Petrus Romanus, 15. Aprillil 2022

______________________________________________________________

MEIE ISSANDA SÕNUM, SAATUD WILLIAM COSTELLIALE 15. APRILLIL 2022

HEA REEDE

WILLIAM: Täna hommikul oli mul nägemus, mis täitis osa nägemusest, mis mul oli eile suurel neljapäeval. Ootasin Jeesuse Sõnumit, mille mulle mõni päev tagasi öeldi, et kavatsesin vastu võtta, kuid olin selle unustanud.

Eile õhtul olin Iirimaal kohtumisel nägija Christina Gallagheriga . Kui koosolek lõppes, kõndis ta rahva hulgast lahku. Ta peatus ja kutsus mind kõigist eraldi. Olin koos oma naise ja piiskop Broussardiga. See oli erakorraline koosolek. Christina ütles, et minust saab väga lühikese aja pärast viimane paavst. Ta rääkis mulle paljudest asjadest, väga sügavast kohtumisest. See oli tore. Visioon jätkus hommikul, kui ma kell 6.45 temaga rääkisin. Jeesus rääkis minuga ja ütles, et ma pole ilmutust unustanud, sest see oli Tema tahe. Täna annab Jeesus mulle sõnumi maailmale.

Kell on 4.39. Püha Miikael läheneb. Temaga koos seisavad kaks suurt inglit – püha Gabriel ja püha Rafael. Püha Miikael tervitab mind ja ütleb:

PÜHA MIKLAEL: “Jeesus tuleb varsti.”

WILLIAM: Püha Miikael, püha Gabriel ja püha Rafael teevad ristimärgi:

PÜHAD MICHAEL, GABRIEL JA RAPHAEL: „Isa ja Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen.”

WILLIAM:   Valge Rist särab väga. Jeesus tuleb sellest läbi ja inglid põlvitavad.

Jeesus on riietatud puhas valgesse. Ma näen Tema käsi ja jalgu lahtiste haavadega, ka Tema püha südant. Jeesus tervitab mind ja ütleb:

MEIE ISSAND: “Jätkake kirjutama, mu püha Poeg.”

WILLIAM: Jeesus teeb ristimärgi:

MEIE ISSAND: „Isa ja Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen.”

WILLIAM:   Jeesus naeratab mulle ja ütleb:

MEIE ISSAND: “Ma õnnistan sind: + ma suudlen su kurba südant, mis on täis palju kurbust, kuid tea hästi, mu laps, sinu kurbus täitub rõõmuga väga varsti, sest sinu vabastamine ja ülestõusmine saabub väga varsti.

„Mu armas poeg, maailm on sisenemas kannatusse ja täielikku muutusse, kus inimkond otsib rahu, sest nad ei ole seda saanud nii, nagu loodeti, uskudes, et inimkonnal on tõeline rahu, ilma Jeesuse abile lootmata. Mu armsad lapsed, kas ma pole andnud inimkonnale võimalust saada rahu ja õnnelik elu – vaatamata erinevatele ristidele, mida nad elus saavad –, et järgida jumaliku püha tahte saavutamise teed.

„Mu lapsed, mu lapsed: te olete otsustanud järgida maailma teed, otsides kõike, mis viib inimkonna eemale Jumalast – minust, teie jumalikust Päästjast –, aga lapsed, te peate oma elu üle järele mõtlema, sest te jõuate. See on inimkonna jaoks väga oluline aeg.

“Ma armastan teid, mu lapsed, ja otsin teie õnne ja elu, mis on täis rõõmu ja rahu. Aeg on PRAEGU – mitte homme –, nii et palun küsige kohe, kuna inimkonna jaoks saab aeg otsa.”

„Ma elan taas oma kirge, sest nii paljud neist on jätnud end kiusatustele, mis on inimestele antud kurjade poolt. Palun, kallid lapsed, teil on vaja ainult palvetada ja Mind paluda. Maailm läheb peagi maailmasõtta , sest sellega on seotud paljud riigid – mitte ainult Venemaa, vaid veelgi enam kurjad vaimud, kes praegu maailma juhivad, valmistades inimkonda ette Antikristuse kontrolliks .

