Luz de Maria, 12 Şubat 2022

______________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN 
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI 
12 ŞUBAT 2022

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı:

ÇOCUKLARINA TALİMAT VERMEM İÇİN KRALIMIZIN KUTSAMASIYLA GELDİM.

Barış, kardeşlik, birlik ve özellikle, Kutsal Kalplerden gelen Sevginin içinde kalın.

Her insanın İmanda kalması ve yumuşacık bir kalple iyi insan olması ve radikal bir yaşam değişikliğine gitmesi zorunludur.

TANRI’NIN HALKI OLARAK HER TÜRLÜ FİTNEYİ TERK ETMENİZ GEREKİYOR, AKSİ HALDE, İNSAN İRADESİ NEDENİYLE AYARTILABİLİR VE MİDE BULANDIRICI SULARA DÜŞEBİLİRSİNİZ.

Zamanın, bir anda birkaç kez oluşabilen peygamberliklerin gerçekleştiği an olduğunu anlamanız için ne yapmak gerekir?

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı, sizi tövbeye çağırıyorum ama bunun yerine insanlar, Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih ile gerçek bir karşılaşma yaşamadan ortaya çıkmayacak olan yersiz duyguları yüreklerinde barındırıyorlar.

Tanrı’nın Halkı, Efkaristiya Sakramentinde Kralımızı ve Rabbimiz’i kabul edin, bu çok önemlidir.

ŞEYTANIN MÜTTEFİKLERİ, TANRI’NIN HALKI OLARAK SİZİ KORUMASIN DİYE SEVGİLİ BARIŞ MELEĞİMİZİN GELİŞİNİ ENGELLEMEK İSTİYORLAR.

Gerçek çocuklar olmalısınız, gerçek bir Tanrı çocuğunun kötü kopyaları olmamalısınız.

Sadık halk, dünya güçlerinin büyük bir kısmı acı verici savaş eylemine katılıyorlar. Kartal (*) ile birleşen bazı ülkeler güçlü olmaya çalışıyor. İhanet anı gelecek ve Kartal bazı müttefikleri tarafından terk edilecek, daha sonra bu müttefikler birleşecekler ve tek bir hareketle onu terk edecekler ve bu da son derece yara almış olacak. Her şey kaos içindeyken ve uluslar güçlendiğinde, tekrardan Kartalın yanına dönecekler.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in çocukları dua edin, şeytan sevgili Barış Meleğimizin gelişini engellemek için elçiler hazırlıyor.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in çocukları dua edin, kötülüğün tuzaklarına karşı koymak için işlerinizi ve eylemlerinizi kardeşlik içinde sunun.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in çocukları dua edin, insanlık için dua edin, yer yer sallanan depremlerle şaşırıyor.

Haydi Tanrı’nın Halkı!

İMAN KILICINI YUKARI KALDIRIN…
DUANIN GÜCÜNDEN EMİN OLUN.

İmanla, korkmadan devam edin!

ORDULARIM SİZLERE KORUMALARIYLA EŞLİK EDER.

Sizleri kutsar ve korurum.

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

(*) Kartal, Kuzey Amerika’daki o ülkedir.

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim: 

Bu neslin serüveni insanlığın bizzat kendisi tarafından, itaatsizliği ile aşılmıştır ve insan görmeyi, duymayı istemeden devam etmektedir…

Böylece Yeşaya’nın peygamberlik sözü onlar için gerçekleşmiş oldu:

‘Duyacak duyacak, ama hiç anlamayacaksınız, bakacak bakacak ama hiç görmeyeceksiniz! Çünkü bu halkın yüreği duygusuzlaştı, kulakları ağırlaştı. Gözlerini kapadılar. Öyle ki, gözleri görmesin, kulakları duymasın, yürekleri anlamasın ve bana dönmesinler. Dönselerdi, onları iyileştirirdim. (Matta 13:14-15)

İnsanlık olarak, bir Üçüncü Dünya Savaşı’nın sonuçlarını bilen insanı istediği gibi merakta tutan kötülük tarafından kuşatılmış bulunuyoruz.

Barış Meleğine karşı kötünün planları hakkında bizi uyarıyor ve buna karşılıksız kalamayız. Bunun için her birimizi aile içinde, grup halinde veya bireysel olarak Kutsal Tespih duasını yapmaya çağıralım. Niyetler şunlardır:

barış için, Barış Meleği için Tanrı’nın İradesinin yerine getirilmesi için, her birimizin azmi için ve doğal olaylar nedeniyle sıkıntı çeken ülkeler için.

Amin.

______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.