných Slov, abych varoval své děti, že svět, jak ho znáte, pomalu přichází do Velký trest , svět v této době potřebuje. The Great Menší Varování se brzy objeví na lidstvo, s Great Varování přichází na svět, se dvěma komety ke srážce , než se svět přináší lidstvu tmu za tři dny – a pak tam bude šest týdnů , kdy Satan a jeho zabijáci bude umlčen, protože po třech dnech temnoty se Slunce bude znovu zářit.“

„Chci, aby si toho byly vědomy všechny Mé děti, protože lidstvo směřuje k těmto dnům. Připravte se; připravte své domovy, své jídlo a pití. Všechny Naše děti se musí připravovat alespoň dva týdny, protože svět se zastaví, jak jej lidstvo nikdy nevidělo ani nepocítilo. 

” Temnota komet způsobí temnotu, která přijde a světlo bude mít pouze domy s požehnanými svíčkami .” Nebojte se o domy, které nebudou připraveny, protože Bůh uzavře domy, kde to zůstane ve tmě. Bůh je ochrání, ale mnozí dojdou a zahynou; mnoho jich bude ve světě. Bůh některým dovolí, aby byli chráněni prostřednictvím svých andělů. Ale vězte, že všichni, kdo pracovali proti Bohu a jeho dětem, zahynou, kromě těch, pro které má Bůh zvláštní plán, protože až temnota pomine, Bůh dá pochopení . Tak se modlete, Mé drahé děti, protože celé nebe čeká na to, až Bůh dá Slovo, a vše se stane.”

„A ty, můj svatý synu, tvůj čas jde kupředu, protože jsi musel čekat mnoho dlouhých let, aby se pro tebe stala Boží vůle tak, jak jsi dlouho čekal, aby přišla svatá vůle Boží. složit.”

„ Brzy půjdeš do Třetího nebe , aby ses zázračně změnil v mladého muže, který bude kázat a učit Boží děti, takže všichni budou následovat Boží plán. Růženec je vaše síla. Pokračujte vpřed ve Světle Božím. Brzy uslyšíte o někom, kdo je můj posel a kdo vám pomůže. Miluji tě a žehnám ti: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

„Žehnám všem svým dětem: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen. Seberte odvahu, mé děti, protože Bůh má pro vás všechny zvláštní dary: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

„Žehnám všem, kdo jsou ti drazí, můj synu: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

WILLIAM : Ježíš řekl:

NÁŠ PÁN : „Brzy k nám přijde Benedikt . Pokračujte v práci, kterou jsme vám dali, protože váš čas bude brzy velmi plný.“

„Posílám požehnání Svatému panovníkovi a lidem, kteří ho milují a podporují: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen. Brzy se setkáte. Buď v klidu. Žehnáme vám: Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého. Amen.”

______________________________________________________________

This entry was posted in Čeština and tagged . Bookmark the permalink.