Petrus Romanus, 19 Marca 2022

______________________________________________________________

PRZESŁANIE ŚWIĘTEGO JÓZEFA DO WILLIAMA COSTELLII 19 MARCA 2022

Święto św. Józefa

WILLIAM: Dziś po południu o 17:00 Święty Józef przychodzi i staje na stole, przystojny i młody, ma około 6 stóp wzrostu. Obok niego stoją św. Barachiel i św. Gabriel; także św. Michał, który jest bardzo duży i trzyma Biały Krzyż.

Święty Józef błogosławi mnie:

ŚWIĘTY JÓZEF: „W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Przychodzę dzisiaj, wiele miesięcy i tygodni od twojego ostatniego publicznego orędzia, ponieważ bardzo cierpiałeś od czasu aresztowania cię w listopadzie. To nie była Wola Boża, ale zły plan Antychrysta – ale Jego czas, jeśli chodzi o ciebie, wkrótce się skończy i będzie to ostatni raz, kiedy zostaniesz umieszczony w takiej organizacji jak więzienie lub system więzienny. Ci, którzy popełnili ten ciężki grzech, zapłacą za niego przez Boską Sprawiedliwość. Módl się za nich, słodkie dziecko, ponieważ Twój akt miłosierdzia zostanie spełniony”.

„Dzisiaj, mój święty synu, obchodzisz ucztę dotyczącą mnie, a ja zostałem wyznaczony na twojego Opiekuna i Opiekuna. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak ofiarowałaś się na chwałę Boga i dla zbawienia dzieci Bożych”.

„Mój umiłowany przyszły Wikariuszu Świętej Matki Kościoła, nadchodzi twój czas. Ojcze Święty, życie papieża Benedykta wkrótce dobiegnie końca i na znak, że to się wkrótce stanie, Watykan zostanie najechany i spłonie, gdy ze szczytu powiewa flaga młota i sierpa. Módl się za niego synu, bo wydarzenia są bardzo bliskie”.

„Módlcie się za Franciszka , aby zrozumiał, co się stało i dlaczego. Franciszek wkrótce zostanie pochłonięty straszliwym podziałem”.

„ Hiszpania zostanie zaatakowana przez kraje muzułmańskie próbujące skapitulować wolne narody, gdy wojna wejdzie do Organizacji Narodów Zjednoczonych. Czas wielkiej próby i cierpienia wkrótce nadejdzie w Europie , ponieważ rosyjska inwazja na Ukrainę przyniesie wiele bolesnych wydarzeń, które wciągną Europę i resztę świata w III wojnę światową ”.

„ USA zostaną wciągnięte w wojnę, ponieważ Chiny przejmą niewielki naród Tajwan i przejdą nad Pacyfik , a nawet Europę . Co gorsza, przesunie się nad krajem Stanów Zjednoczonych , ale jeszcze bardziej zjednoczy ludność USA – choć wiele stanów USA zostanie zaatakowanych”.

„Moje dzieci świata, podczas gdy wy pozwolicie kontynuować swoje grzeszne życie, zapominając o Miłości i Miłosierdziu Boga, świat będzie nadal karany, powodowany przez was”.

„Módlcie się, moje ukochane dzieci, bo teraz wszystko wisi na włosku. Módlcie się o poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi , bo nadszedł czas, aby dzieci świata zwróciły się do Maryi, Matki Łaski Bożej. Módlcie się, aby Rosja wysłuchała ludu Bożego – tych ludzi, którzy cierpią teraz na Ukrainie – ponieważ ta ziemia jest poświęcona Maryi Pannie. Potrzebne są teraz modlitwy i ofiary. Ja, Święty Józef, zostałem wysłany do Narodu Ukraińskiego , aby go podtrzymać, aby przejść do triumfu”.

„Kocham was dzieci Najświętszego Stwórcy i zostałem posłany do was dla waszej siły. Kocham was i błogosławię: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

„Pamiętaj o swojej Świętej Matce Maryi , ponieważ jest to Jej Niepokalana Godzina Triumfu”.

„A ty, mój umiłowany synu, który jesteś szczególnym synem opieki Matki Najświętszej, módl się i bądź silny, ponieważ twój czas jest bardzo bliski. Kocham was i błogosławię: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

„Twoja święta Matka błogosławi cię: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen; a Syn Świętego Boga błogosławi wam: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

„Kocham cię, słodki synu i pamiętam, że Bóg dał mi bardzo cenne Poselstwo, którym jest czuwanie nad tobą”.

„Zostaję Święty Józefie – kocham Cię niezmiernie”.

______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.