Petrus Romanus, 8 Grudnia 2021

_____________________________________________________________

NASZ PANIE: „Pozdrawiam Cię Mój Umiłowany Synu Krzyża”

WILLIAM:   Zarówno Jezus, jak i Maryja są tutaj ze św. Michałem, św. Rafałem i św. Gabrielem.

NASZ PANIE: „Błogosławimy wam dzisiaj w święto Niepokalanego Poczęcia: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM: Biały Krzyż jest tam, a Jezus mówi:

NASZ PANIE: „Mój umiłowany synu, cierpiący pod Moim Krzyżem Zbawienia, bądź spokojny i wiedz, że ja i Moja Święta Matka zawsze jesteśmy z tobą”.

„Nie martw się synu, bo ten krzyż się kończy. Wróg robi wszystko, aby usunąć cię ze sceny, ale nie zdaje sobie sprawy z tego, że kontroluję wszystko, bo wkrótce zobaczysz, jak moja Boska Ręka interweniuje, ponieważ wielkie rzeczy są w przygotowaniu.

„Módl się dalej, mój synu, ponieważ Moja Ręka niedługo spadnie na wszystkich, którzy sprawili, że cierpisz”.

„Powiedz wszystkim Moim dzieciom, że je kocham i wiem o wszystkich rzeczach, które się wydarzyły i będą miały miejsce.

Błogosławię cię synu: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen”.

„Moja Święta Matka pragnie z tobą rozmawiać”.

MATKA PANI: „Pozdrawiam Cię, Mój umiłowany synu, niosący ciężki krzyż dla zbawienia wszystkich Moich drogich dzieci. Nie bój się Moje dziecko, bo przechodzisz ciężką próbę, która wkrótce się skończy, bo będziesz w domu i podczas pobytu w domu, ostateczny akt dokonają twoi Legals, którzy cię uwolnią.

„Kocham cię Mój synu i oddaję ci Moje Niepokalane Serce. Zaufaj swojej pomocy. Módl się za wszystkich, którzy działają przeciwko tobie. Kocham cię Mój słodki synu i błogosławię ciebie i tych, których kochasz: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Pozostań w pokoju. Kocham Cię niezmiernie, bo jestem Niepokalanym Sercem, które nad Tobą czuwa. Niezmiernie cię kocham. Całuję cię i błogosławię: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego”.

Twoja matka

WILLIAM: Trzej Aniołowie stali za Jezusem tworząc wokół siebie tarczę i śpiewają. Wokół nich tworzy się Krąg Światła ze świecącym Białym Krzyżem. Stoję pośrodku nich.

MATKA PANI: „Ci z zagranicy: ta, która jest wyjątkowa, mówi, że Monarcha modli się za ciebie io twoje uwolnienie wkrótce”.

_____________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.