Petrus Romanus, 15 Kwietnia 2022

______________________________________________________________

PRZESŁANIE DANE PRZEZ NASZEGO DO WILLIAMA COSTELLII 15 KWIETNIA 2022 ROKU

DOBRY PIĄTEK

WILLIAM: Dziś rano miałem Wizję, która wypełniła część Wizji, którą miałem wczoraj w Wielki Czwartek. Oczekiwałam Orędzia od Jezusa, o którym powiedziano mi kilka dni temu, że mam otrzymać, ale zapomniałam.

Wczoraj wieczorem byłem w Irlandii na spotkaniu z Widzącą, Christiną Gallagher . Kiedy spotkanie się skończyło, oddalała się od tłumu. Zatrzymała się i zawołała mnie z dala od wszystkich. Byłem z żoną i biskupem Broussardem. To było niezwykłe spotkanie. Christina powiedziała, że ​​wkrótce zostanę Ostatnim Papieżem. Mówiła mi o wielu sprawach, o bardzo głębokim spotkaniu. To było wspaniałe. Wizja była kontynuowana rano, kiedy rozmawiałem z nią o 6.45 rano. Jezus przemówił do mnie i powiedział, że nie zapomniałam o objawieniu, ponieważ taka była Jego Wola. Dzisiaj Jezus przekaże mi Orędzie dla świata.

Jest 4.39 rano. Święty Michał się zbliża. Stoją z nim dwaj wielcy aniołowie – św. Gabriel i św. Rafał. Święty Michał wita mnie i mówi:

ŚW. MICHAEL: „Jezus wkrótce przyjdzie”.

WILLIAM: Święty Michał, Święty Gabriel i Święty Rafał czynią Znak Krzyża:

ŚWIĘCI MICHAEL, GABRIEL I RAFAEL: „W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM:   Biały Krzyż bardzo świeci. Jezus przez nią przechodzi, a aniołowie klękają.

Jezus jest ubrany w czystą biel. Widzę Jego Ręce i Stopy z otwartymi Ranami, także Jego Najświętsze Serce. Jezus wita mnie i mówi:

NASZ PAN: „Przystąp do pisania, Mój święty Synu”.

WILLIAM: Jezus czyni znak krzyża:

NASZ PAN: „W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

WILLIAM:   Jezus uśmiecha się do mnie i mówi:

NASZ PAN: „Błogosławię cię: + Całuję twoje smutne serce pełne smutku, ale wiedz dobrze, Moje dziecko, twój smutek napełni się radością już niedługo, bo twoje uwolnienie i zmartwychwstanie nadejdzie już niedługo”.

„Mój umiłowany synu, świat wkracza w mękę i całkowitą przemianę, w której ludzkość będzie szukać pokoju, ponieważ nie przyjęła go tak, jak się spodziewano, wierząc, że ludzkość ma prawdziwy pokój, bez polegania na pomocy Jezusa. Moje umiłowane dzieci, czyż nie dałem ludzkości drogi do życia w pokoju i szczęściu – pomimo różnych krzyży, jakie otrzymują w życiu – aby podążać ścieżką dojścia do Świętej Woli Bożej”.

„Moje dzieci, Moje dzieci: wybrałyście podążać ścieżką świata, szukając wszystkiego, co oddala ludzkość od Boga – ode Mnie, waszego Boskiego Zbawiciela – ale dzieci, musicie zastanowić się nad swoim życiem, ponieważ sięgacie bardzo ważny czas dla ludzkości”.

„Kocham was, moje dzieci, i szukam waszego szczęścia i życia pełnego radości i pokoju. Czas jest TERAZ – nie jutro – więc proszę pytaj teraz, ponieważ czas ludzkości się kończy.”

„Znowu przeżywam Moją Mękę, ponieważ tak wielu z nich poddało się pokusom, jakie dali człowiekowi przez złych. Proszę, drogie dzieci, musicie tylko modlić się i prosić Mnie. Świat wkrótce wejdzie w wojnę światową , ponieważ wiele krajów będzie zaangażowanych – nie tylko przez Rosję, ale bardziej przez złe duchy, które teraz kontrolują świat, przygotowując ludzkość do kontroli Antychrysta ”.

