Luz de Maria, 13 Mart 2022

______________________________________________________________

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL’İN 
LUZ DE MARÍA’YA MESAJI 
13 MART 2022

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Çocukları:

GÖKSEL ORDULARIN PRENSİ OLARAK SİZLERİ KUTSARIM VE HAZIRLANMANIZ İÇİN İLAHİ SÖZÜ SİZLERLE PAYLAŞIRIM.

Kutsal Üçlü Birlik’in ve Ahir Zamanın Kraliçesi ve Annesinin sevgili çocuklarısınız.

HER KONUDA İMTİHAN EDİLECEKSİNİZ AMA ÖZEELLİKLE İMAN KONUSUNDA.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Çocukları, bu Karemi daha önce hiç yaşamadığınız kadar bilinçli bir şekilde yaşayın. İlahi Merhamet kendinizi düzeltmeniz için karşınızda duruyor.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı:

KİLİSE OLARAK İMANINIZI GÜÇLENDİRMELİSİNİZ. Deccalın yandaşları, benzersiz ve gerçek olarak yeni bir din dayatıyorlar. Size bunun gerçek olmadığını ve Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’ten gelmediğini, aksine Deccalın sizlere hükmetmesi için yaratıldığını, şeytanın içinden doğduğunu söylemeliyim. Dayatma, zulüm, nifak, yalan, kin ve ihanetle dolu bir şekilde yaklaşıyor.  HRİSTİYANLAR ŞEYTANIN SÖNDÜREMEDİĞİ GERÇEK IŞIĞIN BULUNDUĞU KATAKOMBLARA GERİ DÖNECEKLER. 

İmansız adam, bazı insanların halihazırda yaşadığı savaş acısını, beklenmedik ölümü, adaletsizliği, terörü kabul etmek yerine Kehanetleri (I. Selanikliler 5:20) reddetmeyi tercih ediyor. 

Göksel Lejyonların Prensi olarak, savaşın laf değil, acılı ve kanlı olaylar olduğunu, Avrupa’yı, bazı adalarla birlikte Amerika’nın bir kısmını ve bazı Doğu ülkelerini işgal etmek için hazırlanmış planlar olduğunu söylemeliyim. Yani insanlar ülkeden ülkeye dolaşan yabancılar olacak. Hiç düşünmedikleri halde şaşkına dönecekler. Zulmediciler beklenmedik bir şekilde gelecekler ve Avrupa’yı ele geçirme arzusuyla havadan ve karadan istila edecekler, bir veba gibi birçok ülkeye ulaşacaklar. 

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı, savaş sebebiyle bir veba gibi ülkeden ülkeye yayılan kıtlık yoluna doğru ilerliyorsunuz. 

SİZLERİ GÜNCEL OLAYLARI CİDDİYE ALMAYA DAVET EDİYORUM. Bunlar, ihanetin olduğu yerlere göre, özellikle de ihanetin ve ölümün geldiği Balkanlarda yayılıyor. 

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı yabancı olacak, savaşın ağlarının durdurulamaz ve amansız ilerleyişine göre bir yerden bir başka yere dolaşacaklar. 

SİZLERE KESİN SÖZLERLE KONUŞUYORUM: an, yaşamak zorunda olduğunuz insani sefaletler karşısında uzun senelermiş gibi görünecek. 

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in çocukları hazırlanmalısınız:

SADECE DOĞANIN ÖFKESİYLE DEĞİL, BEKLENMEDİK VE ANİ İŞGAL NEDENİYLE YAŞADIĞINIZ ULUSTAN KAÇMAKLA DA YÜZLEŞMEYE HAZIR OLUN.

Avrupa’ya birkaç noktadan ulaşılacak. Ulusların işgali beklenmedik bir şekilde olacak, günlük işlerinizle uğraşıyorken, uçakların sesini duyacak ve onları üzerinizde göreceksiniz ve savaş silahları ülkelerinize girecek. 

