Luz de Maria, 24 Ocak 2022

______________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN 
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI 
24 OCAK 2022

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Sevgili Halkı:

Kutsal Üçlü Birlik ile beraber, Göksel Orduların Prensi olarak sizleri kutsarım.

Sevgiyi ve iyiliği kabul edin. Sizlerle şunları paylaşmak için gönderildim:

GÖKSEL ORDULARIM MARUZ KALACAĞINIZ ZULÜM VE ZORBALIK KARŞISINDA SİZLERE YARDIM ETMEK İÇİN İŞARETİMİ BEKLİYORLAR.


Geri dönmeyi isteyecekleri zaman, insanca geri adım atamayacak olan kişilerin özgür iradelerini kötüye kullandıklarına insanlık olarak şahit olacaksınız.

Kötünün kararı Tanrı’nın Halkını her alanda bölmektir, aynı şekilde yılan görünmemek için sürünerek hareket etmektedir. Bu yüzden sizleri İlahi Sevgide, kardeşlikte yaşamaya çağırıyorum çünkü Sevgi Silahının karşısında şeytan kaçar. Aynı zamanda, sizi Kötü Olanın tuzaklarından kurtarması için Ahir Zamanın Kraliçesi ve Annesini çağırın.

Dünya sadece uzaydan gelen gök cisimlerinin değil, insanın uzaya götürüp yerleştirdiği şeylerin de alıcısıdır. Şu sıralarda güneşin oluşturduğu güneş fırtınalarının bu uydulardan bazılarını kötü etkileyeceği öngörülmedi, bunlar insanlık için bir tehlike daha olacak.

Kutsal Üçlü Birliğin çocukları:


TÖVBE EDİN VE İYİLİĞE KARAR VERİN!

KENDİNİZİN KRALIMIZ VE RABBİMİZ İSA MESİH’E VE AHİR ZAMANIN KRALİÇESİ VE ANNESİNE AİT OLDUĞUNUZU ONAYLAYARAK, SESSİZLİK İÇİNDE VE İMAN İKRARINI DÜŞÜNEREK DUA EDİN.


Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in sevgili çocukları:

İnsanlığın ilerlediği uçurum, var olan her şeyin mutlak hakimiyetini talep ederek, ŞİMDİ yeryüzünde bulunana teslim etmek için dünya üstünlüğünü elde etme arzusuyla, güç arzusuyla doludur.

Silahlı çatışmalardan kaynaklanan felaket, insanlığın tükenme noktasına kadar acı çekmesine sebep olacaktır.

Büyük güçlerin ekonomilerinin çöküşüne şaşırmayın. Sizler, imanlı çocuklar olarak, Rabbi ve Tanrısı tarafından korunduklarını bilenlerin sükûnetini muhafaza edin.


TANRI’NIN HALKI OLARAK LEHİNİZE BÜYÜK MUCİZELER GÖRECEKSİNİZ, BU YÜZDEN SİZLERİ KORKMAMAYA ÇAĞIRIYORUM.
TANRI’NIN ÇOCUKLARI, KORKMAYIN, AMA EMİN OLUN ASLA TERK EDİLMEYECEKSİNİZ.

Dua edin, Tanrı’nın Halkı dua edin.


Uluslar uluslara karşı yürüyecek ve doğa yenilmez olduğuna inananlara boyun eğdirecek. O zaman müttefikler müttefik olmayacaklar, onları savaşa çağıranı terk edecekler, bunlar daha sonra tekrar katılacak olsalar da, bu olay acının bir şekilde insanlık üzerine damgalanmasından önce olmayacaktır. KORKMAYIN, KUTSAL ÜÇLÜ BİRLİK’E VE KRALİÇEMİZ VE ANNEMİZE SADIKSANIZ HER AN SİZLERLE BERABERİZ.

İşaretler ve Alametler sizleri uyarmak için, bu zamanda şüpheci olanların kalplerini ve zihinlerini harekete geçirmek için bol miktarda mevcuttur. Güneş bir volkanın gücüyle kararacak. Dünya yaklaşmakta olanların bir habercisi olarak sallanmaya devam ediyor.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in, güvenli yolda devam etmeniz için size güç verecek olan Barış Meleğini göndereceğini unutmadan kararlı olun.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in sevgili çocukları:

İNSAN, KRALIMIZIN TÜM İNSAN EYLEM VE DAVRANIŞLARINDAN HABERDAR OLDUĞUNU UNUTUYOR. İLAHİ RUH İLE DOLU KALMAK İÇİN İYİ İNSANLAR OLUN.

Haydi güçlenin! Yalnız değilsiniz, Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih Sevgisini çocuklarının üzerine döküyor.


“Rabbin adıyla gelene övgüler olsun”. (Matta 21:9)

RUHSAL ALARMDA KAL TANRI’NIN HALKI!


Korkmayın, sabredin.

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim: 

Baş Melek Aziz Mikail’in bu çağrısıyla birlikte lütuflar alın. 

Kötü Olan’ın planları arasında ”Ayaklarının altında ay olan Güneşi giyinmiş Kadının” çocuklarını bölmek olduğu konusunda uyarıldığımız için, İlahi İrade’ye aykırı tüm duyguları uzaklaştırmalıyız.

Bize açıklanan olaylar karşısında, İlahi Koruma’nın güvenliği her zaman yanımızdadır ve tarihleri ​​​​beklemek veya olayların gerçekleşmesini beklemek zorunda değiliz. 

Güneş ve ay eskisi gibi hareket etmiyor ve bunların Dünya ve bizler üzerindeki etkileri sadece Dünya’yı değil, insanları ve doğayı da değiştiriyor. 

Belki de merak ediyorsunuz: Bu Mesaj neden ekonomiden bahsediyor? Çünkü insan parası olmadığında dengesizleşiyor ve ekonomi düştüğünde, istesek de istemesek de insanlık olarak hepimizi içine alacak çok güçlü çatışmalara girilecek. Bu yüzden o saatte evlerinizde kalın ve dışarı çıkmayın. 

Bugün, yarın ve her zaman Tanrı’nın Yüceliği için çalışalım ve hareket edelim. 

Amin.

______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.