Luz de Maria, 12 Kasim 2021

______________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
12 KASIM 2021

Kutsal Üçlü Birlik’in Sevgili Halkı:

ÜÇLÜ BİRLİK İRADESİNİ SİZLERLE PAYLAŞMAK ÜZERE GÖNDERİLDİM.

ACİLEN RUHSAL OLARAK HAZIRLANMANIZ İÇİN SİZE ÇAĞRIDA BULUNUYORUM.


Her insan ruhta gelişmeli, kurtuluşu için savaşmalıdır ve aynı zamanda kardeşlerine şimdi yaşanan ve henüz daha tam olarak meydana gelmemiş acılarda kardeşçe yardım etmelidir. 

Sizleri manevi hazırlığa çağırıyorum çünkü insanoğlu Deccal’in emri altındakilerin kötülüğünü başka türlü yenemez. 

DAHA KARARLI OLMALISINIZ! Herkes Vahiylerin insanlık üzerinde gerçekleşmekte olduğunu biliyor, ancak bazıları gerçekten neler olduğunu görüyor ama kabul etmek istemiyor. 

İŞARETLERİ VE ALAMETLERİ KABUL ETMEK İSTEMİYORSUNUZ! Cahil ve dar görüşlü insanlar inatçıdırlar, ruhu kendi kaprislerine ve küçümsemelerine esir ederler. 

Büyük Vahiylerin gerçekleştiği zamanda bulunmadığınızı size garanti etseler de İşaretleri ve Alametleri tanıyan sizler, bildikleriniz dahilinde sabit kalmaya devam edin. 


HER AN BÜYÜMEK İÇİN RUHU YÜKSELTMENİZ İLK ZORUNLULUĞUNUZDUR. SİZLERİ İLKELERİNİZE AYKIRI DAVRANIP HAREKET ETTİRMEMELERİ İÇİN AYIRT EDEBİLMENİZ GEREKİYOR.


İnsanın, aldanıp da Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’i terk etmemesi için belirli bir yola ve bilgiye sahip olması acilen gereklidir. 

BU NESİL İKİ DURUMDAN GEÇİYOR:
Birincisi aşırı derecede acı çekme durumu, bu da sizlerin ölüleri kıskanmanıza neden olacak… (Bkz. Vahiy 9:6)
Diğeri ise, İlahi Sevginin tadını çıkarmanın ve Kraliçemiz ve Annemizin varlığını derinden hissetmenin yüce halidir. 

TÖVBE ETMEYİ SONRAYA BIRAKMAYIN:
İlahi İrade’nin çocukları, Kraliçenin ve Annenin çocukları olmaya hazırlanın.
Yardımımızı istemeye hazır olun, hem de şimdiden!  

Olaylar karşınıza habersiz gelirse, İlahi İrade’nin çocukları olmaya istekli olma gerçeği “ipso facto” olarak hesaba katılır.

Kutsal Üçlü Birlik’in Halkı:

Dünyada ciddi felaketler ortaya çıkmaya devam ediyor: tektonik faylar tamamen aktif hale geldi ve atmosferik olaylar havacılığı etkileyecek haberlere neden olacak. Birkaç ülkede öngörülemeyen seller, savaş olgusunu bir kenara bırakmadan, uzaydan gelen ve dünyaya ulaşan nesnelerin yanı sıra haber olacak.  

Hazırlanın! Kötülükle işgal edilmiş zihinler insanlığın teknoloji olmadan, elektrik ve gıdadan yararlanmasını sağlayan ilerlemeler olmadan acı çekmesi için hazırlandı. Konfor geçmişte kalmış bir hayal olacak.  

Kim Üçlü Birlik İrade’ye ve Kraliçemize ve Annemize iman ve sevgiyle itaat ederek ve teslimiyetle yaşarsa, olaylar onun için daha az fırtınalı olacaktır.

Kardeşlerine kıskançlık duyarak yaşayanlar, sabırsızlığa, gurura, küstahlığa ve Üçlü Birlik İradesine karşı itaatsizliğe dalmış olanlar, kalplerinde huzur bulamayacak ve olaylar onlar için gerçek bir azap olacaktır. 

Tanrı’dan bağışlanma dilemek ve Uyarı anına hazırlanmak için hayatlarını, her detayını, rızaları olsun ya da olmasın yaptıkları ve gerçekleştirdikleri şeyleri bilinçli bir şekilde gözden geçirmeden kaç kişi Uyarıyı ​​bekliyor?

Uyarı, bu nesil için kendilerine özel bir şekilde bakacakları, işlenen eylemlerin veya ihmallerin değerini yaşayacakları en büyük İlahi Merhamet eylemidir. (*)

Uyarı, kendilerini feda eden ve Kutsal Üçlü Birlik’in ve Kraliçemiz ve Annemizin mülkiyeti olmayı seçenler için İlahi Merhamet ve İlahi Tanıma anıdır.


İLAHİ MERHAMET BİTMEZ, UYARIDAN SONRA ÇOCUKLARINA DAHA ÇOK FIRSAT TANIYACAKTIR.


Büyük değişiklikler meydana geliyor, insan kardeşlerine aşağılayıcı bir gözle bakarak yaşıyor, kendini barıştan mahrum ediyor. 


Dua edin çocuklar, dua edin, Arjantin acı çekiyor, halkı cezalandırılıyor.

Dua edin çocuklar, dua edin, Avrupa bomboş görünecek.

Dua edin çocuklar, dua edin, tutsaklık şeytan tarafından belirleniyor.

Dua edin çocuklar, dua edin, Kilise sallanıyor.


Tanrı’nın Halkını savunmaya çağrıldık, Kraliçemiz ve Annemiz kötülüğe karşı bu savaşı komuta ediyor ve sonunda Onun Lekesiz Kalbi galip gelecek. 

Korkusuzca, durmadan, her eylem ve davranışınızı Kutsal Üçlü Birlik’in önüne koyarak ve kötülüğün size dokunmaması için kendinizi Kraliçemiz ve Annemize emanet ederek İmanda devam edin. 

İlerleyin, Tanrı’nın Halkı! Sizi korumak için gönderildik. 

Kutsal Üçlü Birlik’e tam bir sadakatle ve Kraliçemiz ve Annemiz’le birlik içinde… 

MESİH KAZANIR, MESİH HÜKMEDER, MESİH HÜKÜM SÜRER.

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

 (*) Evrensel Uyarı nedir? Öğrenmek için tıklayın…

______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.