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Halkı:

Dua edin, ruhların kurtulması için, gezegendeki açlık için ve acı çeken masumlar için durmadan dua edin.

İyi insanlar olun, Efkaristiya Kutlamalarına katılın, Kraliçemiz ve Annemizi onurlandırın. 

İmanlı insanlar olun, birbirinizi güçlendirin. Her biriniz bir tapınaksınız (I. Korintliler 6:19) ve bir kardeşinize karşı kötü söz söylemek veya kötü davranmak büyük bir günahtır. 

Uyarı sırasında daha fazla acı çekmemek için dikkatli olun. 

Kraliçemiz ve Annemizin Halkı, insanlar sevgiyle yargılanacak. Öyleyse sevgi olun, gerisi size fazlasıyla verilecektir.

Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’ten aldığım kutsama ile sizi kutsuyorum.

Baş Melek Aziz Mikail

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM’E SELAM

LUZ DE MARÍA’NIN YORUMU

Kardeşlerim: 

Kafamızın karışmaması için uyanık olmalıyız. Eşsiz olarak sunulacak dine karşı dikkatli olalım ve kabul etmeyelim çünkü o kötüye aittir. 

BAŞ MELEK AZİZ MİKAİL
18.05.2020
TANRI’NIN HALKI NE OLUP BİTTİĞİNİ ANLAYAMADAN YENİ DİN GELİYOR. TANRI’NIN HALKININ BAŞKA BİR DİNİN İBADETLERİNİ YERİNE GETİRİYORMUŞ GİBİ YAŞAYACAĞI, MANEVİ BESİNİ OLMAYAN BİR DİN. Kralımız ve Rabbimiz İsa Mesih’in Asasını gasp ederek, ”TEK DİNİN” yolunu açıyorlar.

KUTSAL BAKİRE MERYEM İLE MİSTİK BULUŞMA
10.02.2015
İNSAN, DECCALİN ACIMASIZ TAKİPÇİLERİNİN TALEP EDECEĞİ TEK BİR DİNE, İNSAN ZİHNİNE BATIL İLE HÜKMEDEREK, KÖTÜYE DOĞRU GÖTÜREN İDEOLOJİ VEYA UYGULAMALAR İÇİN HAK DİNDEN AYRILACAK.

Baş Melek Aziz Mikail bizi güncel olayları ciddiye almaya davet ediyor, Göklerin bize işaret ettiği gibi kendimizi ruhsal ve maddi olarak hazırlamaya devam edelim. Her şey önceden bildirilmişti. 

KUTSAL BAKİRE MERYEM
17.07.2016

Gökler sizleri savaşta olduğunuz konusunda uyardı çünkü bu savaş Tarihin hatırlattığı önceki diğer savaşlar model alınarak sunulmadı.
Bu Üçüncü Dünya Savaşı, farklı biçimlerde tırmanan bir şiddetten oluşuyor, öyle ki insanlar düşünülmesi mümkün olmayan aşırılıklara ulaşacak. 

RABBİMİZ İSA MESİH
05.05.2010
Dünya eskisi gibi değil, meyve olgunlaştı. Yaşlanmasına izin verdiniz, şimdi ise çürüdü. Güç için umutsuz rekabet içindeki insan, bildirilenleri hızlandırdı. Ekonomik krizler, güçlülerin birleşmelerine ve ardından savaşa neden olarak dağılmalarına yol açacaktır.

KUTSAL BAKİRE MERYEM
23.12.2010

Karanlık yüzünü gösteriyor ve insanlar ağlamak ve ağıt yakmak zorunda kalıyor. Savaş artık bekletmiyor.
Avrupa için dua edin. Ağlayacak. Masumlar sakatlanıyor.
Amerika Birleşik Devletleri için dua edin. Yas onu saracak.
Ortadoğu için dua edin.
DUA EDİN. DUA EDİN.

Amin.

______________________________________________________________

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.