„Wiedzcie to, Moje dzieci, kiedy świat jest w stanie wojny, Moje dzieci zwrócą się do Mnie, ale wtedy Wielkie Ostrzeżenie zaskoczy wielu. Wojna wybuchnie w Polsce i we wszystkich krajach Północy , z Francją wejdzie w wojnę, z inwazją na Hiszpanię i konfrontacją z Niemcami ”.

„Uważaj na Włochy , bo siły komunistyczne zaskoczą je. Rzym zostanie mocno zaatakowany. Watykan zostanie przejęty” .

„Kraje Bliskiego Wschodu zaatakują Hiszpanię , ale chrześcijanie poniosą śmierć męczeńską. Wojna wybuchnie w Afryce , w Ameryce Południowej ; wojna wybuchnie w Azji , gdzie Chiny ruszą na Rosję i wiele krajów oraz wasz kraj, Australię ”.

„Ale wiedzcie, że kiedy kraje USA i Kanady zostaną zaatakowane, będziecie wiedzieć, że świat będzie w poważnych tarapatach; że trzecia wojna światowa będzie trwała przez krótki czas, a świat zostanie zaatakowany przez asteroidę . Niedługo potem zostaną dane znaki Wielkiego Ostrzeżenia . Wielkie Ostrzeżenie da ludzkości sześć tygodni na nawrócenie się do Mnie, albo zginie”.

„Szatan zostanie usunięty z czasu Ostrzeżenia i nie będzie mógł kusić ludzkości przez sześć tygodni ”.

„Ludzkość musi zmienić swoje postępowanie albo zginąć. Po sześciu tygodniach Szatan zostanie ponownie uwolniony, a Antychryst przybierze postać wielkiego i łagodnego Wodza. Ludzkość będzie w stanie go pokonać”.

„Pamiętajcie, Moje słodkie dzieci, nadszedł czas waszej odpowiedzi. Nigdy nie zapominaj o najpotężniejszej kobiecie , która może ci pomóc, a jest nią moja ukochana Matka , Maryja i Królowa Wszystkich Serc . Proszę Moje dzieci, aby uważnie się zastanowiły i modliły się”.

„Mój święty synu, Williamie, wczoraj wieczorem i wczesnym rankiem dałem ci Widzenie, w którym spotkałeś Widzącego ( Christina Gallagher ). Ta Wizja ma cię wzmocnić, ponieważ ona jest bardzo prawdziwą Widzącą. Mocno w ciebie wierzy. Spotkasz się z nią, gdy twoja sprawa zostanie odrzucona, ponieważ będziesz podróżować do Irlandii i wielu krajów Europy , aby przygotować ich na nadchodzące wydarzenia.

„Módlcie się, Moje dzieci, ponieważ musicie czytać Orędzia, nawet dane Christinie , i postępować zgodnie z tym, co ja i Moja Święta Matka jej daliśmy”.

„Moje umiłowane dzieci, przeczytajcie ponownie Orędzia dane wam na całym świecie i nabierzcie odwagi. Módlcie się za ludzi, którzy cierpią w krajach wojny – Ukrainę – i nabierzcie odwagi, bo wiecie, że Jezus i Maryja was kochają”.

„Wkrótce bardzo wielkie trzęsienie ziemi wstrząsnie Indonezją i Chinami . Módlcie się za Moje dzieci, aby się obudziły”.

„Mój ukochany synu, kocham cię niezmiernie. Nie bójcie się, bo My z Nieba bardzo was kochamy i czuwamy nad wami. Wkrótce otrzymasz dobre wieści i zostaniesz uwolniony i odesłany do domu”.

„Błogosławię ciebie i wszystkich, których kochasz i tych, którzy kochają ciebie. + Błogosławię Cię, Moje Święte dziecko – posyłam Ci Błogosławieństwo. + Moja Święta Matka przesyła ci Swoją Miłość. Zachowaj moc i pokój: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

„Jestem waszym Jezusem, Królem waszych serc. Nie bój się, bo będziesz miał wiele takich Wizji. Kocham Cię, Mój Aniele Boskiej Miłości ”.

„Wkrótce wiele osób zrozumie, dlaczego nazywam cię tym najważniejszym tytułem”.

WILLIAM: Jezus błogosławi mnie trzy razy:

NASZ PAN: „W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. (trzy razy). Pokój z tobą +. Bardzo Cię kocham.”

[Patrz strona internetowa Christiny Gallagher: http://www.christinagallagher.org/en/ ]

______________________________________________________________

This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.