„Teage seda, mu lapsed, kui maailm on sõjas, pöörduvad Minu lapsed Minu poole, kuid siis tuleb Suur Hoiatus paljudele üllatuseks. Sõda puhkeb Poolas ja kõigis Põhjamaades , Prantsusmaa läheb sõtta, Hispaaniasse tungitakse ja Saksamaale vastamisi.

“Olge Itaaliaga ettevaatlik , sest kommunistlikud jõud võtavad selle üllatusena. Roomat rünnatakse tugevalt. Vatikan võetakse üle. 

” Lähis-Ida riigid tungivad Hispaaniasse , kuid kristlased saavad märtri. Sõda läheb lahti Aafrikas , Lõuna-Ameerikas ; sõda puhkeb Aasias , kus Hiina liigub Venemaale ja paljudele maadele ning teie riigile Austraaliale .

“Kuid teadke, et kui USA ja Kanada riigid on vallutatud, saate teada, et maailm on tõsises hädas; et Kolmas maailmasõda kestab veel lühikest aega ja maailma vallutab asteroid . Varsti pärast seda antakse märke Suureks Hoiatuseks . Suur Hoiatus annab inimkonnale kuus nädalat Minu poole pöördumiseks või läheb see kaotsi.

“Saatan eemaldatakse hoiatuse ajast ja ta ei saa inimkonda kuue nädala jooksul kiusata .”

“Inimkond peab oma viise muutma või olema kadunud. Kuue nädala pärast vabastatakse Saatan uuesti ja Antikristus saab suure ja leebe Juhi kuju. Inimkond suudab temast jagu saada.

„Pidage meeles, mu armsad lapsed, teie vastuse aeg on nüüd käes. Ärge kunagi unustage kõige võimsamat naist , kes saab teid aidata, ja see on Minu armastatud ema , Maarja ja kõigi südamete kuninganna . Ma palun oma lastel hoolikalt mõelda ja palvetada.

„Mu püha poeg William, ma andsin sulle eile õhtul ja täna varahommikul nägemuse, kus sa kohtasid nägijat ( Christina Gallagher ). Selle visiooni eesmärk on teid tugevdada, sest ta on väga tõeline nägija. Ta usub sinusse tugevalt. Kohtute temaga, kui teie juhtum on tühistatud, kui reisite Iirimaale ja paljudesse Euroopa riikidesse , et valmistada neid ette tulevasteks sündmusteks.

“Palvetage, mu lapsed, sest te peate lugema sõnumeid, mis on antud isegi Christinale , ja järgima seda, mida mina ja mu püha ema olen talle andnud.”

„Mu armsad lapsed, lugege uuesti läbi kogu maailmas teile antud Sõnumeid ja võtke julgust. Palvetage nende inimeste eest, kes kannatavad sõjariikides – Ukrainas – ja võtke julgust, sest teate, et Jeesus ja Maarja armastavad teid.

“Varsti raputab Indoneesiat ja Hiinat väga suur maavärin . Palvetage Minu laste eest, et nad ärkaksid.”

“Mu armas poeg, ma armastan sind tohutult. Ärge kartke, sest meie, taevane, armastame teid väga ja valvame teie üle. Varsti saate häid uudiseid ja teid vabastatakse ja saadetakse koju.

„Ma õnnistan sind ja kõiki neid, keda sa armastad, ja neid, kes sind armastavad. + Ma õnnistan sind, mu püha laps – saadan sulle õnnistuse. + Minu püha ema saadab teile oma armastuse. Olge tugevad ja jääge rahule: Isa ja Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen.”

„Ma olen teie Jeesus, teie südamete kuningas. Ärge kartke, sest teil on palju selliseid nägemusi. Ma armastan sind, mu jumaliku armastuse ingel .

“Varsti saavad paljud inimesed aru, miks ma kutsun teid selle kõige olulisemaks tiitliks.”

WILLIAM: Jeesus õnnistab mind kolm korda:

MEIE ISSAND: „Isa ja Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen. (kolm korda). Rahu olgu teiega +. Ma armastan sind nii väga.”

[Vaata Christina Gallagheri veebisaiti: http://www.christinagallagher.org/en/ ]

______________________________________________________________

This entry was posted in Eesti and tagged . Bookmark the permalink.